Jump to content
Dogomania

Hodowla, spotkania husky


ZaKrĘcOnA

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się czy ktoś z użytkowników tego forum jest właścicielem pieska z hodowli "Eskimoski Domek"? Mój psiak stamtąd właśnie pochodzi. Urodził się 08.08.04r. Było by miło porozmawiać m.in. z właścicielem braciszka lub siostrzyczki Rocco :D Poza tym chciałam się zapytać czy jest ktoś z ok. Sosnowca kto chciałby się spotkać w większym gronie haszczaków? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam sunię z ED :D
Jest już bardzo dojrzałą dziewczynką, ma prawie 9 lat.
Urodziła się w Eskimoskim Domku w 1996 roku :)
Jeśli Twój psiak jest po Fantusi to moja Beni jest jego ciocią.
Beni to siostra Fanty z wcześniejszego miotu :)

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie mam w domu 6 haszczaków :)
Najstarszą -> Beni, jej córę -> Vanilkę, jej wnuczkę -> Zandalee i trzy czterotygodniowe, jeszcze bezimienne maluchy :D
Ich mama jest Beni, a beda miały imionka na A.
Jeden z moich psów, ośmioletni Flash, na codzień mieszka z moimi rodzicami, też w Katowicach :)
Poza tymi psiakami mam jeszcze na wspólwłasność dwa reproduktory husky i sunię szpica wilczego. Widuję się z nimi regularnie na spacerach.

Link to comment
Share on other sites

Ale Ci zazdroszczę :roll: Mojego psiaka mam zaledwie 4 m-ce a już chcę mieć kolejnego. Na początku bałam się, że sobie nie poradzę z jego wychowaniem ale jest tak dobrze, że chcę następnego (m.in. dla Rocco). Niestety to w najbliższej przyszłości nie będzie możliwe :( Ale może kiedyś... :roll:
A może spotkamy się kiedyś? :lol: Rocco napewno by się ucieszył widząc "swojego" :wink:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ciekawie sie zlozylo, ze podnioslas ten temat... Wlasnie wracam z "akcji" przeciwko temu pseudohodowcy:

[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/327382_siberian_husky_szczenieta.html[/url]

I znalazlam suczke z Eskimoskiego Domku w Lublinie. Wlasnie u niego...

Suczka jest "skarbem" tego faceta, bo ma za dlugi wlos - prawie tak dlugi jak Manu. Widzialam metryke. Nie ma wpisu "niehodowlana". Wlasciciel to chlop ze wsi, nie ukrywal wiec do czego ja kupuje, bo nic zlego przeciez w tym co robi nie widzi.

Sunia zywot wiedzie sielankowy - wlasnie ma szczeniaczki. Teraz sa same suczki. Ale za pol roku bedzie miala nastepne i pan ma nadzieje, ze beda jakies pieski... Mieszka w "kojcu" - wielkosci duzej klatki wystawowej. Nie biega, bo i po co. Facet wyznaje zasade, ze ludzie w wiezieniach siedza i zyja i nic im sie nie dzieje to i psom sie nic nie stanie. Karmiona jest rarytasami - dostaje to, co zostanie wykupione z hurtowni za grosze, bo stracilo termin waznosci. Jej szczeniaczki tez maja fajnie. Sa sprzedawane w takim wieku, w jakim sa gdy przyjdzie kupujacy. Juz nawet czterotygodniowe ida w swiat. Bez szczepien, bo "przeciez sa jeszcze za male". Jako zrodlo wapnia dostaja cale jajka ze skorupkami - bo przeciez w skorupce jest tak duzo wapnia...

Rzuca sie w oczy to, ze psy dla tego czlowieka i jego rodziny to zrodlo utrzymania. Traktuje je jak przedmioty. Gdyby ich skory byly wartosciowe, to nie mialby oporu, zeby je zabic i te skory sprzedac. Zero uczuc, zero emocji. No po prostu idealny i wymarzony nabywca dla kazdego dobrego hodowcy...

Nie bede tego komentowac i mowic, co o tym sadze, bo cisna mi sie do ust same niecenzuralne slowa.

Link to comment
Share on other sites

jakos przypadkiem trafiłam na ten watek i...

[quote] Witam, zastanawiam się czy ktoś z użytkowników tego forum jest właścicielem pieska z hodowli "Eskimoski Domek"? Mój psiak stamtąd właśnie pochodzi. Urodził się 08.08.04r. Było by miło porozmawiać m.in. z właścicielem braciszka lub siostrzyczki Rocco :-D Poza tym chciałam się zapytać czy jest ktoś z ok. Sosnowca kto chciałby się spotkać w większym gronie haszczaków? :wink:
[/quote]

no to napisałam że tez mam haszczaka z tej hodowli...:]

Bardzo mi szkoda tej suczki:-(

Link to comment
Share on other sites

Hmm... A ja z ciekawosci napisalam do tego pana maila:
Zapytalam czy szczeniaki maja metryki (wiem ze za 200 zl nie ma psow z metrykami) ale bylam ciekawa co napisze. Jak je socjalizuja i czym sa karmione... Uzasadnilam ze poszukuje psiaka z "dobrej" hodowli
otrzymalam odpowiedz:
"Pieskow nie posiadam" -czyzby pan sie wystraszyl... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']
"Pieskow nie posiadam" -czyzby pan sie wystraszyl... :shake:[/QUOTE]

Bo pan posiada teraz same suczki. Pieski beda za ok. 2 tygodnie... juz do odbioru, bo teraz maja 2 tygodnie dopiero i nie da sie ich jeszcze zabrac od matki... Ludzki jest, nie?

W weekend bylam poza domem na szkoleniu, teraz koniec miesiaca wiec w pracy sajgon. Ale jak tylko zlapie oddech to biegne po instytucjach. Zobaczymy co sie da zrobic.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...