Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Może wesprzemy Binga jakimś bazarkiem?? Ja juz nic ciekawego nie mam, ale jeśli ktos ma, to przeslijcie mi zdjęcia. Chetnie wystawię.:lol:[/QUOTE]

bela51, a byłaby możliwość, żebym Tobie przesłała "fanty", a Ty byś porobiła zdjęcia i wystawiła bazarek?
Moja koleżanka z pracy zrobiła kolczyki i przekazała je na psiaki :) Przesłałabym 10 par. Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

wysłałam wątek Binga do jednego chłopaka, który napisał do mnie na nk wiedzac, że pomagam w adopcjach psiaków, a ze u nas w przytulisku nie ma ON'ka psa, tylko sunia, więc podesłałam mu watek Binga i namiary na Ciebie Tola...

Link to comment
Share on other sites

szkoda, że nikt już się nie odzywa w sprawie Bingo... tyle miał ogłoszeń...
a może, może tekst trzeba inny ułożyć? hm... oj przydały by się nowe zdjęcia, takie na zielonej trawce...
nie ma w pobliżu tego hoteliku jakiejś dogomaniaczki, która mogłaby podejść odwiedzić BIngusia i obfotografować?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#ff0000"][SIZE="5"]JAMNICZEK BULI SZUKA DOMU STAŁEGO!![/SIZE][/COLOR]
Jest w DT, ale potrzebuje pilnie DS bo nie
może już za długo być w DT!!!

[SIZE="4"]NIE SKAZUJMY GO NA POWRÓT
DO SCHRONU.!!!![/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177840-Jamnik-Buli-ze-schroniska-w-Obornikach-Wielkopolskich-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/177840-Jamnik-Buli-ze-schroniska-w-Obornikach-Wielkopolskich-szuka-domu[/URL]

[COLOR="#ff0000"]ROZSYŁAJCIE TEN WĄTEK!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...