Jump to content
Dogomania

jakie najbezpieczniejsze utrzymanie temperatury w kojcu


betka-sp

Recommended Posts

Jeśli był temat /choć starałam się znaleść/ to prosze o przekierowanie :oops:

Jakie stosujecie bezpieczne ogrzewanie- utrzymanie dość wysokiej temperatury w kojcu???
-promienniki ciepła
-nagrzewnice z nadmuchem
-koce elektryczne...
-termofory

może coś innego.....prosze o rady...

Wiem, że jest /teoretycznie /prawie lato ;).. na dworze ciepło ale ja mam w domu miły chłodek...dla nas miły...dla nadchodzących szczeniaków już niekoniecznie :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam u szczyli poduszke elektryczna- z wyłacznikiem czasowym i regulowana mocą, grzanie na 1 poziom wystarczyło. Kojec od gory zakrywałam kocem zeby ciepełko nie uciekało. A jak kajtki troche podrosły to dostały jeszcze termofor w ubranku-misiu- i uwielbiaja sie do niego przytulac do dzis :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']Jeśli był temat /choć starałam się znaleść/ to prosze o przekierowanie :oops:

Jakie stosujecie bezpieczne ogrzewanie- utrzymanie dość wysokiej temperatury w kojcu???
-promienniki ciepła
-nagrzewnice z nadmuchem
-koce elektryczne...
-termofory

może coś innego.....prosze o rady...

Wiem, że jest /teoretycznie /prawie lato ;).. na dworze ciepło ale ja mam w domu miły chłodek...dla nas miły...dla nadchodzących szczeniaków już niekoniecznie :roll::roll:[/quote]

Hej!! jesli chodzi o ogrzewanie maluchów to najlepiej termofory.:cool3: Bezpieczne i maluchy mogą sie do niego poprzytulac.:multi: Polecam !! Jesli chodzi o dmuchawe to troche kiepski pomysł i nie polecam.:shake::shake: Moze spowodowac wiecej szkód niz pożytku:roll:. Suche i gorące powietrze moze zle wpłynąc na skórke maluszków i na błony śluzowe. :placz: Teraz mozna kupic np.w MM (nie dla idiotów):eviltong: fajne termofory dla dzieci z mięciutkimi zwierzaczkami. Polecam. :p

Link to comment
Share on other sites

oj..dzięki....taki termoforek zwierzaczkowy właśnie mam :multi:... najwyżej się jeszcze z jeden-dwa dokupi....o zakryzamiu kojca też myślałam, żeby ciepełko nie uciekało... tyko wtedy chyba wysokość kojca też musi być odpowiednia żeby sucz klaustrofobii nie dostała ;);) i wychodząc z kojca nie zabierała kocyka na grzbiecie.......... Na allegro widziałam takie promienniki typu "sztuczna kwoka"... rany.....chyba troche jeszcze zakupów przedemną :roll::roll:

....z tą dmuchawą to raczej myślałam o grzaniu calego pokoju....nie tylko kojca :roll:.........ale faktycznie może to nie najlepszy pomysł,,,,,,:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam w styczniu szczeniaczki - a że dom opalany węglem to nad ranem chłodno.
Nam to nie przeszkadza, ale maluszki.... cieplutko musiały mieć.
Dlatego miałam poduszkę elektryczną i właśnie tą "kwokę" a do tego wyciągnęłam "baldachim" który był zamocowany do łóżeczka jak miałam małe dzieci. Rurkę przymocowałam do kojca, i zrobiłam taką "budkę". Przez otwór w baldachimie świeciła w nocy czerwona lampka, od spodu maluchy na początku też miały włączaną poduszkę i termometr wisiał na stałe w kojcu... a że kojec był ustawiony w sypialni przy mojej głowie..... to ja jak matka karmiąca budziłam się co chwilę i tylko zaglądałam czy wszystko ok:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...