Jump to content
Dogomania

Bity pies..ZNOWU ŹLE! WYCHUDZONY! PROSIMY O POMOC


Recommended Posts

grazka, dziekuje bardzo :)

dzisiaj rowerem wracalam znad jeziora i spotkalam tego faceta, gadal z jakims panem a jego sunia bardzo ladnie sie bawila z drugim psem :loveu: byla taka zadowolona, ten facet byl usmiechniety od ucha do ucha:evil_lol:
jak na razie wszystko jest bardzo dobrze.. mam nadzieje ze w domu tez tak jest.

..no chyba nie przeczytal ten watek ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doda_']grazka, dziekuje bardzo :)

dzisiaj rowerem wracalam znad jeziora i spotkalam tego faceta, gadal z jakims panem a jego sunia bardzo ladnie sie bawila z drugim psem :loveu: byla taka zadowolona, ten facet byl usmiechniety od ucha do ucha:evil_lol:
jak na razie wszystko jest bardzo dobrze.. mam nadzieje ze w domu tez tak jest.

..no chyba nie przeczytal ten watek ? :roll:[/quote]

hihihi,no moze nie przeczytał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[COLOR=DeepSkyBlue]Dodus oby tak juz zawsze prawda:loveu::multi:[COLOR=Purple]a moze ten gosciu sie wyzywa na suni biednej , jak mu cos w zyciu nie wyjdzie :shake: takich cwaniakow to dzis pelno ..niestety ....[COLOR=Magenta]Doduniu modlmy sie aby tak juz zostalo ! [/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B][COLOR=Red]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/COLOR][COLOR=Red]
[/COLOR][COLOR=Red]....sytuacja jest tragiczna!!!!....[/COLOR][/B][/SIZE]

Pod Częstochową została znaleziona[B] [SIZE=3]UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli.[/SIZE]..[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!!
Mosii bierze kilka psów,szczeniaki....kilka inne dziewczyny!!!
zostają dwa młode,ale straszliwie zapasione benie...zapasiony podhalan i podhalanka!!!

[SIZE=4][B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla
2 bernardynów(psy) oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B]
[/SIZE]
Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!!

[B][SIZE=3]ew.kontakt z mosii,LACRIMĄ!!![/SIZE][/B]

[SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBA ZABRAĆ TE PSY!!!!...4 duże psy szukają miejsca!!!!
2 bernardyny-psy i 2 podhalany-sunia i pies!!![/B][/SIZE]

...pewna fundacja juz się ...wypięła!!!...a tak kocha!!!..[SIZE=3][COLOR=Red][B].tym psom zostajemy tylko my!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A może nie od razu straszyć policją, interwencją, rzucać gromy i wyzwiska, tylko... porozmawiać. Tak sympatycznie wypytać go na temat pieska, ile ma lat, jak się wabi, czy jest trudny w ułożeniu, jak ją szkolił... I wdać się w dyskusję, oczywiście cały czas spokojnie i nie nachalnie, zaproponować może pomoc w ułożeniu, przedstawić inne możliwe metody... Wiem, że w większości podobnych przypadków to zwyczajnie nie pomoże, każdy wie lepiej, ale uważam iż jest to punkt nie do ominięcia. Zbyt szybko rzucane oskarżenia mogą więcej popsuć, niż pomóc. A ludzie żyją w ogromnej niewiedzy, wierzą w mity i słuchają "autorytetów" - czasami zwykła rozmowa może pomóc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

dziewczyny... musimy cos zrobic..
dzis wieczorem spotkalam sie z tym facetem, byl pijany, podszedl do mnie z sunka i cos mowil.. powiedzialam ze nie slysze, pokazal cos na migi ale nie zrozumialam. Psinka skoczyla na mnie, zainteresowala sie moja bluzka, ktora trzymalam na reku. Poglaskalam ją.. i koszmar.. jest wychudzona !!! jeszcze troszke a bedzie przypominac szkieleta... w wakacje lepiej wygladala :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']dziewczyny... musimy cos zrobic..
dzis wieczorem spotkalam sie z tym facetem, byl pijany, podszedl do mnie z sunka i cos mowil.. powiedzialam ze nie slysze, pokazal cos na migi ale nie zrozumialam. Psinka skoczyla na mnie, zainteresowala sie moja bluzka, ktora trzymalam na reku. Poglaskalam ją.. i koszmar.. jest wychudzona !!! jeszcze troszke a bedzie przypominac szkieleta... w wakacje lepiej wygladala :([/QUOTE]

zmien tytuł watku

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Facet chyba na poczatku maja był u nas.. pracownik parkingu podal mu nasz adres - bez naszej zgody - facet prosił o 20,- mówił ze pies jest uwięziony w aucie, zgubił klucze i potrzebował kasę by pojechać do córki po zapasowe klucze czy coś tam.. słabo zrozumiałam.

A pies bez zmian - był widziany jeszcze w maju, chudy. On nietrzeźwy wyprowadza psa, zdobyłam jego adres, fundacja EMIR w Sosnowcu napewno by pomogła ale gdyby trzeba było psa zabrać to nie ma dokąd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...