Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tolu - nadal nie widze na 1 stronie (edytowanej dzisiaj) swojej wplaty 25zl na Binga - pieniazki poszly 10 czerwaca, sprawdz prosze.

dzieki

[QUOTE][B]Czerwiec
[/B]Ola la - 20zł
Malibo57 - 50zł
Agata,Sonia - 40zł
Plicha - 10zł
Sylwija - 30zł
Akrum - 20zł
Izabela1234 - 15zł
Doda_ - 20zł
Beataczl - 10zł
Jolanta08 - 10zł
KarolinaB - 10zł
[B]______[/B]
[B]RAZEM: 235zł[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

To konto Agaty,Soni więc nie wiem czy wpłata doszła i wolała bym poczekać aż Agata napiszę że kwota doszła już do niej :)
A było edytowane ponieważ zmieniałam koszt za hotelik zamiast 380zł na 360/372zł :)
Jak wyłaś to pewnie Agata napiszę że wpłata doszła :)

Lub jak chcesz to mogę napisać cię w czerwcu lecz napiszę że wpłata nie jest jeszcze potwierdzone przez Agate,Sonie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']o, a co się stało, że mniej teraz płacimy za hotelik Bingusiowy??[/QUOTE]

Płacimy tyle samo za Hotelik, tylko miałam złe informację w pierwszym poście, a za Hotelik płacimy 360zł a raz 372zł (zależy to od dni) :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,
ale pilnie potrzebujemy transportu na jutro z Poznania do Rawicza!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184919-BOLERO-i-MARCEL-sa-DS-dla-obu-psiak%C3%B3w!-Potrzebne-fundusze-na-transport!?p=14935668#post14935668[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Bingo, kochanie nikt cię już nie odwiedza??
no nic, muszę poprosić koleżankę (mimo że nie jest z dogo) to może wystawi cię Bingusiu na facebooku... może to ci szczęście przyniesie i domek znajdziesz...[/QUOTE]
Pomysł z Facebookiem bardzo dobry, trzeba na wszelkie sposoby próbować. No i aktualizować te ogłoszenia co już są.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...