Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

zrobiłam jeszcze teraz na morusku i poszło od razu na doadopcji.pl

 

http://www.morusek.pl/ogloszenie/328558/Skazana-na-bezdomnosc-Ksenia-szuka-swojego-czlowieka/#.V_9_jMkgQdU

http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/328558/Skazana-na-bezdomnosc-Ksenia-szuka-swojego-czlowieka/

 

wiecie co mnie dobija w tych ogłoszeniach że robię i patrzę a po dodaniu ogłoszenie jest już na trzeciej stronie :( tyle psiaków jest w potrzebie wszyscy się prześcigują po kilka razy ogłaszają na różne miasta wyróżniają :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :-)

Cioteczki musimy sciagnac wszystkie ogloszenia Kseni.Ogloszenia nie przyciagaja ,text jest napisany troszke chaotyczne.

Przedstawia jaka zla i dobra Ksenie.

Czlowiek ,ktory czyta poczatek ogłoszenia mysli ojej biedna suczka tylke lat czeka a jak czyta juz dalej to sobie mysli pies z problemami psychicznymi i niebezpieczny.

A wcale tak nie jest!

Sciagnijmy ogloszenia i napiszemy nowy -dobrze opisujacy Ksenie a jej wady opiszemy inaczej .

W innym przypadku domu nigdy dla niej nie znajdziemy a chyba zalezy nam na tym aby miala swoj dom!

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎09‎-‎08 o 22:20, Ladymonia0610 napisał:

Ja jestem bardzo zadowolona z obroży Foresto fakt jest droga ale skuteczna i jest spokój na 9 miesięcy. 
O obroże się nie martwcie ja pod koniec miesiąca ja zakupie i wyśle tak samo ureguluje wszystkie deklaracje

 

O ‎2016‎-‎09‎-‎09 o 19:03, Ladymonia0610 napisał:

Text do ogłoszeń będzie na jutro 

 

O ‎2016‎-‎09‎-‎29 o 21:55, Ladymonia0610 napisał:

Jutro wplace zalegle deklarację i zadzwonie do Wiosny

.

Link to comment
Share on other sites

O 22.10.2016 o 23:22, Ladymonia0610 napisał:

Dobry wieczór :-)

Cioteczki musimy sciagnac wszystkie ogloszenia Kseni.Ogloszenia nie przyciagaja ,text jest napisany troszke chaotyczne.

Przedstawia jaka zla i dobra Ksenie.

Czlowiek ,ktory czyta poczatek ogłoszenia mysli ojej biedna suczka tylke lat czeka a jak czyta juz dalej to sobie mysli pies z problemami psychicznymi i niebezpieczny.

A wcale tak nie jest!

Sciagnijmy ogloszenia i napiszemy nowy -dobrze opisujacy Ksenie a jej wady opiszemy inaczej .

W innym przypadku domu nigdy dla niej nie znajdziemy a chyba zalezy nam na tym aby miala swoj dom!

tekst napisałam jaki umiałam ... jak będzie lepszy to zmienię

 

wiosna ma teraz małe dziecko jak będziesz z nią rozmawiać to zapytaj jak Ksenia w stosunku do dziecka czy jest zazdrosna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...