Jump to content
Dogomania

GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia


rotek_

Recommended Posts

[quote name='_ogonek_']Patrzyłam na ranking z 51 miejsca z ilością głosów 71 wskoczyliśmy na 33, z ilością 146 ! :multi:
Glosujcie kochani![/QUOTE]

jak ja głosowałam, było to miejsce 78 !
bierzmy się do "propagandy" ! ;)

no i jeszcze z maila służbowego zagłosuję:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Niesamowite ze ludzie blisko mieszkajacy nie wiedza o Schronisku. Szkoda ze nigdy nie ma pieniedzy na jakas reklame .[/QUOTE]
Nie mówię, że wszyscy, ale jakiś odsetek jednak jest...
Najwięcej dają nam ogłoszenia internetowe. Fakt, że zdarza się, iż przyjeżdża ktoś i mówi że szuka pieska np. do stróżowania, ale wiecie jak to jest... Adopcje prawdę powiedziawszy stanęły , ale czekam z niecierpliwością na moment kiedy ludzie zaczną się bić o psiaki :D

Link to comment
Share on other sites

sam właściciel toffika jest zawiedziony, pies zaczął mu już uffać, Toffik leżał u niego na kolanach, niestety sąsiedzi byli nastawieni wrogo...
jutro pan przyjedzie odwiedzić psiaka...


jak tam agiltowanie????? nasz wet też został w to wkręcony...swoim kolegom ze studiów już rozesłał wieści żeby głosowali na uciechów, siostrze dam ulotki z instrukcją "jak głosować", ona pracuje w recepcji na siłowni, więc tam masa osób się przewija a ona wszystkim wciska materiały schroniska:D
ludzie którzy od nas adoptowali psy już zwerbowani
dzisiaj do domu pojechała Dżena więc nowym właścicielom także dałam ulotki;)
od wczoraj mam kociego tymczasa, ludzie którzy go przywieźli do schroniska także obiecali pomóc w głosowaniu

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro ze Toffik wrocil do Schroniska :(

Co za wredoty mieszkaja w tym bloku.

Wlasnie bylam na stronie Tesco i widze ze jestesmy na 13 miejscu. Calkiem niezle ale wciaz daleko. Nie moglam uwierzyc jak cioteczki z Zamoscia wziely sie za robote.
Zamosc byl w ogonie a teraz jest na pierwszym miejscu. Mamy jeszcze czas, najwazniejsze zeby byly glosy caly czas bo czasami tak bywa ze wszyscy na hura glosuja na poczatku a pozniej spadaja bo juz nie maja glosow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']:( :( :(
Szkoda gadać...
A policja co na to, że była wzywana co rusz? Przecież to też były bezcelowe wezwania...
Boooże...[/QUOTE]
Szkoda że Pan nie umie sobie sąsiadów wychować:( Musiałby do mnie na lekcje przyjechać:) U mnie do całkiem niedawna były tylko moje dwa szczekacze, a uwierzcie że drą japy o kazdy szmer. Darły papy i te co na Dt były, jak jedno zaczeło to po kolejno odlicz i tak przez godzinę. Sąsiedzi Ci "anty" kiedy ich mijałam to mamroczeli pod nosem" jak mozna psa w domu trzymac , same zarazki"... Albo " snu to jak na lekarstwo w tym bloku"... Ja na to, że znam swietny srodek na sen i nawet zapisac mogę, hihi
Teraz u mnie sa moje dwa japacze, na przeciwko sunia, co tez lubi, na pierwszym ratlerek ujadacz, na drugim yorczek o piskliwym jazgocie:):) Także jak moje zaczną, to się na drugim piętrze kończy, jak na drugim York zacznie to moje dają czadu:):) I Ci "anty" mają już mega przechlapane hi hi
Ot, napisałam dla poprawienia nastroju:)
A Tofficzkowi życzę z całego serca domu z lepszymi sąsiadami.
Ps- u mnie policja dwa razy była i uprzejmie prosili, ale szans nie mają. Dwaj panowie policjanci adoptowali psiaki za moim pośrednictwem:) Oni wiedzą że Przegadać się nie dam, bo znają moje podejście do psów i to ja ich wzywam kiedy psom gdzieś dzieje się krzywda.

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę znów nocą i wybaczcie mi że nadużywam, ale w schronie w Ostrowi Maz, jest taki jeden, nawet bez imienia, bez leczenia, mokry, wyłysiały ktoś:( i pomyślałam, że ocelaniem jego zycia byłby choć lepszy schron:(
Zajrzyjcie proszę do niego:(:( Mi serce pęka no:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany!-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz[/url].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...