Jump to content
Dogomania

Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


marlenka

Recommended Posts

A Nugacik jest w Moim Psie. Wczoraj kupiłam, a tam dała kompania z dogo: Nugacik, Grandek i Tuptuś :-) Trzy drobiazgi.

Marlenko, to straszne, że Nugacik tak się boi - kto mógł bić taką maliznę??? Pewie jakiś bohaterski macho zafajdany..
Dobrze, że są parówki :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja wiem że jest w Moim psie - tylko cholera numer telefonu nie prawidłowy . I w lutym ma tez być . Nugat może mieć jakis uraz poschroniskowy , ale na szczęscie wczoraj już było oki zreszta widac na zdjęciach to było przed północa jak zaczeli dokazywac obaj . A jak mi się udało już ich uprosić zeby spali to z Korolką musiałam do weta jechac bo jej cały pysk spuchł wyglądała jak sher pei . Oczu widac nie było i żaden wet w okolicy nie raczył odebrac telefonu , musiałam po 1 w nocy jechac do magdalenki a droga była straszna więc położyłam sie o 5 żeby Baraczek o 6.30 mnie zerwał z łóżka bo mu sie kupkę chciało , a dzis padam na pysk .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Kładź się spać kobieto! :sleep2:[/QUOTE]

Zgodnie z Twoim poleceniem już wyspana jestem , ciekawe co będe w nocy robiła :) nugacik dziś rozdrażniony jakis , warczy na wszystko gania Baraka , wszsytko mu przeszkadza. Chyba tez się moje maleństwo nie wyspało w nocy i jest wkurzony na cały świat nawet sie tulic dzis nie za bardzo chce . Focha strzelił ze po nocy sie gdzies włócze zamiast grzać mu łózeczko .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Jak można zamówić ogłoszenie adopcyjne w Moim Psie?[/QUOTE]

Wyslij do nich maila , ale to jest drogie ...
sporo ludzi dzwoni o Nugata ale trzeba wybrac mu najlepszy domek , bo Nugat jeszcze niesety potrafi się załatwić w domu i nie chcę mu serwować kilkakrotnych zmian domu . Joanna83 będzie mu sprawdzała dom w Białymstoku , odezwał się Pan z okolic Sulejówka ( ale mundurowy co go prawie już wyklucza ) i jeszcze jedna Pani ale ona an wstępnie odpadła . Robimy selekcje albo dom na 100 proc pewny albo narazie zostaje u mnie . Nie moge mieć nawet 1 proc. wątpliwosci Nugat musi mieć pewny dom . A tymczasem rozrabia z Barakiem , rozwalają co się da , zjadają wszystko co się da i mam dzięki nim duuużo sprzątania . Tych dwóch nie pozwala mi się nudzić i o dziwo Nugat polubił snieg , wczoraj zapadł mi sie nawet uszu nie było widać tylko smycz mi w ręku została ale tak mu się podobało że do domu nie chciał wracac . Dalej gania za kotami i się szczerzy na Baraka , ale ten juz go ma w d... chyba się przyzwyczaił .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Tyle chętnych :) nic nie mówiłaś. Bardzo się ciesze i trzymam kciuki.[/QUOTE]


Zobaczymy co z tego wyjdzie ja juz nie podchodze do tego radośnie , raczej próbuje baaardzo zniechęcić ludzi , bo Nugacik jest pieszczochem ale jeśli chodzi o siuisanie w domu to tragedia , dziś w nocy obsikał mi upraną posciel na suszarce takiej stojacej . Juz nie mówię o tym ze notorycznie sika na pościel .

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem , jakiś czas temu poszłam tylko z nugatem do mojej siostry to wskoczył na łóżko i obsikał poduszkę . Siostra moja nie ma zadnych zwierzat . Wszystkich lojalnie o tym uprzedzam że on tak robi nie chcę mu fundować tułaczki .Własnie dostałam maila od jakiejś Pani i jej opisałam zachowanie Nugata , zobaczymy czy odpisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']No Marlena nie przginaj! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]Wiesz,ze ja tez caly czas zagladam, tylko rzadko sie odzywam...

Dobra wybieram sie na wizyte. Pozniej zdam relacje.[/QUOTE]


Asia magluj Panią jak nie bezie się nadawała to ją tak magluj żeby dała sobie sama spokój :) A tk powaznie to koniecznie powiedz jej o tym siusianiu i kupkaniu . Koniecznie ona musi to wiedzieć i to że jak mu choć jeden włosek z ogonka spadnie to wpadnę do niej z moją ferajną i sąsiadka będzie się cieszyć z jej nieszczęscia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Opss.... Cóż za przejęzyczenie.... Chciałam oczywiście napisać zgrabnego, mądrego, grzecznego pieska o imieniu Nugat.[/QUOTE]


No czy on taki grzeczny to tez bym nie powiedziała wczoraj co on z Barakiem zrobił to :angryy:. Jak weszłam do domu to małomi serce nie staneło , chłopakom sie nudzi chyba . No Joanna83 chyba juz wyruszyła na wizytę , a mnie żołądek boli tak sie denerwuję .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...