Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='Marinka'][B]Zakończyła się IV edycja bazarku dla pięciu psiaków [/B]:smile:
Zebrałyśmy [B]271,45 złotych[/B] :smile: [B]Raniasek[/B] :loveu: [B]dorzuciła od siebie[/B] [B]28,55 złotych [/B]:)co dało nam łączną kwotę [B]300 złotych [/B]:)
[B]Kwota 300 złotych dzielona na pięć ogonków daje nam [COLOR=red]60 złotych[/COLOR] dla każdego ogonka :smile:[/B]
I tak:
[COLOR=black][B][COLOR=red][U]Ksenia [/U][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=black][B]wzbogaciła się o [COLOR=red]60 złotych[/COLOR][/B][/COLOR] :)

Marysiu proszę potwierdź tutaj i na bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221519-Rozliczamy%21-IV-Edycja-dla-Pa%C5%84-Pan%C3%B3w-i-Dzieci%21-Dla-5-psiak%C3%B3w%21-ROZLICZAMY%21"]http://www.dogomania.pl/threads/221519-Rozliczamy!-IV-Edycja-dla-Pa%C5%84-Pan%C3%B3w-i-Dzieci!-Dla-5-psiak%C3%B3w!-ROZLICZAMY![/URL][/QUOTE]


potwierdzam tutaj i na wątku bazarkowym - kwota 300 zł wpłynęła na konto SHA dnia 12 marca 2012r.


i jeszcze Ladymonia0610 z bazarku dla Kseni i Bąbla wpłaciła 84 zł, z tego 42,- zł jest dla Kseni

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja wygląda tak: Ksenia miała jechac do Bogatyni do hoteliku niestety nie wypalilo.
Propozycja jest inna (Pati -C) napisała mi dzisiaj smsa ze zna osobe (dziewczyne) z Radomia która zajmuje się ciężkimi przypadkami.
Rozmawiałam z nią telefonicznie-konkretna kobitka ale cena za hotel zwaliła mnie z nóg 600zł !!!! W tym jest karma hotelowanie i szkolenie. Po 2 miesiącach dopiero będziemy mogli negocjowac cene na niższa. Nie wystawia faktur tylko trzeba zbierać na konto prywatne.
Jutro mam dać znać czy decydujemy się na hotel u tej pani czy nie.
U Jamora 450zł ale kolejka długa ;/ .
Sytuacja jest cieżka-Ksenia nie ma żadnych deklaracji. Cioteczki pomożecie jakoś?

Link to comment
Share on other sites

Ksenia nie ma wogole deklaracji ?? Sytuacja patowa.
Przedewszystkim musi byc decyzja, gdzie sunia ma jechac, jakie beda koszty transportu i hotelowania.
Moze sie spytajcie Malibo 57 gdzie umiescila Groma i za ile, bo tez jest u kogos kto mu prostuje charakter.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna Pani zarabiająca ogromne pieniądze na czarno, masakra jakaś. W dodatku nikt jej nie zna i nic o niej nie wiadomo. Czy ta pani ma chociaż jakiś papier na to fachowe zajmowanie się ciężkimi przypadkami? Kolejkę u Jamora można zawsze zarezerwować, czasami psy nagle znajdują domy i warto mieć rezerwację, to nic nie kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Kolejna Pani zarabiająca ogromne pieniądze na czarno, masakra jakaś. W dodatku nikt jej nie zna i nic o niej nie wiadomo. Czy ta pani ma chociaż jakiś papier na to fachowe zajmowanie się ciężkimi przypadkami? Kolejkę u Jamora można zawsze zarezerwować, czasami psy nagle znajdują domy i warto mieć rezerwację, to nic nie kosztuje.[/QUOTE]
To ,ze nie jest znana na dogo nie znaczy ze jest anonimowa i nie znająca się na szkoleniu .WIele ludzi ,szkoleniowców pouciekało z dogo bo tutaj sa fachowcy walący w klawiature i znający się na wszystkim zza komputera .
Ta osoba została polecona .Ja nie decyduje o losie Kseni . Zdecydowałam się na awaryjny DT płatny na krótki okres bo mnie o to poproszono .

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, ze napewno sa super fachowcy poza dogo, jest tylko kwestia ceny, bo jak na psa co nie ma zadnych deklaracji to troche drogo, ale decyzje pozostawiam ciotkom co sie formalnie psem opiekuja.
Ja najbardziej znam sie na komputerze i to w doslownym tego slowa znaczeniu ;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Oczywiscie, ze napewno sa super fachowcy poza dogo, jest tylko kwestia ceny, bo jak na psa co nie ma zadnych deklaracji to troche drogo, ale decyzje pozostawiam ciotkom co sie formalnie psem opiekuja.
Ja najbardziej znam sie na komputerze i to w doslownym tego slowa znaczeniu ;);)[/QUOTE]

Dziękuje. Potrzebujemy 450zł stałych deklaracji. Nie mówie , że na ten hotel za 600zł Ale zabezpieczenie dla Kseni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']To ,ze nie jest znana na dogo nie znaczy ze jest anonimowa i nie znająca się na szkoleniu .WIele ludzi ,szkoleniowców pouciekało z dogo bo tutaj sa fachowcy walący w klawiature i znający się na wszystkim zza komputera .
Ta osoba została polecona .Ja nie decyduje o losie Kseni . Zdecydowałam się na awaryjny DT płatny na krótki okres bo mnie o to poproszono .[/QUOTE]

Wiem o tym, tylko nie bardzo pojmuję sumę 600 zł bez papierka na to. Zupełnie to do mnie nie dociera. Jamor płaci podatki i opłaty u niego są mniejsze, także poszedł sobie z dogo dawno temu, efekty szkolenia u niego i obserwacji są rewelacyjne.
Skoro Pani nie jest anonimowa i zna się na szkoleniu to może można coś o niej gdzieś przeczytać?
Sorry za wtrącanie, ale jestem przeciwniczką anonimowych dt za tak ogromne pieniądze bez faktury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']600 złotych...kupa kasy...
a hotel u Pana Marka w Bogatyni odpadł na dobre...? to fajne miejsce, m.in. Krawiec i Adaś z Konina są u niego....
mogę dołożyć coś jednorazowo, np. na transport...stałych deklaracji mam już niestety sporo...[/QUOTE]

Dziękuje. Zapraszam na bazarek dla Kseni....
Tak odpadł hotel u pana Marka.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224510-Bazarek-cegie%C5%82kowy-na-transport-kseni-suczki-po-przej%C5%9Bciach.-Pomocy-do-22.03.2012[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rozliczyłam bazarek dla Luckiego

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222723-Masz-Serce-Wejdz-i-pomo%C5%BC...DLA-LUCKIEGO-ZAKONCZONY-ROZLICZAMY!/page3[/url]


Napisałam na bazarku czy osoby , który zakupiły cegiełki wyrażą zgodę aby pieniążki zebrane dla Luckiego(szczeniaka który jest w ds )Przekazać na Ksenie.
Nie jest to duża kwota -65zł Ale Naszej panience się przydadzą pieniążki. I jest na dużym minusie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Szarotko czy możesz wysyłać do ludzi pw z prośba o jakąs deklaracje.?Będę bardzo wdzieczna.[/QUOTE]
Oczywiscie, ze moge, ale prosze o umieszczenie w tytule ile zbieramy, bo tak jest mi latwiej i mam nadzieje, ze sie namyslicie co bedziecie robic z Ksenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...