Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

Ranias przysłała mi zdjęcia fantów będzie bazarek tylko jak na razie to nie mogę znowu wklejać zdjęć i nie mam żadnych emotikon masakra jakaś wszystko u tej Kseni pod górkę :(


jakby ktoś chciał dodać od siebie jakiś fant na bazarek to można mi przesłać zdjęcie fantu i opis to wstawię na bazarek

Link to comment
Share on other sites

Brakuje nam deklaracji. Tianku udało się pozyskać jakieś wpłaty, na moje zaproszenia na wątek nikt nie odpowiedział. Nie wiem czy dla psiaka wielkości Kseni jest hotelik tańszy..poza tym Kseni już dawno została przyczepiona łatka trudnego psa, a to też ogranicza.

Tak patrząc na wątki tutaj i na fb to widać,że ludzi przyciąga nieszczęście. Łatwiej otworzyć portfel dla maltretowanego psa, a właściwie to łatwiej uaktywnić ..jak nic się nie dzieje złego, no to nic się nie dzieje. Nie mam pomysłu na pomoc dla Kseni innego niż finansową, póki pracuję. 

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie wiem czy to dobra cena. Raczej ciotki z Polski powinny wiedziec.. Moge tez glownie pomagac finansowo... Oglaszalam Henia na f.b ( tzn. zaplacilam za to, ze sie pojawial sam z siebie, tzn. jego wydarzenie czy tam strona, ale nie dalo to jak narazie rezultatow. Nie mialam zbytnio czasu, zeby sie do tego przylozyc, bo jestem w trakcie przeprowadzki i od wczoraj mam chorego psa..Jak sie Mayi poprawi to sprobuje jeszcze raz. Jezeli da to rezultaty to moge w ten sposob oglosic Ksenie, ale dopiero najwczesniej za miesiac.

Link to comment
Share on other sites

pieniądz na koncie! :)

 

15,- ranias (12.10.)

30,- Tianku (13.10.)

15,- Kropcia-Paulina H. (13.10.)

20,- ranias (14.10.)

10,- Madzior (15.10.)

90,- wpłaty razem

353,19 stan konta Kseni 15.10.2015

______________________________________

do zapłaty - faktura za wrzesień - 450 złotych

25,- ranias (21.10.)

25,- Ladymonia0610(21.10.)

25,- Ladymonia0610 (26.10.)

35,- ranias (27.10.)

30,- Tianku (28.10.)

15,- ranias (02.11.)

50,- ranias (02.11.)

5,- Madziak25 (02.11.)

210,- razem wpłaty

 

- 450,- przelew za wrzesień (30.10.)

 

113,19 stan konta Kseni 02.11.2015

Link to comment
Share on other sites

Do mnie wpłaty z bazarku doszły już wszystkie więc przelałam 66 zł

 

wyżebrałam od faceta 40 zł dla Kseni tylko przelew poszedł na help animals ale do Kalisza :( :(  bo sobie konto wziął z internetu :(

 

to jakaś psia bieda skorzysta, liczą się intencje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...