Jump to content
Dogomania

Agresywny.


Guest mao

Recommended Posts

Witam i zwracam się z prośbą o pomoc.Mam od szczeniaka 20 mies.labradora psa.Pieswychowywany jest z dwiema moimi córkami(4 i 11lat}<nigdy nie był bity głodzony iitp. Jest to mój pierwszy pies więc doświadczenie moje jest żadne,ale przed zakupem sporo poczytałem i wydawało mi się że lab jako podobno uosobienie spokoju będzie odpowiedni do mieszkania z dziećmi.
Jednakn ostatnio stał sie dziwnie agresywny,ugryzł w nocy córkę w nogę kiedy szła do toalety,starszą w ręke na spacerze kiedy chciała mu zabraćjakiś
śmieć,na mnie i na żone również wraczy i rzuca się z aębami kiedy chce musię zabrać np.kość.Zachowuje się dziwnie lękliwie ,straciliśmy do niegoi zupełnie zaufanie i boimy się zostawić dzieci same z psem.Czy da się z tym coś zrobić,czy lepirej się go pozbyc z domu.prosze o opinie.

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka często zachowuje się dziwnie (na przykład gryzie, wprawdzie nie nas a ściany :) kiedy coś jej dolega, coś ja boli, jakas choroba się rozwija...

pozdrawiam

laura

ps. może pies się czegos boi? to banał ale warto się zastanowić :)

Link to comment
Share on other sites

Ja napiszę tylko tyle- kłania się szkolenie i przebadaj psa bo naprawde moze to być początek choroby.
Ja kiedy miałam kłopot z moją sunią dostałam takie same rady- ale w moim wypadku było to dorastanie i bunt.

Link to comment
Share on other sites

Na początek polecam lekturę tematu: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=19730&postdays=0&postorder=asc&start=0]Problemy z labradorem[/url]
a zaraz potem wizytę u dobrego szkoleniowca.

Trzeba też pamiętać o odpowiedzialności za wszystko co robi nasz pies. On nigdy nie postępuje niewłaściwie. Za każdym razem, kiedy pojawiają się problemy należy spojrzeć w lustro by odnaleźć winowajcę.

Daj znać jak będą się rozwijać dalsze losy Twojej rodziny i labka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']Na początek polecam lekturę tematu: [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=19730&postdays=0&postorder=asc&start=0]Problemy z labradorem[/url]
a zaraz potem wizytę u dobrego szkoleniowca.

Trzeba też pamiętać o odpowiedzialności za wszystko co robi nasz pies. On nigdy nie postępuje niewłaściwie. Za każdym razem, kiedy pojawiają się problemy należy spojrzeć w lustro by odnaleźć winowajcę.[/quote]

Podpisuję się pod tym obiema ręcyma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...