Jump to content
Dogomania

Cane corso i BARF


kocyk

Recommended Posts

moim marzeniem jest Cane corso... po ukończeniu studiów planuję posiadanie tego cudownego psiura:loveu: do tego czasu staram się zebrać jak najwiecej informacji. i zastanawia mnie czy ktoś z Was stosuje Barf? jak maluszek:p to toleruje? zdaje sobie sprawę, że jest to indywidualna sprawa ale jestem ciekawa jak to u Was wygląda:)

Link to comment
Share on other sites

Jest mi wiadomo,że są osoby wsród posiadaczy cc, karmiące Barfem swoje psy.Nawet teraz widziałam na fotkach na ,,molosach,, pierwsze próby karmienia Barfem szczeniaczków :lol:.Ja swojego Szona karmię suchą karma, a do tego ze względy na chore stawy i dysplazję- weterynaryjną:cool3:.Zwykle karmę dla szczeniaka poleci Ci hodowca,lub wet, do którego zaprowadzisz swoją pociechę na przeglad i szczepienia.Oczywiście-możesz zamienić ją na Barfa,robiąc to bardzo rozwaznie, procentowo zmieniając w ciągu dwóch tygodni skład.natomiast ze swojego doświadczenia mogę Ci podpowiedzieć,że jeśli będziesz sporo z psem wyjeżdżać,przemieszczeć się - to wtedy sucha karma jest duzo bardziej efektywniejsza-nie masz problemu z jej przygotowaniem i przechowywaniem.Weci nie zalecają mieszanego systemu karmienia-jeśli podajesz barfa-to tylko nim powinno się karmić, i odwrotnie-jeśli sucha karma,to nie barf... , oczywiście,są jak w życiu odchyłki-sama karmiąc suchą karmą od zawsze-podaję tez czasem psu surowe mięsko, czy kostkę do gryzienia-ale to dla zabawy i innego smaku:cool3:
Pozdrawiamy-Ela z Szonem i kicą perską Amandą

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za Wasze odpowiedzi. niestety wiele wody jeszcze upłynie zanim będę posiadaczką CC... no ale ten czas przenaczę na poglębienie mojej wiedzy o tej cudownej rasie:loveu:
a co do suchej karmy zdaję sobie sprawę, że ma wiele plusów. ale jestem ogromną zwolenniczką barfu i w przyszłości w ten sposób chcialabym karmić moje psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...