Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']NO!! NIE MA LITOŚCI!!!! :evilbat:[/quote]

ale Ci zalezy na nas :D :angel: :angel: :angel: i na wycieczce :D[/quote]

NO BA!! A komu by nie zależało na darmowej wycieczce do Stolycy Kaczogrodu :evilbat: :lol:[/quote]

hahaha no tak ja myslalam ze kcesz do nas a Ciebie do Kaczolicy tylko ciagnie ;)[/quote]

dziś strzelałam w tej gierce do której dałaś linka to teraz czas na ćwiczenia na żywo :evilbat:[/quote]

haahahaha mama nafdzieje ze celne masz oko [size=1]tyranie[/size] :scared:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']i ja muszę stwierdzic, że Waszka stała się najwiekszym tyranem na dogomanii :evilbat: Chyba ją Luna w końcu zaraziła :lol: :lol: :lol:[/quote]

TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Maga100']i ja muszę stwierdzic, że Waszka stała się najwiekszym tyranem na dogomanii :evilbat: Chyba ją Luna w końcu zaraziła :lol: :lol: :lol:[/quote]

TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote] :o no nie Waszeczko nie rób nam tego :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote]

a pilnujsze czasem szafy? 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='malawaszka']TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote]

a pilnujsze czasem szafy? 8) 8) 8)[/quote]

ale TYLKO wtedy jak są w niej ciastka :evilbat:

BTW te cistaka co to były tam pilnowane przez Lunę zostały przez nią sukcesywnie ZEŻARTE!!! cały worek!!!! :evil: a ja naiwna myślałam, że ona tam chodzi tylko ich pilnować :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Maga100'][quote name='malawaszka']TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote]

a pilnujsze czasem szafy? 8) 8) 8)[/quote]

ale TYLKO wtedy jak są w niej ciastka :evilbat:

BTW te cistaka co to były tam pilnowane przez Lunę zostały przez nią sukcesywnie ZEŻARTE!!! cały worek!!!! :evil: a ja naiwna myślałam, że ona tam chodzi tylko ich pilnować :-?[/quote]

buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahaha i sie posiklam

1:0 dla Lunozercy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][quote name='malawaszka']TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote]

a pilnujsze czasem szafy? 8) 8) 8)[/quote]

Nie moge Wyobraziłam sobie Waszke w szafie :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Maga100'][quote name='malawaszka']TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote]

a pilnujsze czasem szafy? 8) 8) 8)[/quote]

Nie mogę Was Wyobraziłam sobie Waszke w szafie :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]

a Luna robi zdjęcia, a Bolutek wkleja i komentuje na dogomanii :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Maga100'][quote name='malawaszka']TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote]

a pilnujsze czasem szafy? 8) 8) 8)[/quote]

Nie moge Wyobraziłam sobie Waszke w szafie :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]

a co??!!! DUŻĄ ma mszafe :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'][quote name='Maga100'][quote name='malawaszka']TAK TAK TAK!!!! KTO Z KIM PRZESTAJE TAKIM SIĘ STAJE!!!! i zawsze przejmuje się te ZŁE cechy - więc Luna przebywając ze mną nie mogła złagodnieć i stać się takim jak ja aniołem, tylko JA stałam się SSmanem!!! :evilbat:[/quote]

a pilnujsze czasem szafy? 8) 8) 8)[/quote]

Nie moge Wyobraziłam sobie Waszke w szafie :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote]

a co??!!! DUŻĄ ma mszafe :evilbat:[/quote]to teraz na suchą karmę przechodzisz :o :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Dbsst, tobie nie wolno dzisiaj pić :evil:

za to ja mogię 8) :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]

hahahahhaha to bede pic przez zacisniete zeby caly alkohol zostanie odseparowany od od reszty 8)

no to zaciskam zeby :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:drinking: :drinking: :drinking: pijoki :evilbat:


[img]http://img318.imageshack.us/img318/4320/15dv.jpg[/img][/quote]

[b][color=red][size=6]Ło Jezu ! Jakie ładne [/size][/color][/b] :o :o :o A ty jezdeś czeźwa ??? ( to takie pytanie w nawiasie. Ono całkiem nieistotne jest :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...