Jump to content
Dogomania

Pieski świat ... M&M


Ewcia38

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
Jakoś ożyła:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewcia38']:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
Jakoś ożyła:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Widać tylko chwilowo straciła przytomność :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Foteczki beda spokojnie ...:lol:

Mam inny problem..no nie ja ...koleżanka....i to chyba nie ten dzial... ale..moze ktos mi pomoże .....a ja pomoge jej...
Otóz psa karmi wyjatkowym syfem jak powiedział jej wet...karma nazywa się Arion czy Aron jakos tak....Suka dostała egzemy skornej....alergię ...i zachwianie biochemi watroby czy coś....
Nie wiem nie znam się...bo sama nie uznaję ,żadnej suchej karmy...
Mam pytanko...w imieniu kumpeli..czy tą karma ktos jeszcze karmi swoje psy i ma podobne reakcje na ten wynalazek??.....obadałam rynek ..no raczej nie jest to Mercedes wsród karm...ale ja sie kompletnie nie znam...

Link to comment
Share on other sites

Wynalazłam skład tego Ariona.....czyli

[COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=MS Shell Dlg 2]Ryż (min25%), mięso jagniece (min.10%), mieso drobiowe, sosy, tłuszcze, śruta kukurydziana, śruta pszenna, hydrolizowane białko drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, wysłodki buraczane, proszek jajeczny, fruktooligosacharydy, lecytyna, witaminy i składniki mineralne.[/FONT][/FONT][/COLOR]

Jakoś mizerny skład....jak na zbilansowana dietę ....Ja jednak pozostane przy produkcji moich mixów :evil_lol:
Kumpeli tez się oczy otworzyły jak do wątroby doszło uszkodzenie trzustki....musi psu przed każdym posiłkiem pół godz wcześniej amplikować jakieś tabsy,aby robiły za enzymy produkujące przez trzustkę.
Dieta jej psa polega teraz na ryzu i gotowanym indyku.....masakra strasznym goooooooooowem karmiła swojego psa tyle czasu.

A polecila go jej jakas koleżanka ,bo inna koleżanka tamtej koleżanki zajmuje siĘ rozprowadzaniem tego....zapychacza psiego żołądka. MNIAM...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewa[/B], chyba ciut się zapędziłaś na tego ARIONA :lol:
Mój pies ma teraz podwyższone wyniki wątroby i co? Mam pisać, że Hill's to syf? Bo na tym jest mój burek :evil_lol:
Egzema u tamtego psa mogła wyjść po czymkolwiek! Mój pies np. drapie się po RC i ma po nim łupież - czy to oznacza, że karma jest zła? Dla mojego burka owszem , ale dla innych może być wspaniała ;)
Ania! karmi swoją Lenkę Orijenem, dla mojego psa ta karma też nie jest odpowiednia (zbyt dużo białka!)

Pozdrowienia dla kudłatych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD'][B]Ewa[/B], chyba ciut się zapędziłaś na tego ARIONA :lol:
Mój pies ma teraz podwyższone wyniki wątroby i co? Mam pisać, że Hill's to syf? Bo na tym jest mój burek :evil_lol:
Egzema u tamtego psa mogła wyjść po czymkolwiek! Mój pies np. drapie się po RC i ma po nim łupież - czy to oznacza, że karma jest zła? Dla mojego burka owszem , ale dla innych może być wspaniała ;)
Ania! karmi swoją Lenkę Orijenem, dla mojego psa ta karma też nie jest odpowiednia (zbyt dużo białka!)

Pozdrowienia dla kudłatych ;)[/quote]


Pisałam w imieniu mojej kumpeli...i słowach jej weta .
Dla mnie to bez znaczenia .....NIE UZNAJĘ SUCHYCH KARM.:sabber:
Dlatego chyba jak na dzień dzisiejszy moj pies ma się doskonale od wewnątrz jak i na zewnątrz.A drugie futro pięknieje w oczach.Mając na skórze duzo ciekawych rzeczy po schronie i wczesniejszych właścicelach moj wet tez mi polecił karmę coś tam z czymś tam,aby skora i struktura wlosa wróciła no normy .....ja poszłam tradycyjną formą karmienia.
Nie jest wygodna ,bo o wiele łatwiej sypnąć kulki do michy i luz.....
Wracają do Arion jej skład to raczej do wypasu kur na fermie .....a pies jak wiadomo nie kura tylko mięsożerca.
Orijen jak wyczytałam ma coś 70% mięsa w swoim składzie ....więc już widać ,że to karma z wyższej półki..mimo tego napewno na nią nie przejdę.

Byłam dzisiaj w zakładzie rymarskim....pytałam czy uszyja mi na zamówienie smycz i obrózki....Nie ma żadnego problemu.:laola:
Te ktore są w sklepach i w sprzedaży internetowej jakoś mi nie pasują...chociaż juz skłaniałam się do firmy ROGZ...ale jednak nie ma takiego modelu jaki by mi osobiście pasował dla dwóch psów.


Tak więc nie tylko w karmie trudno mi dogodzić:peace:

Link to comment
Share on other sites

Mafiątko w wieku 7 tygodni..juz wtedy dostawała wołowe gnaty:evil_lol:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/179/47a5e2f82be15471med.jpg[/IMG][/URL]


Mafiątko 8 tygodni.....

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/184/1d02519a6cd8c47emed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...