Jump to content
Dogomania

Kto z flaciarzy z Krakowa lub okolic?


Della

Recommended Posts

Moja flatka dziwnie sie zachowuje na wystawach przy innych flatach. Normalnie w domu jest to wulkan energii, szaleje z innymi psami, rzadko co siedzi na szanownej pupie :razz: A kiedy jedziemy z nia na wystawy i podchodza do niej inne flaty, podkula ogon i idzie spac, a reszta sie kotluje :roll:
Wiec moze kiedys chcialby sie ktos przejsc na spacer ze swoim Flatem, jezeli jest ktos z Krakowa? :cool3: Moze to cos pomoze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

o wlasnie tak wyglada moj problem, spi oparta o drzewo! Polecam klikniecie na zdjecie :razz:

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8f226f7821d7c887][IMG]http://images44.fotosik.pl/146/8f226f7821d7c887m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na forum flacim na pewno znajdą się chętni na spacer z Dellą - jest trochę flaciarzy zokolic Krakowa. Za rzadko się tam udzielasz :) my byśmy się chętnie z wybrali na spacer z siostrą, ale mieszkamy na Śląsku... Pozdrowienia od Homera!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślisz, że to kwestia flatów? Mieszkacie w mieście czy na wsi? Może po prostu popracuj nad relacjami z innymi psami. Na spacerach często spotykaj się z innymi, dbaj o to żeby psy jej się dobrze kojarzyły.. Chodźcie często w gwarne miejsca.
Może to też kwestia tłumu ludzi? ty najlepiej znasz swojego psa..
Nie wiem cóż mogę Ci jeszcze poradzić. Znajoma dwójka rodzeństwa nie jest raczej strachliwa, więc myślę, że popracujesz z Dellą i będzie ok ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Ziunia']Myślisz, że to kwestia flatów? Mieszkacie w mieście czy na wsi? Może po prostu popracuj nad relacjami z innymi psami. Na spacerach często spotykaj się z innymi, dbaj o to żeby psy jej się dobrze kojarzyły.. Chodźcie często w gwarne miejsca.
Może to też kwestia tłumu ludzi? ty najlepiej znasz swojego psa..
Nie wiem cóż mogę Ci jeszcze poradzić. Znajoma dwójka rodzeństwa nie jest raczej strachliwa, więc myślę, że popracujesz z Dellą i będzie ok ;)[/QUOTE]

Mieszkalismy w miescie a teraz mieszkamy na wsi, mieszka z 3 innymi psami i kotem wiec duzo halasu i bodźców niby ma. Tylko cos z te obce psy ja wogole nie fascynuja :P

Link to comment
Share on other sites

nie musza jej fascynować, po prostu zabierajcie ją czasem w miejsca zapsione, jakieś Błonia czy co, tam ćwiczcie ustawianie w wystawowej pozie, bieganie, poza tym dużo swobody i radości..

możliwe też, że wyczuwa Wasz stres na wystawie i tak reaguje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...