Jump to content
Dogomania

Groomer w Lodzi


Sybel

Recommended Posts

Od ponad dwoch lat mam psa wymagajacego strzyzenia, takiego kundelka w typie sznaucera sredniego. Zawsze byl strzyzony na Pomorskiej przy Rondzie Solidarnosci. Dotychczas bylam baardzo zadowolona, bo pies jest nadpobudliwy, a w tym salonie sie wyciszal. Jednak po poniedzialkowym strzyzeniu zalamalam sie. Pies ma wielka rane na szyi, doslownie wygolona do zywego i pociete pod pachami. Na brzuchu natomiast ma wielkie kepy siersci. Ogon wyciety na szczura, broda wyszarpana. Babka, ktora go ciela, chyba sie uczyla, ale cos takiego jest przesada. Mama dzis dzwoni z awantura. Ostrzegam, jesli bedziecie ciac tam psy, uwazajcie, komu dajecie. Jest tam kilka mlodych, fajnych kobitek, ktore maja podejscie do psow, a mojego akurat ciela jakas blondynka kolo 40-ki.

Jakie macie doswiadczenia z tym salonem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Od ponad dwoch lat mam psa wymagajacego strzyzenia, takiego kundelka w typie sznaucera sredniego. Zawsze byl strzyzony na Pomorskiej przy Rondzie Solidarnosci. Dotychczas bylam baardzo zadowolona, bo pies jest nadpobudliwy, a w tym salonie sie wyciszal. Jednak po poniedzialkowym strzyzeniu zalamalam sie. Pies ma wielka rane na szyi, doslownie wygolona do zywego i pociete pod pachami. Na brzuchu natomiast ma wielkie kepy siersci. Ogon wyciety na szczura, broda wyszarpana. Babka, ktora go ciela, chyba sie uczyla, ale cos takiego jest przesada. Mama dzis dzwoni z awantura. Ostrzegam, jesli bedziecie ciac tam psy, uwazajcie, komu dajecie. Jest tam kilka mlodych, fajnych kobitek, ktore maja podejscie do psow, a mojego akurat ciela jakas blondynka kolo 40-ki. Odp; Bardzo mi przykro,pwenie będzie się bał pielęgnacji po takich przygodach ....Napewno robiła go kursantka P.Grabowskiej.Dziwi mnie to, że za Psiaka który był modelem na kursie (groomingu) P. Grabowska bierze kase.Na innych kursach modele robi się bezpłatnie a właściciel wie ,że osoba która go robi dopiero się uczy...pozdrawiam:)Karolina.

Link to comment
Share on other sites

Coz, my obstawiamy, ze to byla kursantka, bo pierwszy raz ja widzialam, zupelnie nie umiala do psa podejsc. Psu nic z psychika sie nie stanie, to nie jest jakis mieczak, a prawdziwy bandzior niestety, dziki jak cholera i takie rany mu nie przeszkadzaja, wrecz ich nie zauwaza. Panikuje tylko przy przemywaniu, bo nie widzi, co robimy.

Link to comment
Share on other sites

ja polecam salonik który prowadzi nasza dogomaniaczka,ma podejście do zwierząt odpowiednie,no i umie pracować także z tymi które stwarzają problemy.tel 792944515
[url=http://www.studiozoo.pl]Studio ZOO[/url]
moje psy nie wymagają wprawdzie strzyżenia,ale korzystamy z manicure:evil_lol: i kąpieli.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za namiary, problem w tym, ze to dosc daleko ode mnie, ten na Pomorskiej mam 3 przystanki od domu, biore wtedy psa na spacer i po prostu najpierw go troche mecze. Jednak chyba skorzystam, mam do tego, ktory podalas, dobry dojazd 85.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...