Jump to content
Dogomania

Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!


iwona213

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo potrzebna pomoc w przewiezieniu z Łodzi na Śląsk naszej małej czarnej babci która w zimie była znaleziona w rowie przy autostradzie. Opiekunka naszej babci dostała skierowanie do szpitala( to starsza Pani) bo jest poważnie chora. Najbezpieczniej będzie jesli suczka dojedzie do nas. Jeśli ktos jechałby z Łodzi na Śląsk to ją odbierzemy jakoś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jetek']Podaje imiona i numery psów wydanych:
[B]nr 2 Puszek[/B]
nr 36 Murek
nr 59 Labek
nr 60 Pusia
nr 69 Czapeczka
n4 79 Rudasek uciekl


nr 80 czarna suczka[/QUOTE]


Pewnie nie wiadomo gdzie trafił ten kudłaczek Puszek :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Maję to wypełniając formularz i pisząc o tym że suczka zgadza się z innymi zwierzetami napisałam prawdę. Wynika to z moich obserwacji. Nie słyszałam też od wolontariuszy żeby jej zachowanie względem innych zwierząt było niepokojące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Gucio powinien teraz dojeżdżać do domku:) Tarzanka przebiłała się przez zakorkowany Wrocłam 1,5 godz.:( Samo życie...ale Gucio to wspaniały psiak..domek będzie miał wiele radości z niego:)[/QUOTE]

Gucio czyli Bezimienny już jedzie do domku :) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jetek']Jeśli chodzi o Maję to wypełniając formularz i pisząc o tym że suczka zgadza się z innymi zwierzetami napisałam prawdę. Wynika to z moich obserwacji. Nie słyszałam też od wolontariuszy żeby jej zachowanie względem innych zwierząt było niepokojące.[/QUOTE]

No to super :)
Bo chyba szykuje sie na nia DS ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...