Jump to content
Dogomania

Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir


Baski_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekam na informacje :)

Ja się na spacer chętnie wybiorę...Kropka chętnie po szarżuje z kimś mniejszym. Baski cóż...on będzie jako obserwator, bo on chociaż zupełnie nie groźny to bawi się dosyć brutalnie przynajmniej z Kropą :P

Co do fotek to
[URL]http://www.digart.pl/zoom/4786489/nie_ma_to_jakII.html[/URL]

Zapraszam do Galeri, w podanym linku jest zdjęcie mojego autorstwa i Basior w pierwszym planie :)
my straciliśmy nasza parę i musimy biegać gościnnie u Oli...okazało się że nasz rudzielec ma problemy z sercem :(
A moze jakiś Hasior z Tychów lub Katowic ma ochotę pobiegać w zaprzęgu?

Link to comment
Share on other sites

7 miesięcy to jeszcze troszkę musi podrosnąć, minumum do 9 miesiąca, żeby zacząć z nią coś robić. Ja jeżdżę na Ligotę, to zaraz za akademikami. Fajną mamy bandę, wesołą i ludzi i psiaków. Możesz przyjechać z mamą żeby zobaczyła jak to wygląda i żeby się nie zamartwiała.
Uwierz mi, że pies jest niesamowicie szczęśliwy kiedy może sobie popracować. Ja się tak zakochałam w treningach że jeżdżę już od roku i dojeżdżam z Tychów pociągiem teraz jeżdżę z jednym psem, wcześniej jeździłam z dwoma :P

Oczywiście że było by najlepiej, gdybyś mogła przyjeżdżać z nią regularnie, w końcu do tego hasior jest stworzony...
A ona na pewno to pokocha. Klub stwarza możliwości trenowania i startowania na zawodach zdobywanie licencji zawodniczych i róznych innych rzeczy, ogólnei poza trenowaniem to dobrze się bawimy. Więs jeśli chciala byś zobaczyć narazie jak to wygląda to wpadnij może w przyszły weekend w sobotę lub niedzielę obejrzysz i zdecydujesz czy Cie to kręci, jeśli tak to masz dwa miesiące na przygotowanie psa tz, nauczenie kierunków na przykład :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']7 miesięcy to jeszcze troszkę musi podrosnąć, minumum do 9 miesiąca, żeby zacząć z nią coś robić. Ja jeżdżę na Ligotę, to zaraz za akademikami. Fajną mamy bandę, wesołą i ludzi i psiaków. Możesz przyjechać z mamą żeby zobaczyła jak to wygląda i żeby się nie zamartwiała.
Uwierz mi, że pies jest niesamowicie szczęśliwy kiedy może sobie popracować. Ja się tak zakochałam w treningach że jeżdżę już od roku i dojeżdżam z Tychów pociągiem teraz jeżdżę z jednym psem, wcześniej jeździłam z dwoma :P

Oczywiście że było by najlepiej, gdybyś mogła przyjeżdżać z nią regularnie, w końcu do tego hasior jest stworzony...
A ona na pewno to pokocha. Klub stwarza możliwości trenowania i startowania na zawodach zdobywanie licencji zawodniczych i róznych innych rzeczy, ogólnei poza trenowaniem to dobrze się bawimy. Więs jeśli chciala byś zobaczyć narazie jak to wygląda to wpadnij może w przyszły weekend w sobotę lub niedzielę obejrzysz i zdecydujesz czy Cie to kręci, jeśli tak to masz dwa miesiące na przygotowanie psa tz, nauczenie kierunków na przykład :)[/QUOTE]
Aha to sie postaram przyjechac;D tylko gdzie to mniej wiecej jest. I o której?? Oh ja ym sie starała zeby z nią przyjezdac regularnie[jak mama sie wg zgodiz] a tak wg płaci sę cos? I czy trzeba miec do tego rodowód zeby startowac w zawodach?

Link to comment
Share on other sites

Sorki ze się wtrące :D... Rudzielce [URL]http://www.dogomania.pl/threads/28433-Bikejoring[/URL] i inne tematy w naszym podforum :D

A nie orientujecie się czy są kluby gdzieś w Poznaniu... pod Poznaniem?:) Fajnie by było do czegoś należeć;)

Wątek Tiary ...
[URL="http://www.dogomania.pl/177108-TIARA-Husqvarna-trA-jA-apek-kanapowiec-potrzebna-pomoc-i-staA-y-domek"][IMG]http://i48.tinypic.com/28i9hcg.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

U nas taka odwilż się robiła wczoraj i Shi sobie rozcieła łapkę, na szczęście nic poważnego. Puki co to wszędzie śnieg a pod śniegiem lód... Już naewt pługi nie jeżdżą bo lepiej żeby był ten śnieg niż czysty lód...
Jak dla mnie bomba ale tych kierowców już mi strasznie żal:(

Jutro mam zamiar rano iść pobiegać z Shirą ;) Zobaczymy jak mi pójdzie:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...