Jump to content
Dogomania

Kielce 2005


nice_girl

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']I właśnie zgłosiłam mojego grzywaczka :P
Ja też wspaniale wspominam Kielce, w maju to była nasza pierwsza wystawa, wspaniała atmosfera i Gizmo dostał Zw. Młodzieży.[/quote]
Ja z kolei miło wspominam zimowe ubiegłoroczne Kielce (w maju nie byłam, niestety). Na zimowej wystawie BOB - dla Gusia-pręgusia od hodowcy rasy, tzn. p. Janusza Opary. Wracałam na skrzydłach...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest, jeżeli opłata za psa zgłoszonego w terminie wynosi 70 zł, a w dniu wystawy 90 zł, to czy mogę zapłacić 2 dni przed wystawą tylko 70 zł.
Wysłałam meila do ZK o potwierdzenie przyjęcia psa i dostałam odpowiedź, że na potwierdzenie wpłaty czekają do piątku. Czy to znaczy że pies nie zostanie przyjęty? Do tej pory płaciłam zawsze przy zgłaszaniu ale tym razem krucho z gotówką i moge zapłacić trochę później i nie mam pojęcia jak to jest z tymi opłatami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]AnkaW[/b] - bo to się ze sobą wiąże:))
Pzdr.[/quote]

Doskonale zdaję sobie sprawę że zapłacić muszę :wink: ale chciałam to zrobić dopiero po potwierdzeniu że zgłoszenie dotarło :roll:

[b]aleb [/b]- na wystawie na pewno będziesz musiała zapłacić 90 zł. Na stronie ZK Kielce pisze, że opłata w dniu wystawy wynosi 90 zł. za każdego psa.

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę żeby chętnych było jakoś tragicznie mało choć z drugiej strony gdyby możliwości hali pomieszczenia zgłoszonych już psów były już bliskie maximum to pewnie by nie przedłużali terminu :D
Ale przeważnie terminy zgłoszeń na krajówki są do 3 tygodni przed wystawą, a tu pierwszy termin zgłoszeń był zamknięty aż miesiąc przed wystawą, a to chyba za wcześnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...