Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Luzia']Najgorsze że jak nie ma chipa to tak naprawdę szanse na znalezienie właściciela są znikome :([/QUOTE]
I tego się boje najbardziej, że moze go nie mieć. Chyba w 2010 roku był u mnie darmowy rok chipowania i był obowiązek zachipowania psa, ale mało kto to zrobił bo jak byłam u weta to miał mało kartek a chyba w lipcu Nukę chipowałam

[quote name='Aleksandra95']o matko!!!!![/QUOTE]
A pies na prawdę nie był wychudzony (żebra mu nie wystawały). Boję się, że to jakiś świeży przypadek bo jedna strona sierści nie była do końca przemoknięta :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Najgorsze że jak nie ma chipa to tak naprawdę szanse na znalezienie właściciela są znikome :([/QUOTE]

I dlatego chip powinien być obowiązkowy :mad: I policja/straż miejska/weterynarz powinni sprawdzać na każdym kroku czy pies ma chipa, a jak nie ma to mandacik ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']I dlatego chip powinien być obowiązkowy :mad: I policja/straż miejska/weterynarz [B]powinni sprawdzać na każdym kroku czy pies ma chipa, a jak nie ma to mandacik ;)[/QUOTE]
[/B]Mieli sprawdzać po tym darmowym chipowaniu czy pies ma chip ale jak widać odechciało się straży to robić -.-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Oj było by pięknie jak by wprowadzili obowiązkowe chipowanie psów, szczególnie tych na wsiach czy innych zadupiach :shake: to co się tam wyprawia to dopiero masakra...[/QUOTE]
właśnie byłoby...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']I dlatego chip powinien być obowiązkowy :mad: I policja/straż miejska/weterynarz powinni sprawdzać na każdym kroku czy pies ma chipa, a jak nie ma to mandacik ;)[/QUOTE]

ja mojemu głupkowi (znaczy weterynarz nie ja :evil_lol: ) nawet zastrzyku dać nie mogę :mad:
Już sobie wyobrażam zaczipowanie albo jego kastrację :evil_lol:
Jakieś tabletki nasenne chyba :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']ja mojemu głupkowi (znaczy weterynarz nie ja :evil_lol: ) nawet zastrzyku dać nie mogę :mad:
Już sobie wyobrażam zaczipowanie albo jego kastrację :evil_lol:
Jakieś tabletki nasenne chyba :diabloti:[/QUOTE]
A nuka przy zastrzykach jest zawsze grzeczna, gorzej przy obcinaniu paznokci, siedzi w kagańcu i trzymają ją dwie osoby (ja i mama) a wet obcina paznokcie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje na szczęście kulturalne i jak huknę to jest spokój, Funia kiedyś się bała i skomlała, że niby tak strasznie ją boli, ale teraz jako częsta pacjentka nawet dożylne jakoś znos.
Pamir jak mu warknę siad to siedzi aż wet nie skończy a ja nie zapłacę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Moje na szczęście kulturalne i jak huknę to jest spokój, Funia kiedyś się bała i skomlała, że niby tak strasznie ją boli, ale teraz jako częsta pacjentka nawet dożylne jakoś znos.
Pamir jak mu warknę siad to siedzi aż wet nie skończy a ja nie zapłacę :diabloti:[/QUOTE]
Z Nuką nie mam tak dobrze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']otłucz dobrze przed wizytą u Weta i będzie grzeczna jak aniołek [SIZE=1][COLOR=#afeeee]z czarnom dupkom [/COLOR][/SIZE]:diabloti:[/QUOTE]
no wiesz co :diabloti: wystarczy ją opierniczyć, bić nie trzeba :evil_lol:

czy ten deszcz kiedyś się skończy? :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']dlaczego nie chce?[/QUOTE]

Znaczy jak się ją przymusi to wykastruje, ale tak to odradza :mad:

Bo "zbyt pochopnie podejmujemy decyzję o wykastrowaniu. Piesek jest jeszcze młody i nie wiadomo jak się ułoży i czy w przyszłości też będzie tak piszczeć"...

Rozumiem, że kastracja to zabieg, ale żeby weterynarz jej odradzał?
Szczerze to wolę zaryzykować niż niańczyć 5 malutkich wescików, albo nocy nie przesypiać przez jego wycie ... :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']Znaczy jak się ją przymusi to wykastruje, ale tak to odradza :mad:

Bo "zbyt pochopnie podejmujemy decyzję o wykastrowaniu. Piesek jest jeszcze młody i nie wiadomo jak się ułoży i czy w przyszłości też będzie tak piszczeć"...

Rozumiem, że kastracja to zabieg, ale żeby weterynarz jej odradzał?
Szczerze to wolę zaryzykować niż niańczyć 5 malutkich wescików, albo nocy nie przesypiać przez jego wycie ... :mad:[/QUOTE]
Ja Nukę wysterylizowałam 1,5 roku temu i to była super decyzja :)

Tylko teraz na imieninach taty jak ciocia przyszła, która ma pseudosznaucerkę za 200 zł ciągle mówi "dlaczego tak okaleczyliście Nukę, teraz jest gruba i nieszczęśliwa bo nie mogła mieć szczeniaków" :mdleje" "bo ja to chcę swoją Molly dopuścić bo sterylizować się boję" :mdleje: nawet mi się już nie chciało wchodzić w tą rozmowę bo to jak grochem o ścianę, Oczywiście to ja jestem ta głupia i ta niewiedząca, bo suczka musi mieć szczeniaki, co z tego, że schroniska pękają w szwach,, psy są usypiane bo nie ma miejsca dla wszystkich, no co z tego :angryy: A i jeszcze jak powiedziałam o tych schroniskach to co usłyszałam? "Ludzi też jest dużo a ciągle się rodzą nowe dzieci" Umarłam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Jak w tym wieku już taki napalony to z czasem będzie tylko gorzej ;)[/QUOTE]

Nie powiem nie.., przeżyć się da, wystarczy że się huknie, czasem da przez łeb to siedzi cicho pod stołem :diabloti:

Przedwczoraj spotkaliśmy się z Sonią i zachowywał się wzorowo... do czasu co prawda, ale godzinka spokoju była :evil_lol:
Potem zaczął ją molestować, ale [B][I][U]jak zawsze [/U][/I][/B]od złej strony :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...