Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czemu Oddział Poznań w taki sposób traktuje wystawców /terminy przyjmowania zgłoszeń,opłaty za wystawy/. Drodzy Państwo miejcie trochę serca dla nas wystawców i litości dla naszych pustych portfeli/wystawy same w sobie i tak dużo nas kosztują/opłaty,świadectwa zdrowia i dojazd/ Może znajdzie się w/w oddziale jakaś "dobra i przychylna duszyczka" i zmieni to w końcu -biorąc przykład z innych oddziałów Związku Kynologicznego/Lódż. Sopot i inne które też organizują super imprezy kynologiczne ale mają nieco przychylniejsze spojrzenie na nas -Wystawców/- i chyba tak powinno być. Apeluję do Oddziału Poznań o obniżenie nieco poprzeczki wobec nas a zapewne wiele osób zmieni zdanie na temat organizacji wystaw poznańskich co zapewne podniesie i Państwa i nasze morale. Z wyrazami szacunku i z wielką wiarą w zmiane waszych radykalnych decyzji. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czemu Oddział Poznań w taki sposób traktuje wystawców /terminy przyjmowania zgłoszeń,opłaty za wystawy/. Drodzy Państwo miejcie trochę serca dla nas wystawców i litości dla naszych pustych portfeli/wystawy same w sobie i tak dużo nas kosztują/opłaty,świadectwa zdrowia i dojazd/ Może znajdzie się w/w oddziale jakaś "dobra i przychylna duszyczka" i zmieni to w końcu -biorąc przykład z innych oddziałów Związku Kynologicznego/Lódż. Sopot i inne które też organizują super imprezy kynologiczne ale mają nieco przychylniejsze spojrzenie na nas -Wystawców/- i chyba tak powinno być. Apeluję do Oddziału Poznań o obniżenie nieco poprzeczki wobec nas a zapewne wiele osób zmieni zdanie na temat organizacji wystaw poznańskich co zapewne podniesie i Państwa i nasze morale. Z wyrazami szacunku i z wielką wiarą w zmiane waszych radykalnych decyzji. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][quote name='Savannah'] mpże już niedłuugo uda mi się zobaczyc stawki, wiec jak by ktos chciał to mogę załatwic :wink:
Pzdr[/quote]

To ja proszę gończe polskie (najchętniej wszystkie, ale jakby było dużo, to chociaż suki, młodzież) 8)
Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam
Marysia i Una[/quote]

To ja jakbym skromnie mogła poprosić o samoyedy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam dziś maila z informacją, że nie udało mi sie wysłać wczoraj faxu, bo non stop było zajęte. Dołaczyłam zgłoszenie, rodowód i dowód wpłaty i poprosiłam o przyjęcia zgłoszenia mailem lub jeśli to nie jest możliwe zwrot pieniążków na konto.

Zgłoszenie zostało przyjęte. :D

[b]Savannah [/b]w związku z powyższym uśmiecham się o stawkę Parson Russell Terierów w szególności młodzież.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Dobra, podzielmy sie jakoś :D
Ja załatwiam wszystkie gończe (jeszcze raz dzięki za zdjęcia w Antoninku Marysia),parsonki i osławione samojedy.[/quote]

Dzięki Dzięki Dzięki za samoyedki :buzi: Mam nadzieję że o złej sławie niektórych właścicieli samków szybko zapomnicie i pozostaną tylko miłe wspomnienia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje zgloszenie poszlo dopiero dzisiaj rano faxem, bo wczoraj sie nie dalo do polnocy nic przeslac. Jakies dwie godzinki temu zadzwonila do mnie pani z ZK i poprosila o przedyktowanie danych, bo fax doszedl malo czytelny. I teraz tak sie zastanawiam - czy nielatwiej byloby im przyjmowac zgloszenia mailem? Pewnie duza czesc tych faxow jest nieczytelna, wiec dodaja sobie roboty jesli chca tak do kazdego dzwonic. A zglaszanie mailem jest i sprawne i skuteczne i jakos pozostale oddzialy praktykuja ten sposob zgloszen z duzym powodzeniem :-? Nie rozumiem tych ludzi i tyle..

Link to comment
Share on other sites

[b]KOCHANI - termin zgłoszeń został przedłużony do końca tygodnia....więc jeśli ktoś ma chęć-to proszę :lol:
Pamiętajcie tylko,aby wysłać faxem lub prirytetem- niestety skrzynka mailowa '' pęka w szwach''... 8)
tak więc : Wiola- nie martw się nie musiesz dopłacać- zgłoszenie bedzie przyjęte :wink:
a co do stawek bedą dostępne w przyszłym tygodniu

Pozdrawiam
Aneta[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Decoris'][b]KOCHANI - termin zgłoszeń został przedłużony do końca tygodnia....więc jeśli ktoś ma chęć-to proszę :lol:
Pamiętajcie tylko,aby wysłać faxem lub prirytetem- niestety skrzynka mailowa '' pęka w szwach''... 8)
tak więc : Wiola- nie martw się nie musiesz dopłacać- zgłoszenie bedzie przyjęte :wink:
a co do stawek bedą dostępne w przyszłym tygodniu

Pozdrawiam
Aneta[/b][/quote]

super, że będą stawki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...