Jump to content
Dogomania

Mejk


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-o :-o
Co tu sie wyrabia :mad: :motz: tu galeria, prosze zdjecia wklejac a nie pogawedki :evil_lol: :evil_lol: :lol:

Dzieeekujemy ze do nas wpadaacie, wpadliscie i [B]wpadniecie :razz: [/B]naprawde bardzo dziekujemy :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :iloveyou:

Ale zimno bylo dzisiaj, Mejk to na poczatku wogole z klatki nie chcial wyjsc jednak gdy juz wyszlismy zaczelo go roznosic, ledwo szedl spokojnie :shake: chcial wariowaac, a ja ledwo stalam na nogach bo tyle sniegu, wiatr wial i w dodatku sypalo.. :angryy: Do domu wrocily 2 balwanki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Red"]NIESPODZIEWAJKA [/COLOR][/B]zaraz Cie ugryze :evil_lol:
[IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2476/im0006574bu.jpg[/IMG]
ehhh zabrali mi zabawki :( :angryy:
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3048/im0006682xk.jpg[/IMG]
co jest z tym uchem :mad: oko tez mam jakies dziwne :shake: co wy mi zrobiliscie :crazyeye: :-( :evil_lol:
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/424/im0006639db.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiulka22tychy'][B][COLOR=red]NIESPODZIEWAJKA [/COLOR][/B]zaraz Cie ugryze :evil_lol:

co jest z tym uchem :mad: oko tez mam jakies dziwne :shake: co wy mi zrobiliscie :crazyeye: :-( :evil_lol:
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/424/im0006639db.jpg[/IMG][/quote]

[COLOR=navy][I][B]No właśnie. Coście mu zrobili? To pies a nie kameleon![/B][/I][/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:multi: yeeee foteczkii :shock: :shock: mojego diabelka nowe foteczki saa :bigcool: :Cool!: Baasia :-o :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: ale niespodzianke mi zrobilas :iloveyou: :loveu: :multi:


[B][I][COLOR=#000080][QUOTE]
[B][I][COLOR=#000080]No właśnie. Coście mu zrobili? To pies a nie kameleon![/COLOR][/I][/B]:evil_lol:
[/QUOTE]
A moze pradziadek byl kameleonem ? :hmmmm: :evil_lol:

Smiejcie sie smiejcie z mojego synusia, jak Was nim poszczuje to ino roz :lol: Was zalize na smierc :razz:

Dziekujemyy bardzo, bardzo!! :calus: :iloveyou:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka']

[COLOR=#000080]
[I][B]A moze pradziadek byl kameleonem ? :hmmmm: :evil_lol: [/B][/I]

[I][B]Smiejcie sie smiejcie z mojego synusia, jak Was nim poszczuje to ino roz :lol: Was zalize na smierc :razz: [/B][/I]

[I][B]Dziekujemyy bardzo, bardzo!! :calus: :iloveyou:[/B][/I][/COLOR][/quote]

[COLOR=navy][I][B]Dawaj, dawaj! Chcę być wycałowana!:loveu: :eviltong: [/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Dawaj, dawaj! Chcę być wycałowana!:loveu: :eviltong: [/B][/I][/COLOR][/quote]
Juz zaraz ide na poczte i Ci go wysle.. ufffff bedzie spokoj przez pare godzin bo pozniej mi go sama odeslesz... :shake: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka']Juz zaraz ide na poczte i Ci go wysle.. ufffff bedzie spokoj przez pare godzin bo pozniej mi go sama odeslesz... :shake: :lol: :lol: :lol:[/quote]
[COLOR=navy][B][I]Aaaaa[/I][/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B][I]Ja tam bym go zatrzymała na zawsze, ale Basco raczej nie byłby zadowolony:roll: , więc może lepiej jak zostanę przez niego wycałowana wurtualnie.:lol: [/I][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][B][I]Aaaaa[/I][/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B][I]Ja tam bym go zatrzymała na zawsze, ale Basco raczej nie byłby zadowolony:roll: , więc może lepiej jak zostanę przez niego wycałowana wurtualnie.:lol: [/I][/B][/COLOR][/QUOTE]
A może się po poprostu zamieńcie :evil_lol: :cool3: ? Ty będziesz miała Mejka, a Mrówka Basco na kilka godzin :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']A może się po poprostu zamieńcie :evil_lol: :cool3: ? Ty będziesz miała Mejka, a Mrówka Basco na kilka godzin :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
[COLOR=navy][I][B]Ja chętnie (ale tylko na chwilę):lol: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Uprzedzam jednak, że Basco bywa chamowaty i wredny[/B][/I][/COLOR]:roll:

Link to comment
Share on other sites

Buachachachacha, hihihih, jakie gały wybałuszone, buachachachacha, biedne psisko, dobrze, że nie zdaje sobie sprawy ze swojej brzydoty :evil_lol::cool3: Mejk Straszna Morda i Mejk Wytrzeszone Oko, buachachacha, ale ubaw :lol:;) Mrówa, nie upodabniaj sie do swojego boksia, lepiej.. . :eviltong: bo starą panną zostaniesz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Buachachachacha, hihihih, jakie gały wybałuszone, buachachachacha, biedne psisko, dobrze, że nie zdaje sobie sprawy ze swojej brzydoty :evil_lol::cool3: Mejk Straszna Morda i Mejk Wytrzeszone Oko, buachachacha, ale ubaw :lol:;) Mrówa, nie upodabniaj sie do swojego boksia, lepiej.. . :eviltong: bo starą panną zostaniesz ;)[/quote]
ahhhhhhhh Martaa jeszcze tylo 37 dni :mad: :mad: :mad: ahhhhhhhhhh :evil_lol:
Tak mi Ciebie tutaj brakowalo :-( nikt takich komplementow nie mowil :-( ale dzisiaj juz cii bo jeszcze mi go zauroczysz i co ja wtedy zrobie :evil_lol: :evil_lol:
Wariatko ja Ci dam straszna morde ze ho ho! Prawie jak w filmie klatwa (moze widzialas? a jak nie to lepiej :evil_lol: )
:mad: M :loveu: A:mad: R :loveu: T:mad: A :loveu: :evil_lol: :evil_lol:
ps.Mch wczoraj wyslalam, jak dostaniesz to daj znac!! :cool3:

[COLOR=#000080][quote]
[I][B][B][I][COLOR=#000080]Ja chętnie (ale tylko na chwilę):lol: [/COLOR][/I][/B][COLOR=#000080]
[I][B]Uprzedzam jednak, że Basco bywa chamowaty i wredny[/B][/I][/COLOR]:roll:
[/B][/I][/quote]
[I][B]Ja chetnie (ale tylko na dluzej):lol: [/B][/I]
[I][B]I wole nei uprzedzac o niczym.. :evil_lol: :loveu: [/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka'][COLOR=#000080]
[I][B]Ja chetnie (ale tylko na dluzej):lol: [/B][/I]
[I][B]I wole nei uprzedzac o niczym.. :evil_lol: :loveu: [/B][/I][/COLOR][/quote]

[COLOR=navy][I][B]Upssss Basco przeczytał co tu wypisujemy (:lol: ) i chyba się obraził, że chcę się go pozbyć czy co...:roll: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Idę go udobruchać:loveu:[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Upssss Basco przeczytał co tu wypisujemy (:lol: ) i chyba się obraził, że chcę się go pozbyć czy co...:roll: [/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Idę go udobruchać:loveu:[/B][/I][/COLOR][/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Prosze mu dac buziolki od cioci Ani :evil_lol: :lol: :iloveyou: Basco :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...