Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

[quote name='wiki4']Liczą się chęci :razz:[/QUOTE]

[quote name='Maks i Spark']Dzień dobry :)

A.[/QUOTE]
dobry wieczór:eviltong:
[quote name='Minerva']Hej Wam :hand:[/QUOTE]
Hejo:)

[quote name='CaneSs']Heyka ;] co tam u was?[/QUOTE]
Hey a właśnie skończyłam bibliografię na maturę :diabloti:
[quote name='Feigned']świetna jest ;)
ukradnę Ci ją chyba *_*
mój brat byłby zadowolony, uwielbia haszczaki ;d[/QUOTE]
Nie oddam bez walki :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Juz nie bedzie :( miał być szczurek z adopcji ale okazało się że mam za małą klatkę a nie mam zamiaru męczyć zwierzaka :). Poczekamy na większą ;p[/QUOTE]

Też kiedyś planowałam szczurka z adopcji, miałam nawet odpowiednich rozmiarów klatkę, ale musiałam się wycofać, bo okazało się, że się wyprowadzam :/
Mam niby teraz klatkę po szczurach, dość sporą, spokojnie zmieściłyby się ze 3... ale jest w opłakanym stanie :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tonacja']Też kiedyś planowałam szczurka z adopcji, miałam nawet odpowiednich rozmiarów klatkę, ale musiałam się wycofać, bo okazało się, że się wyprowadzam :/
Mam niby teraz klatkę po szczurach, dość sporą, spokojnie zmieściłyby się ze 3... ale jest w opłakanym stanie :/[/QUOTE]

Tak to jest człowiek chciałby jak najlepiej chce pomóc a tu psikus od losu:(. Czasem trzeba się wstrzymać dla dobra zwierzaka żeby mu nie zaszkodzić jeszcze bardziej:).
Ja np. miałam w zamiarze kupić większą klatkę jakąś ogromniastą ale to wielkie koszty a ty Shira dorasta już za pasem 7 miesięcy będzie trzeba sledy i smycz z amortyzatorem kupić :D. No i też pierwsza cieczka sie pojawi więc i na ciachnięcie jej, pieniązki trzeba uszykować...Swiat bez pieniędzy byłby piekniejszy ;p... Trzeba najpierw zadbac o dobro tych podopiecznych których się już ma... Później się pomyśli o ratowaniu ogonków lub może kiedyś psiaków nawet :)

[quote name='wiki4']Heejka :razz:[/QUOTE]

siema długie ;)

[quote name='Feigned']phi.. nawet nie zauważysz kiedy to się stanie ;d
przyjdę w nocy :D

ps. zaraz się wnerwie, jak Wy robicie emotikony.. u mnie nie ma nigdzie :([/QUOTE]
Ona nie pójdzie z Tobą :D ... Nawet z moja siostrą nie chce odejść jak ją zostawiam :D A po emotikonki musisz wejść w opcje zaawansowane i wtedy dopiero:P
[quote name='Czarnulka']Witamy się;D[/QUOTE]
Siemka Lunciaki
:*


P.S Jutro wstawię pare fotek bo dzisiaj świecilo słoneczko ;D. I do was wszystkich kochani też jutro zajrzę bo dzisiaj juz się nie wyrobię (jadę do kina na Księżyc w nowiu:D) więc sorki za opóźnienia ale hardcorowy tydzień mam;P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...