Jump to content
Dogomania

bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]


Mysia_

Recommended Posts

Dziewczyny - może nie czekajcie na nas ("zabrzan" - bo my faktucznie jesteśmy zarżnięci na maksa - tyle psów w hoteliku i Kuruś wyskoczył z nienacka i na Władka jescze stówy deklaracji brakuje), tylko - jeśli macie wolę walki - ogłoście same zbiórkę i zobaczymy czy się uda. Może by tym razem uderzyć do Jamniora? On nie ma długich kolejek w hotliku? Nie wiem. Ja niestety się nie mogę zadeklarować - bo wzięłam na siebie wyciąganie z hotelu Władka i to mnie całkowicie zablokowało (finansowo również), ale nie wykluczam, że za jakiś czas się odkorkuję. Jednorazowo na pewno - ale przecież nie o to chodzi. Jeśli macie siłę i czas to niech ktoś podejmie się koordynowania "próby zbiórki" jeśli w ciągu 2 tygdoni nazbieracie stówę deklaracji, to będzie to jakiś sygnał, że Gabi ma szansę i warto szukać dalej. A jeśli się nie uda, to w najgorszym wypadku odpuścicie i po prostu nic się w życiu Gabi nie zmieni... Dobrze mówię? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tym szukaniem finansow to ja nie jestem dobra:oops:
Moglabym zadeklarowac 10zl/mc - ktos by sie dorzucil i w jakiej kwocie? Od tego zacznijmy... Bo pare osob pisalo ze sie dorzuci....:razz:

[SIZE=1]Sorry - polskie znaki mi wcielo i nie wiem co zrobic[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

żeby uzbierać deklaracje na hotelik trzeba by było porządnie rozreklamować wątek Gabi, najlepiej wysyłać wiadomości na PW czy na gg do znajomych dogomaniaków, no i oczywiście wkleić w podpisie banerek, ja niestety jestem trochę ograniczona czasowo, wiec jesli ktoś ma namiar wolnego czasu to napwno warto spróbować ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też dorzucę oczywiście - choć niewiele, około 15zł/mc, ale za to jako "zlecenie stałe" (mam już parę takich, stąd kwota nieduża:-()

Dodałam Gabi do galerii w profilu na naszej-klasie - może akurat ktoś się ulituje...
Bardzo, bardzo żal mi takich staruszkó:loveu::-(w

Link to comment
Share on other sites

Ważne bardzo - jest szansa... na dom...
czasem nasza-klasa się przydaje:cool3:

tylko:
dziewczyna ma dwie sunie - co o tym myslicie?
i jeszcze problem "transportowy" - ona mieszka na Kaszubach...

Może na PW podajcie mi jakis kontakt i szczegóły - przekażę jej.
To wspaniała dziewczyna, ma wrażliwe, dobre serducho.... bo i któżby inny zechcial pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się tułam po całym Dogo z moimi uwolnionymi, w sposób tragiczny niestety, 20 PLN. Po kastracji Amarek odszedł za TM
[*]:-(:placz: Mam mały warunek... Obejrzałam listę piesków, którym pomagam, a tam same chłopaki. :p Brak w tej liście modnego ostatnio parytetu ;) Więc, tym razem chcę pomóc jakiejś dziewczynce. :lol: Jeśli hotelik wypali, to mogę zarezerwować tę wpłatę dla GABI. Pierwsza wpłata mogłaby być za wrzesień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Mam zarezerwowane miejsce w Hoteliku u ZuziM koło Zgorzelca. Ta babulinka musi mieć spokojną starość. jestem z Wami jeśli bedziecie potrzebowali pomocy:loveu:[/quote]

to super wiadomość :cool3: ile kosztuje tam doba? :cool3:

tyle już mamy deklaracji :loveu:

[quote name='mari23']Ja też dorzucę oczywiście - choć niewiele, około [B]15zł/mc[/B], ale za to jako "zlecenie stałe" (mam już parę takich, stąd kwota nieduża:-()
[/quote]

[quote name='feliksik']ja mogę zadeklarować miesięcznie [B]20zł[/B][/quote]

[quote name='niteczka']Właśnie się tułam po całym Dogo z moimi uwolnionymi, w sposób tragiczny niestety, [B]20 PLN[/B]. Po kastracji Amarek odszedł za TM
[*]:-(:placz: Mam mały warunek... Obejrzałam listę piesków, którym pomagam, a tam same chłopaki. :p Brak w tej liście modnego ostatnio parytetu ;) Więc, tym razem chcę pomóc jakiejś dziewczynce. :lol: Jeśli hotelik wypali, to mogę zarezerwować tę wpłatę dla GABI. Pierwsza wpłata mogłaby być za wrzesień.[/quote]

[quote name='ana666']Ja moge narazie tylko [B]10 zł[/B] miesięcznie ale jak zmieni się moja sytuacja finansowa obiecuje dać więcej.[/quote]

[B]15 zł - mari23[/B]
[B]20 zł - feliksik[/B]
[B]20 zł - niteczka[/B]
[B]10 zł - ana666[/B]

razem: 65 zł

Link to comment
Share on other sites

zrobimy jakieś bazarki? Ja mam juz zdjęcia ale nie mam czasu. Zrobi ktoś? Podeślę zdjęcia albo dam linka do serwera.
Myslę, że na początek mogę niestety tylko 20 zł zadeklarować. Trochę się uzbierało tych deklaracji z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

witamy cioteczki :razz:

ja niestety jeśli chodzi o bazarki to jestem totalnie ciemna :oops:
kiedyś próbowałam, ale nic z tego nie wyszło :roll:

czyli z deklaracjami stoimi tak:
[B]15 zł - mari23
20 zł - feliksik[/B]
[B]20 zł - niteczka[/B]
[B]10 zł - ana666[/B]
[B]20 zł - ihabe[/B]

razem: 85 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...