Jump to content
Dogomania

Sonia samotnie czeka... ma dom


MałGośka

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny.. Soni teraz potrzeba koniecznie domu. Podnoszę więc jej temat i wklejam prezencik od Mantis dla wielbicieli tych przepięknych oczu... :roll:


[url=http://www.schronisko.wielun.pl/download.html][img]http://www.schronisko.wielun.pl/images/wallpaper15_m.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trzynastka okazała się dla Sońci najszczęśliwszą liczbą :D

Dziś właśnie - 13-go lipca - powędrowała z nowym panem do nowego domu, do nowego życia... :angel:

Pan mieszka na osiedlu, w bloku. Sonia stanie się więc psem kanapowym - do czego jest po prostu stworzona :D Pan został uprzedzony, że psica wędruje jak kot po meblach - jakoś mu to nie przeszkadza ;) Przed Sonią mieszkała tu inna suńka, ale zmarła niedawno mając 17 lat...

Kanapa do spania, meble do wspinaczek, ręce do głaskania i przytulania, smycz do spacerków, brak psów na jej terenie (w schronisku bardzo już się przed innymi psami chowała :( ), własny pan do pilnowania (po sterylce okazała sie świetnym stróżem - wobec obcych osób stała się podejrzliwa), własna miseczka... cóż więcej chcieć? :)


Przylepka nie doczekała tego momentu :( A może to ona zadbała, tam - zza Tęczowego Mostu - by choć jej mamusia była wreszcie szczęśliwa?.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Uff, ale się ciebie Soniu naszukałam, teraz wiem dlaczego, zwiałaś do domku :angel:
Bądź szczęśliwa, pięknooki nietoperku :buzi:

[size=1]Na pewno Przylepka maczała w tym pazurki, teraz może już spokojnie biegać po tęczowych polach...[/size]

Link to comment
Share on other sites

Niestety - nasza radość była przedwczesna... :cry: Sonia znów mieszka w schroniskowej kuchni, wygodnie ułożona na meblach...

Pan odprowadził naszą ślicznotkę - bo się żonie nie spodobała :o :evil: (tak - chodziło o urodę!)

Cieszę się tylko, że stało się to tak szybko - dla Sońki był to po prostu króciutki epizod, pewnie nawet dośc miły... Dla nas bolesne rozczarownanie :(

Ponawiam więc prośbę-apel - [b]szukajmy Sonieczce domu!![/b]

Ona jest idealnym psem domowym - kanapowym, czysta, grzeczna, nie szczekliwa, śliczna (!!) i mądra, do tego lekko "obronna" (na własnym terenie)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:evilbat: :oops: :cry: O Boże, ludzie są okropni i okazuje się że baby są straszne. Mam sąsiadów mówili mi, że wzięliby jakiegoś niedużego pieska. Zaprosiłam ich do siebie i pokazywałam im różne psinki z dogomanii. Facet prawie płakał jak przeglądaliśmy posty był gotów przygarnąć dwie psinki. Jego żona stwierdziła że " te psy są nieładne" i ona ewentualnie może wziąć za darmo yorka, westi, pomeriana ewentualnie miniaturę pekińczyka. Oczywiście psa trzeba im dostarczyć do domu /mają samochód/ i wtedy ona się zastanowi czy go weźmie. Mówię im dzień dobry ale już nigdy ich do siebie nie zaproszę. Basia

:angel: :angel: :angel: Do góry Sonieczko, wierzę że trafi ci się odpowiedzialny i kochający domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

no cóż ludzie są dosyć dziwni - cała masa chce tylko rasowe psy najlepiej za darmo dostarczone pod drzwi najlepiej z wyprawką a wtedy ewentualnie okażą swoją łaskę takiemu psiakowi i zaproszą do środka...
przykładem może być robson, który się zdecydowac nie może i przebiera w psach ale tylko w rasowcach o kundlu słyszeć nie chce...

No maleńka w górę w górę...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...