Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK'][img]http://tapety.50webs.com/tapety/tapetki_pieski091_small.jpg[/img]
[img]http://tapety.50webs.com/tapety/tapetki_pieski124_small.jpg[/img]
znalazłam pikną stronkę
[url]http://tapetki.dog.pl/[/url][/quote]

Na 99% nie znajdę tam belga :-? A jeśli już znajdę, to rudego :-?

P.S. Nie na temat? Ten tego... O czym my to... AAAA! Poznań! I wszystko jasne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine'][quote name='PARSONRK'][img]http://tapety.50webs.com/tapety/tapetki_pieski091_small.jpg[/img]
[img]http://tapety.50webs.com/tapety/tapetki_pieski124_small.jpg[/img]
znalazłam pikną stronkę
[url]http://tapetki.dog.pl/[/url][/quote]

Na 99% nie znajdę tam belga :-? A jeśli już znajdę, to rudego :-?

P.S. Nie na temat? Ten tego... O czym my to... AAAA! Poznań! I wszystko jasne :D[/quote]
Belg jest, na razie rudy jestem na 20 stronce jak dojdę do końca to ci powiem dokładnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Godelaine']

P.S. Nie na temat? Ten tego... O czym my to... AAAA! Poznań! I wszystko jasne :D[/quote]
tak w 100 %! oj cos czuje że będzie miło w Poznaniu :wink:[/quote]

I właśnie dlatego tak chętnie jadę do Poznania. Bo wiem, ze będzie grupa znajomych. A świetna atmosfera może pomóc znieść pewne niedogodności :)

Parsonek... Gdzie Ty tego belga widzisz? Ja nic belgopodobnego na 20 nie zauważyłam :(

P.S. Ja przynajmniej wytłumaczenie dzisiejszego zachowania mam. Połączenie gorączki, leków i coca coli :lol: Trzymajcie kciuki, zebym do niedzieli na Kraków stanęła na nogi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine'][quote name='Savannah'][quote name='Godelaine']

P.S. Nie na temat? Ten tego... O czym my to... AAAA! Poznań! I wszystko jasne :D[/quote]
tak w 100 %! oj cos czuje że będzie miło w Poznaniu :wink:[/quote]

I właśnie dlatego tak chętnie jadę do Poznania. Bo wiem, ze będzie grupa znajomych. A świetna atmosfera może pomóc znieść pewne niedogodności :)

:)[/quote]
hehe a nie mówiłam :evilbat: ale to też sprawa fajnego towarzystwa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']to ja po raz kolejny odpowiem z REGULAMINEM WYSTAW - Sędzia nie ma prawa znać stawki zgłoszonych psów które bedzie oceniać, i wierzcie lub nie oddział poznan naprawde tego przestrzega, byc moze jako jedyny.[/quote]
Ależ nikt nie karze sędziemu zaglądac do Internetu i sprawdzać, co sędziuje!

Regulamin mówi, że sędzia nie może znac stawki, natomiast nic nie mówi nt. zamieszczania katalogu ilościowego i "jakościowego" w Internecie!!!! Chyba, że ja nie umiem czytać, albo O/Poznań (lub niektórzy jego członkowie) robią NADINTERPRETACJĘ Regulaminu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']

Parsonek... Gdzie Ty tego belga widzisz? Ja nic belgopodobnego na 20 nie zauważyłam :(
:)[/quote]

do 20 stronki doszłam, belg jest na 14 i 37
Savannah
[url]http://tapety1.50webs.com/tapety/tapetki_pieski718_small.jpg[/url]
stronka 36 zdjęcie trzecie od lewej na samym dole

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ależ nikt nie karze sędziemu zaglądac do Internetu i sprawdzać, co sędziuje!

Regulamin mówi, że sędzia nie może znac stawki, natomiast nic nie mówi nt. zamieszczania katalogu ilościowego i "jakościowego" w Internecie!!!! Chyba, że ja nie umiem czytać, albo O/Poznań (lub niektórzy jego członkowie) robią NADINTERPRETACJĘ Regulaminu.
Pzdr.[/quote]

Męczące jest już odpowiadanie na takie posty. Asiaczek a KTO KAZE zamieszczac takie informacje w ineternecie, wystawy sa organizowane od wielu wielu lat i jakos wczesniej ludzie z tym zeyli. Pozatym jesli wiesz ze piesek zostal przyjety - a zglaszalas go z mysla wyjazdu na ta wytsawe dostalas potiwrdzenie to nie zaleznie od stawki i tak na nia pojedziesz to W CZYM PROBLEM - przeciez nic to nei zmieni ze bedziesz wiedziala jaka masz konkurencjie kilka dni przed wystawa.

Nikt nie kaze sedzą zagladac do internetu ale jak to sie mowi okazja czyni złodzieja. Oddział dałby im wtedy taka mozliwosc.

Wiec po raz kolejny pytam dlaczego za cos co jest uwazam przejawem dobrej intencji ze strony oddziału - wszyscy widza w tym PROBLEM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][quote name='Asiaczek']Ależ nikt nie karze sędziemu zaglądac do Internetu i sprawdzać, co sędziuje!

Regulamin mówi, że sędzia nie może znac stawki, natomiast nic nie mówi nt. zamieszczania katalogu ilościowego i "jakościowego" w Internecie!!!! Chyba, że ja nie umiem czytać, albo O/Poznań (lub niektórzy jego członkowie) robią NADINTERPRETACJĘ Regulaminu.
Pzdr.[/quote]

Męczące jest już odpowiadanie na takie posty. Asiaczek a KTO KAZE zamieszczac takie informacje w ineternecie, wystawy sa organizowane od wielu wielu lat i jakos wczesniej ludzie z tym zeyli. Pozatym jesli wiesz ze piesek zostal przyjety - a zglaszalas go z mysla wyjazdu na ta wytsawe dostalas potiwrdzenie to nie zaleznie od stawki i tak na nia pojedziesz to W CZYM PROBLEM - przeciez nic to nei zmieni ze bedziesz wiedziala jaka masz konkurencjie kilka dni przed wystawa.
Nikt nie kaze sedzą zagladac do internetu ale jak to sie mowi okazja czyni złodzieja. Oddział dałby im wtedy taka mozliwosc.
Wiec po raz kolejny pytam dlaczego za cos co jest uwazam przejawem dobrej intencji ze strony oddziału - wszyscy widza w tym PROBLEM.[/quote]
1. Jeżeli odpowiadanie na posty jest dla Ciebie męczące, to nie odpowiadaj. Nie ma przymusu. Jakos to przeżyjemy.

2. Nikt nikomu nic nie karze, jeżeli chodzi o Internet. To prawda. I jeżeli wytłuszczasz wyrazy w swojej odpowiedzi, to przynajmniej sprawdź je w słowniku ortograficznynym, bo to nie wypada robić tego rodzaju błędy. Sorki, że zwracam na to uwagę, ale na forum niezwracanie uwagi na ortografię jest nagminne. A ja tego baaaardzo nie lubię.:))

3. Zwróć uwagę, że ludzie wcześniej żyli nie tylko bez Internetu, ale również bez mydła, TV, kafelków na ścianie i psów rasowych. Tak więc akurat ten argument jest po prostu śmieszny. Chyba się nad nim nie do końca zastanowiłaś.

4. Co do moich chęci wyjazdu na wystawę (psy zgłoszone, wystawa opłacona) to nawet ja nie wypowiadałabym się z taką stanowczością, jak Ty. Bo odpowiedź na pytanie, czy [i]summa summarum [/i]pojadę, czy też nie - tak do końca naprawdę nie zależy ode mnie.

5. Akurat za to, że na stronie oddziału zamieszczane są stawki - powtórzę - ilościowe i jakościowe nikt na DGM nie krytykuje O/Poznań.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...