Jump to content
Dogomania

Galeria małej Fredzi


FREDZIU

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jot11'][URL]http://img20.imageshack.us/img20/8830/dsc03747nd.jpg[/URL] obrażona czy taka dumna? :evil_lol:

Piękna jest Fredziula :loveu:

Witamy popołudniowo :multi:[/QUOTE]

Fredziula jest bardzo pogodna i milusia, poprostu zapatrzyła sie na coś:eviltong::eviltong:

Foteczki na poprzedniej stronce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']ona ma taki śmieszny , plamkowaty nosek czy tak na zdjęciu wyszło?
Ładne ma kolorki :lol:[/QUOTE]
Diekujmy za komplemencik. :lol:A nosek? No wlaśnie, myslalam ze to od preparatu, ktorym wet tamował krwawienie po obcinaniu pazurków, bo wtedy to zauważylam, ale przejrzałam wczesniejsze fotki i dopiero zobaczyłam, że ten nosek juz wtedy nie był jednolity, nie wiem dlaczego, czy to coś znaczy czy taka uroda? Jak ktoś wie niech mówi:roll:


[quote name='karkakarka'][URL]http://img22.imageshack.us/img22/5650/dsc03786pk.jpg[/URL]
Fredzi też pęknie włoski rosną :D[/QUOTE]
Tak, ale my troszke podcięłyśmy, no i teraz zaczynaja odrastać jeszcze włoski przy uzkach, które wet bez zastnowienia ciachnął, jak pierwszy raz ścinał włosy na uszkach, mam wrażenie ze obciął nie tylko z uszu ale i okolic:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja tolce ze środka uszu wyrywam włoski :p
A co do noska, to ponoć czasem tak jest jak jest mało pigmentu - taka jej uroda, moja tola miała niedobarwiony nosek jak była malutka, ale z czasem w miarę nosek się "zaczernił". W lato trzeba dużo na słońcu chodzić to ponoć pomaga, na zimę przebarwienie może się nasilać. Czytałam o tym w necie, bo tak jak już pisałam Tola też taki miała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniczkaa86'][B][I]Cześć :cool3:[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Mam pytanko, skad jestescie? [/I][/B]
[B][I]Ostatnio Karina zauwazyla podobienstwo mojej Fibki do Twojej Fredzi... i po dzisiejszych zdjeciach musze stwierdzic, ze miala racje :-o Nawet te jasne plamki na noskach mają podobne :crazyeye:[/I][/B][/QUOTE]

Ja juz kiedys zwrocilam uwage ze one takie podobne, ale nic nie pisalam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniczkaa86'][B][I]Cześć :cool3:[/I][/B]

[B][I]Mam pytanko, skad jestescie? [/I][/B]
[B][I]Ostatnio Karina zauwazyla podobienstwo mojej Fibki do Twojej Fredzi... i po dzisiejszych zdjeciach musze stwierdzic, ze miala racje :-o Nawet te jasne plamki na noskach mają podobne :crazyeye:[/I][/B][/QUOTE]
Ja zauważyłam :loveu::loveu:
tak się musiałam pochwalić:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakie te ciotki z dogo spostrzegawcze;) Nigdy na tę plamkę na nosie nie zwróciłam uwagi. Przyglądnęłam się i jest, ale cudna. Wiesz co? Będę starannie dobierała zdjęcia na forum, bo i u mnie coś wypatrzą:eviltong:
Nie przywitałam się, no to się witam. Fredziula cudna z plamką czy bez. Bez dwóch zdań!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']Ja tolce ze środka uszu wyrywam włoski :p
A co do noska, to ponoć czasem tak jest jak jest mało pigmentu - taka jej uroda, moja tola miała niedobarwiony nosek jak była malutka, ale z czasem w miarę nosek się "zaczernił". W lato trzeba dużo na słońcu chodzić to ponoć pomaga, na zimę przebarwienie może się nasilać. Czytałam o tym w necie, bo tak jak już pisałam Tola też taki miała :)[/QUOTE]

Moja Pipi tez ma taki nosek :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniczkaa86'][B][I]Cześć :cool3:[/I][/B]

[B][I]Mam pytanko, skad jestescie? [/I][/B]
[B][I]Ostatnio Karina zauwazyla podobienstwo mojej Fibki do Twojej Fredzi... i po dzisiejszych zdjeciach musze stwierdzic, ze miala racje :-o Nawet te jasne plamki na noskach mają podobne :crazyeye:[/I][/B][/QUOTE]
My jesteśmy z kujawsko pomorskiego, a gdzie kupowałaś Fibkę?
Z tego co czytam to sporo yoreczków ma takie noski- to wybrańcy losu;):eviltong:.
Jak tylko wszystkim odpiszę to lecę do was na porównanie:crazyeye: jestem ciekawa- wczoraj nie zdążyłam:razz:.
Pozdrawiam wybrańca:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Ja juz kiedys zwrocilam uwage ze one takie podobne, ale nic nie pisalam :roll:[/QUOTE]

[quote name='karkakarka']Ja zauważyłam :loveu::loveu:
tak się musiałam pochwalić:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
A ja nie zauważyłam:oops:

[quote name='Doti1986']Witamy się wieczorowo:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Viky i Ja']Witamy wieczorowo i życzymy spokojnej nocki :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Doti1986']Witamy się wtorkowo porannie przy gorącej kawusi:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Nati28']Witam z rana i zycze milego dnia :loveu:[/QUOTE]

[quote name='megi82']dzień doberek we wtoreczke
my juz po kaffe
vczekamy na foteczki nowe[/QUOTE]

[quote name='Natalia&Lola']Witamy w słoneczny lecz mroźny dzień i pozdrawiamy;)[/QUOTE]

[quote name='jot11']Dzień dobry wtorkowo :multi:[/QUOTE]
Witam wszystkie yorkomaniaczki,ja dzis byłam w pracy pierwszy dzionek po L4. Strasznoooooo!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truska34']Jakie te ciotki z dogo spostrzegawcze;) Nigdy na tę plamkę na nosie nie zwróciłam uwagi. Przyglądnęłam się i jest, ale cudna. Wiesz co? Będę starannie dobierała zdjęcia na forum, bo i u mnie coś wypatrzą:eviltong:
Nie przywitałam się, no to się witam. Fredziula cudna z plamką czy bez. Bez dwóch zdań!!!!![/QUOTE]
Dzękujemy, ja też tak myślę:oops::eviltong::evil_lol:.Witam i pozdrawiam:p

[quote name='Pegaza']Moja Pipi tez ma taki nosek :cool1:[/QUOTE]
Pisałam juz Fibce, bo nasze yoreczki to wybrańcy losu:eviltong::eviltong::eviltong:
Witam i pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...