Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

[quote name='iwcza']Jasne że chcemy :loveu: Wygłaskaj Nuśkę :loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]Stefcia też [/SIZE]:loveu:[/quote]
już wygłaskana, Stefcio też :loveu:

[quote name='deer_1987'][URL]http://img21.imageshack.us/img21/788/090819104740.jpg[/URL]
przypomina mi Niunie z pyszczka :D[/quote]
no rzeczywiście :lol: Nuka jakoś tak usiadła, że jej uczy ustały :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vege*']Nowe zdjęcia: :evil_lol:
jestem z Nusi dumna i bardzo zadowolona dziś się nauczyła:
-podaj łapkę
-proś
-proś i łapki (siada na pupie i obejmuje moją rękę łapkami)
-a kuku!:evil_lol:
-wejdź na krzesło
-obrót
-turlaj się (pracujemy nad tym)
-ósemka (też pracujemy, ale bardzo ładnie jej wychodzi) ;)[/QUOTE]

mądra dziewczynka tylko tak dalej :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, jeszcze chcę ją nauczyć, żeby mi nosiła zakupy, takie lekkie wiecie chodzi mi o np. batona, chipsy itp ;) ale nie chce mi trzymać małego koszyczka w pysku :cool1: wczoraj to trzymała przez chwilę małą torebeczkę z jej ciastkami i mi po chałupie z tą torebką uciekała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos'][URL]http://img21.imageshack.us/img21/788/090819104740.jpg[/URL] jaka niewinna minka :evil_lol: :loveu:

Sporo już umie :cool3: Wygłasz Nukę i Stefcia ode mnie ;)[/quote]
Stecio wygłaskany i wycałowany Nuka też :eviltong:

[quote name='as_kate']witamy się :)
jak nauczysz turlaj się, to nagrasz i pokażesz?? chciałabym to zobaczyć ^^
[URL]http://img21.imageshack.us/img21/788/090819104740.jpg[/URL] <-- kotek ze shreka (nie obrażając psa oczywiście ;)) :evil_lol:[/quote]
Ok jak mi się uda to mogę nagrać tylko bez głosu bo coś mi się w aparacie z mikrofonem stało :angryy: no i baterie też do aparatu muszę kupić xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_kate']a planujesz uczyć jeszcze czegoś??[/quote]
-aport
-frisbee
-liczenie
-slalom między nogami (już jej nawet wychodzi, tylko ja się plączę xD)
-wstydź się
-zrób papa :evil_lol:
no i nie wiem co jeszcze, coś się wymyśli :eviltong:

[quote name='*Monia*']Czarne kundliszcze, a ja jeszcze o zdjęcia tu nie marudziłam? Nadrabiam więc marudzenie :evil_lol:.
PS. Przebrnęłam przez cały wątek :razz:[/quote]
No jeszcze nie marudziłaś :evil_lol: jak tak patrzyłam na galerię Hexy to na niektórych zdjęciach to identyko jak moja Nuka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

pies szczeka tyle razy ile palców mu pokażesz (załóżmy, że pokazujesz 3 palce) jak szczeknie te 3 razy no to przeryważ szczekanie i nagroda :) fajne wrażenie można zrobić na kimś bo ktoś może pomyśleć, że pies na serio umie liczyć xD :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']No jeszcze nie marudziłaś jak tak patrzyłam na galerię Hexy to na niektórych zdjęciach to identyko jak moja Nuka [/QUOTE]
Z pyśka są podobne. Ja czarne zwierzaki (albo ciemne z czarną maską) kocham :loveu:. Chociaż są wyjątki ;).

Świetna sztuczka z liczeniem. Też chciałam Hexę nauczyć, ale ona tak pyska drze, że się z nią dogadać nie da :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nuka też się drze jak zobaczy psa na 'swojej posesji' :evil_lol: (czyt. mieszkam w bloku i na około mojego bloku jest ogrodzenie z trawką, garażami itp) i Nuka właśnie ten obszar uważa za swoją posesję i nie wpuszcza obcego xD :evil_lol: dobrze, że dziś nie zobaczyła, że jakiś ratlerkowaty pies wszedł na tą 'jej posesje' bo by mi taki raban zrobiła, że szok :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']pies szczeka tyle razy ile palców mu pokażesz (załóżmy, że pokazujesz 3 palce) jak szczeknie te 3 razy no to przeryważ szczekanie i nagroda :) fajne wrażenie można zrobić na kimś bo ktoś może pomyśleć, że pies na serio umie liczyć xD :p[/QUOTE]

fajny motyw :evil_lol: moja nie jest szczekliwa więc odpada z naszego repertuaru :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Hexa jest szczekliwa z mojej winy. Jak byla mała to uczyłam ją dawać głos i oczywiście chwaliłam i nagradzałam. Teraz cokolwiek się dziwje to psisko szczeka - z radości, ze smutku i ze złości :roll:[/QUOTE]

nabroiłaś :evil_lol: mam podobne skutki, tylko ze uczyłam Lucky dawania głosu jak już była dorosła, a poza tym i tak wygrała z nią natura, która jej mówi, ze szczekanie jest bebe ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...