Jump to content
Dogomania

PILNE! Labrador trzymany na łańcuchu


aniyae

Recommended Posts

Na Goldenline pojawił się apel jednego z forumowiczów. Wklejam, bo sprawa pilna. Może ktoś weźmie choć na tymczas?

"NIEPORĘT pod Warszawą. MŁODY LABRADOR 1,5 ROKU TRZYMANY NA ŁAŃCUCHU PRZEZ STARSZĄ PANIĄ. NIE MA NAWET BUDY. ŚPI NA PIACHU.

Właściciele się go pozbyli bo wyjeżdżali za granicę. Chcieli go uśpić. Babcia przygarnęła go z litości na tymczasem. Ma oprócz niego dwa kundelki biegające luzem. Mają budy ale za małe dla labradora, który tam się nie mieści.Pies pilnie potrzebuje nowego domu. Babcia z racji wieku nie zapewni mu należytej opieki, nie da rady sama zbudować mu schronienia. Karmi go, ale to wszystko. Strach pomyśleć jak pies przetrwa zimę.

Labrador w żadnym wypadku nie nadaje się na psa łańcuchowego.
O sprawie wiem od znajomych. Jutro jedziemy zrobić labradorowi zdjęcia.Piesek ma jasną maść. Zainteresowanym chętnie wyślę je mailem. Nie mogę go przygarnąć, ponieważ sam już mam dwa psy i zbyt małe mieszkanie w bloku.

Bardzo proszę o pomoc. Mogę nawet sam dowieźć psa samochodem do nowego domu - nie ma problemu.

pozdrawiam i dziękuję. Paweł Robert S."

Ja wziąć nie mogę - mam już 3 psiaki. Może ktoś poratuje. Jak pojawią się zdjęcia psiaka - wkleję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...