Jump to content
Dogomania

wiadomosci o miotach


Rafalski

Recommended Posts

[quote]Stafko, mam nadzieję, że nie zrozumiałaś mnie na opak, hodowca z prawdziwego zdarzenia według mnie to ktoś, kto ma doświadczenie, zależy mu na jakości swoich psów, nie sprzeda byle komu i ma przynajmniej kilka zwierząt. Bo co to za hodowla z jednym psiaczkiem w domu, taka jak moja (mam nadzieję niebawem)... :wink:
Napisałam to z jak nabardziej pozytywnym do hodowców odczuciem, z myślą o tobie, Port Erin czy Moniką Rulak. Podziwiam i staram się naśladować.
Co do hodowców w ogóle i częstotliwości ich zaglądania tutaj, jest jeszcze inny powód: poziom rozmów na dgm jest... niski. Gro ludzi czai się tylko na kogo tu skoczyć, nikt tak na prawdę nie chce wiedzieć jak postępować, nie znosi się tu krytyki i nie słucha autorytetów.
Całokształt dogomanii jest na 2 z plusem. A najwięszym błędem było przyznanie dogomaniakom moderowania.[/quote]

- wiesz Marto szczerze to sie zastanawiałam co i kogo masz na mysli,bo róznie mozna było to odebrac :roll: - ale oki. nie ma sie co rozwodzic na temat prawdziwych czy mniej prawdziwych hodowców - z reszta kazdy w swoim mniemaniu bedzie sie uważał za tego prawdziwego :wink: ,nawet Ci którzy rozmnażaja bezrodowodwo :evilbat:
Kiedys juz wspominałam ,ze hodowca stajemy sie w momencie nabycia jakiegokolwiek zwierzęcia - jestesmy hodowcami ,gdyz zwierzeta sie HODUJE nie np.WYCHOWYUJE czy UTRZYMUJE jak dzieci :wink:
Z tym,ze sa hodowcy bierni czyli posiadacze poprostu zwierzatek i sa CZYNNI czyli ludzie,którzy zajmuja sie dalszym rozmnazaniem zwierzat ,które maja pod swoja opieka .
Oczywiscie słowo HODOWCA przyjeło sie ogólnie swiatowo jako osoba majaca HODOWLE i tak tez jest odbierane :)

Co do ocen poziomu gadatliwosci na forach nie wypowiadam sie - bo to nie moja sprawa ,ale fakt jest faktem ,ze coraz mniej stram sie cos przekazywac ,bo faktycznie ,jak czlowiek napisze cos konkretnie - to albo temat nagle zanika i nikt sie juz nie odzywa ,albo zmienia sie watek w zupelnie cos innego i człowiek sie zastanawia czy PRZEKAZAŁ COS NIE TAK,CZY STRZELIL JAKAŚ GAFE,CZY JEST JUZ TAK ZNIENAWIDZONY :-? ,ZE POPROSTU NIKT NIE CHCE Z NIM GADAC :o
Takze ograniczam sie do gratulacji i ewentualnie do odpowiedzi na pytania zadane bezposrednio mnie 8)
No i jeszcze troszke fotek powklejam - co by sie cos działo :wink:

Ps.Ciesze sie,ze Ci sie na cos przydałam [b]dingo [/b] :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...