Jump to content
Dogomania

Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!


iwona213

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia cudne, już podaję opisy. Zacznę od końca. Rudy duzy kudłacz to Rudolf - kilkulatek, łagodny i spokojny. Nie jest hałasliwy. Nie potrafi chodzić na smyczy. Prawdopodobnie byl gdzieś na podwórku. Jeszcze przed kastracją.
Kolejny chłopak to średni pies w typie foxteriera. Biedak leżał kilka dni w największe mrozy pod pizzerią Capri w Gl;iwicach. Jest łagodny. Może mieć około 5 lat. Jest cywilizowany. chodzi ładnie na smyczy.
A teraz Murzyn -duże czarne wykastrowane psisko. Jest już z nami kilka lat. Bidak ciągle ma chore ucho. Teraz przechodzi kolejne leczenie. Ma około 6 lat. Jest posłuszny ale ze dwa lata temu kilka razy nas użarł kiedy znaleźliśmy się w pobliżu jego miski.
Hasunia jest młodziutka, dzisiaj została wysterylizowana, jest słodka , łagodna - Zorka.

Link to comment
Share on other sites

A teraz trzy szczeniory. Maja okolo 4 miesięcy. 2 suczki i piesek. Czarna to Pusia-Podusia. Biała w łatki to Kropeczka. Brązowy to Czaruś. Wymagają opiekuna który ma doświadczenie i będzie nad nimi pracował. Szczeniaki nie dorastaly wśród ludzi i są bojaźliwe. Ich mama- biało czarna suczka Mufcia jest z kolei bardzo cywilizowana i kontaktowa. można ją brać na rece itd. Jest przed sterylizacją. Może mieć około 3 lat.

Link to comment
Share on other sites

Tak była dzisiaj w lecznicy :)
A teraz mała sunia na zielonym tle. To Zabcia. Żabcia też byla dzisiaj sterylizowana. Ale prawdopodobnie wróci do takiej trochę menelowatej rodziny. Pani z opieki spoleczne poprosiła żebysmy zabrali jej szczeniaczki do schroniska. A my przy okazji zabraliśmy sunię na sterylkę. Będę się z nimi kontaktowała bo też wolałabym żeby trafiła gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

update skarpety Gliwickiej:

[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B][SIZE=6]skarpeta Gliwice[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[SIZE=2][SIZE=5][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=5]
[U][B]stan na dzień 10 lutego 2010 [/B][/U][/SIZE]
[B]
[SIZE=7][COLOR=#ff0000] 132,70zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=2][B][SIZE=7][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][B][U]Wpłaty:[/U][/B][/COLOR]
[SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Iwonka[/COLOR] 20 zł
[COLOR=#000000]ihabe[/COLOR] 30 zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Brysio[/COLOR] 30 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]Magda[/COLOR] 45 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]bazarek[/COLOR] ihabe 219 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Magda z GLiwic 20 zł [/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Korespondentka 25 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Magda 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Firma Iwona 20 zł[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]====================[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]razem : 429zł[/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B][U]Wydatki:[/U][/B][/COLOR]
26.X.2009 przelew dla J_ulia wizyta u weta FIGA: [B]22,80 zł[/B]
[LEFT][B]16.XI.2009 przelew Julia operacja Figa: 199 zł[/B][/LEFT]
[LEFT][B]sucha karma dla Figi: 74,50[/B][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]
[LEFT][B]==============================================[/B][/LEFT]
[LEFT][B]razem: 296,30[/B][/LEFT]
[LEFT] [/LEFT]

[LEFT][B]saldo: 429 zł - 296,30= 132,70zł[/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Figa potrezbuje pomocy....

[URL="http://www.dogomania.pl/149238-10-letnia-Figa-z-guzem-po-A-mierci-swojej-Pani-trafiA-a-przeraA-ona-do-schroniska/page29"]http://www.dogomania.pl/threads/149238-10-letnia-Figa-z-guzem-po-A-mierci-swojej-Pani-trafiA-a-przeraA-ona-do-schroniska/page29[/URL]

ponieważ jutro Julia musi pojechać do Tychów z Figa na szczegółowe badania więc przekazuję 130 zł ze skarpety na Figę.............

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam pytanie.
Pan ktory adoptowal waszego Gliwickiego ANiolka jest czlowiekiem raczej malo majetnym -choc wiadomo karma jest itd.Byl z ANiolkiem u weta bo nie wiedzial co sie z nim dzieje i okazalo sie ,ze ma padaczke.

Wet nastraszyl go ,ze leczenie i badania sa b.drogie.I stad moje pytanie czy moglby podjechac jakos do waszego weta?
Nie wiem co mu powiedziec...eh

Link to comment
Share on other sites

Witam.Przeczytałam na Kundelkowej Skarbonce, apel dla Figuni.Podajcie konto.Wpłacę chociaż 20 zł.Mam już tych pisiaków troszkę...ale żal suni.Mój Lejek już 7 miesiąc jest z nami , co zawdzięczam iwonie213... radość, i miłość niebywała.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Witam.Przeczytałam na Kundelkowej Skarbonce, apel dla Figuni.Podajcie konto.Wpłacę chociaż 20 zł.Mam już tych pisiaków troszkę...ale żal suni.Mój Lejek już 7 miesiąc jest z nami , co zawdzięczam iwonie213... radość, i miłość niebywała.Pozdrawiam.[/QUOTE]

[quote name='Nikus']Ja też poproszę o konto dla Figuni[/QUOTE]


Dziękuje Wam bardzo :):):)
Mam tez dobre wieści z Figunią jest już lepiej , leczenie pomaga :):):)Zapraszam na watek , tam wszystko opisałam. Zaraz wyślę pv z danymi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...