Jump to content
Dogomania

Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora


ponka1

Recommended Posts

[quote name='agata51']ketunia, przejrzałam swoje księgi rachunkowe - stoi jak byk: 28.12. 10zł.[/QUOTE]


Już sprawdziłam wydruki. Umknęło mi gdzieś. Przepraszam.
Mam od Ciebie 6 wpłat.

Doszła wpłata od:
Sbd 5 zł
Madcat1981 45,20 zł spadek po Baranku, który pojechał do domku

Bardzo dziękujemy :)


[B]Finanse Tuptusia[/B]
Wpłaty:
Scared Piranha 138 zł
Majuska 20 zł
Bambino 10 zł ( VIII, IX, X)
Marysia55 10 zł (IX, X)
Ihabe 30 zł (VIII)
Darkwater 48,50 zł
Ihabe 35 zł (IX, X, XI, XII, I)
Agata51 10 zł (VIII, IX, X, XI,XII, I)
Piromanka 125 zł
Bazarki ketuni 1358 zł
Sava 300 zł
Asia (siostra ketuni) 1000 zł
Szarotka 70 zł
Krzysztof K. 60 zł
Ra_dunia 60 zł
SBD bazarek 158 zł
Pies wolny 50 zł
SBD 5 zł (XII, I, II)
Ingrid44 390 zł + 300 zł
Madcat1981 45,20 zł spadek po Baranku :)
[B]Razem: 4142,70 zł[/B]

Wydatki:
50 zł weterynarz
270 zł hotelik IX
180 zł weterynarz
325 zł hotelik X
1180 zł operacja
157,50 zł puszki RC
2220 zł peracja, kastracja, karma i pobyt w klinice

[B]Razem: 4382,50zł[/B]


[B]4427,50 zł[/B]
[B]- 4382,50zł[/B]
[B]------------------[/B]
[SIZE=4][B]105,20 zł[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marlenka']o jest następna ciotka co w razie co się na nią zwoali wszystkie niepowodzenia :)[/QUOTE]

No ja tez jestem fanką Tutusia i podczytuję go na bieżąco. A chętne Pani mam nadzieje, że ma przeszkolenie np z Mosadu. :) Jeżeli tak to oczywiście kciuki trzymam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']No ja tez jestem fanką Tutusia i podczytuję go na bieżąco. A chętne Pani mam nadzieje, że ma przeszkolenie np z Mosadu. :) Jeżeli tak to oczywiście kciuki trzymam.[/QUOTE]

Tuptus na początku zawsze pokazuje co potrafi .... później odpuszcza .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Narazie cisza :( zobaczymy może Pani jeszcze nie odczytała maila ....[/QUOTE]

Moze zajeta w pracy . Tuptek bedzie OK nawet w mieszkaniu ale poniewaz on nigdy nie mial swojego ludzia to jest troche dziki i niewychowany. Pomimo ze jest u Jamora to dalej robi co chce i nie ma dyscypliny .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Moze zajeta w pracy . Tuptek bedzie OK nawet w mieszkaniu ale poniewaz on nigdy nie mial swojego ludzia to jest troche dziki i niewychowany. Pomimo ze jest u Jamora to dalej robi co chce i nie ma dyscypliny .[/QUOTE]


Niesety Pani ma małe dzieci , a wiecie troche strach go dac do dzieciaków . Nie daj boże jak udziabie któreś w rękę i co potem . Tuptusiu dlaczego ty mordko mała jestes taki niedobry , juz dawno by miał domek żeby nie to jego zachowanie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Niesety Pani ma małe dzieci , a wiecie troche strach go dac do dzieciaków . Nie daj boże jak udziabie któreś w rękę i co potem . Tuptusiu dlaczego ty mordko mała jestes taki niedobry , juz dawno by miał domek żeby nie to jego zachowanie ...[/QUOTE]

On musi przejsc szkolenie, czy Jamor nie moglby troche go pouczyc jak sie zachowac. On nigdy nie byl niczego uczony to skad ma wiedziec co wolno a co nie .

Do dzieci to on sie nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ech zawsze sie ktos znajdzie, kto bedzie go chcial uszczesliwic :):)[/QUOTE]

Ale ile to bedzie trwalo ? Niewiele ludzi chce sie meczyc z dzikim psem. Moze ktos go wezmie a jak zobaczy ile problemow to odda i Tuptus znowu bedzie bezdomny. Wiele jest takich przypadkow na Dogo. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Ciotki a może behawiorystę Tuptusiowi załatwić ?
Już sama nie wiem. Taki cudny chłopak a wciąż bez domu..[/QUOTE]

Koniecznie cos trzeba zrobic bo Tuptus nigdy domu nie znajdzie. Przeciez Jamor szkoli psy , Dlaczego nie mogl by sie zajac Tuptusiem ? Tuptus potrzebuje podstawowego szkolenia. Nie wydaje mi sie zeby umial nawet usiasc na komende a to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Koniecznie cos trzeba zrobic bo Tuptus nigdy domu nie znajdzie. Przeciez Jamor szkoli psy , Dlaczego nie mogl by sie zajac Tuptusiem ? Tuptus potrzebuje podstawowego szkolenia. Nie wydaje mi sie zeby umial nawet usiasc na komende a to podstawa.[/QUOTE]

Bo Jamor nie szkoli psów hotelowych!!! Ma to napisane w pierwszym poscie swojego wątku. Z Tuptem będzie problem - wiemy to nie od dziś. On potrzebuje bardzo specyficznego domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Bo Jamor nie szkoli psów hotelowych!!! Ma to napisane w pierwszym poscie swojego wątku. Z Tuptem będzie problem - wiemy to nie od dziś. On potrzebuje bardzo specyficznego domu...[/QUOTE]

Jesli Jamor nie moze go szkolic to trzeba bedzie mu zalatwic kogos kto go nauczy chociaz podstawowej dyscypilny.
Ciezko jest znalesc dom dla grzecznego psiaka a co dopiero dla takiego dzikusa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Jesli Jamor nie moze go szkolic to trzeba bedzie mu zalatwic kogos kto go nauczy chociaz podstawowej dyscypilny.
Ciezko jest znalesc dom dla grzecznego psiaka a co dopiero dla takiego dzikusa .[/QUOTE]

Tak dokładnie, ale to znów koszty a efekt niepewny ;-/ Czasem się zastanawiam, czy takie psy jak Tupek nie powinny być eliminowane z puli adopcyjnej... Niestety, jak pokazuje dogo, to jest typowy egzemplaż, który po adopcjach wraca jak bumerang i kończy żywot w schronie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Tak dokładnie, ale to znów koszty a efekt niepewny ;-/ Czasem się zastanawiam, czy takie psy jak Tupek nie powinny być eliminowane z puli adopcyjnej... Niestety, jak pokazuje dogo, to jest typowy egzemplaż, który po adopcjach wraca jak bumerang i kończy żywot w schronie...[/QUOTE]

Tuptek jeszcze jest mlody i napewno sie szybko nauczy ,tylko ktos musi mu w tym pomoc. On cale swoje zycie byl sam bez bliskosci czlowieka to skad ma wiedziec jak sie zachowywac. U Jamora tez robi co chce a to niedobrze. On jest poprostu dziki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Masz rację Ingrid na początek trzeba mu znaleźć behawiorystę. Musi być jakiś powód tego zachowania.[/QUOTE]

Powod zachowania : Tuptek nie ma pojecia co jest dobre a co zle. Pewnie od szczeniaka byl skazany na siebie, wisial na lancuchu . We wszystkich ksiazkach jak tresoawc psa caly czas magluja ze pies musi wiedziec KTO JEST PRZEWODNIKIEM STADA. Kazdy pies musi miec czlowieka ktory jest dla niego Przewodnikiem i uczy go jak sie zachowac. Tuptek nigdy tego nie mial i nadal nie ma ! :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...