Jump to content
Dogomania

Poczciwa,Onkowata staruszka Dżina..biega szczęśliwie za Tęczowym Mostem


Asia_Klero

Recommended Posts

Powinnam chyba podziękować darczyńcom jednak możecie być pewni, że ani grosik z tych pieniążków nie zostanie źle wydany. Osobiście uważam, iż należy utworzyć fundusz Dżiny, skrupulatnie rozliczyć się z każdej wydanej złotówki jak również wydać je na psy ze schroniska Dżiny ja mam u siebie Aronka i Puka, Aron jest chory, nie znam stanu jego finansów, nie wiem ile ma pieniążków na leczenie. Na razie odpukać nie ma pogorszenia, jednak przed nami zima a tego się boje. Uważam też, że taki fundusz daje duże możliwości startowe przyjeżdża sunia wymagająca natychmiastowego działania i są na to środki. Moje psiaki prywatne mają swojego sponsora mam tu na myśli Adama, natomiast pozostałe to psy fundacji, która płaci za leczenie. Także one są zabezpieczone. Taka opcja upamiętnienia Dżiny mi się marzy, Dżina sprawiła że otworzyły się drzwi mojego serca, które były dotąd zamknięte już nigdy nie zapytam o stan i wiek psa, który ma przyjechać do mnie. Bo już się nie boje moja księżniczka nauczyła mnie jak pokonać ból i strach. Asiu w twoje ręce oddaję decyzje jakiego psa mi przywieziesz i kiedy jak również czy zechcesz. Kochani to był mój ulubiony wątek, bardzo się z Wami zżyłam poczułam się tu jak w naszych fundacjach tak rodzinnie szkoda, że tak szybko się to skończyło, chciałam Wam napisać jak super pływa Dżina na naszym wiosennym spacerze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']To co napisałaś wcześniej o Dżinie jest takie przepełnione miłością do Niej...nie wiem co napisać, po prostu brak mi słów. A z Niebiańskich Łąk Dżinka dziękuje i pięknie się uśmiecha.[/QUOTE]

Nie bylo mnie na Dogo (klopoty zdrowotne), a tu takie nieszczescie, biegaj Dzinko szczesliwie po zielonych lakach TM, inni tam sie toba zaopiekuja, mam na mysli Bursztynka, Baxunie i inne kochane psiaki....smutno mi...

Link to comment
Share on other sites

Założe wątek Grinie i wkleję tu,zbiorę deklaracje(mam nadzieję,że choć cześć z tych osob,ktore wplacaly na Dzinę wspomoga nowa dziewczynę..).To w sumie młoda sunia na moj gust bardzo ladna ale smiertelnie przerazona co mozna zobaczyc na tej fotce:[url]http://psitulmnie.pl/images/galeria/psy_2009/6387.jpg[/url] .Mimo mlodego wieku ma praktycznie zerowe szanse na adopcje-potrzebuje resocjalizacj.W prawdzie absolutnie nie chce gryzc ale jej paniczny strach powoduje,ze nie umie funkcjonowac w schroniskowej spolecznosci.Nie potrafi chodzic na smyczy..ale zobaczylam w jej przerazonych oczach iskierkę,która mowi pomoz mi..mam nadzieję,że uda nam się ją trochę oswoic i znalezc wspanialy dom.Dzina juz jest szczesliwa...pod koniec swojego ciezkiego zycia zaznala milosci i dobroci ze strony dobrych ludzi,a w szczegolnosci Leny.Teraz musimy wziac sie w garsc(chociaz wiem ze ciezko bo i ja ciagle mysle o dzinie..)i pomoc kolejnej istocie.

Link to comment
Share on other sites

Grina bardzo wiele przeszła. Szczegóły już mi się ulotniły z pamięci, ale pamiętam, że Mysia pisała, że została zostawiona na śmierć głodową w opuszczonym domu i znaleziono przy niej martwego już starego rottweilera.:-(

Dla psów czas się liczy inaczej. Te dwa miesiące życia Dżiny u Lenki to były jak lata szczęśliwej ludzkiej starości. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale zagrałyście mi na emocjach oczy tej psiny ten kolor i rottek moja miłość...biedna dziewczynka myślałam raczej o suni w stanie ciężkim jak Dżina jednak ta sunia choć na zdjęciu jakby się uśmiechała faktycznie jest priorytetem trzeba przygotować ją do życia puki ma jeszcze szanse na adopcję, zanim zestarzeje się w schronie i w nim odejdzie jako numerek bez imienia. Mój Nero to rottek choć Asia powiedziała że nerwowy bo chłopina wkurzał się ostro w kojcu gdy byli u nas w sobotę on jednak wie, że jest najważniejszy, widzi ten wszystkie nie nasze psy i dzielnie to znosi nawet Pukulca, który daje mu w kość najgorzej, wie, że jest kochany mieszka w domu a gdy chce mieć święty spokój od Telki i innych namolnych idzie do kojca. Malutka miała by szanse na adopcję bo mamy wtyki w przyjacielu psie, myślisz Asiu, że dało by się Panią z molestować o artykuł o niej jakby była gotowa już do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Dziś w nocy Mega siedziała na łóżku patrzyła w okno widząc cała ulicę, co chwilę wstawała warczała znowu patrzyła siedziałam z nią w tym oknie z nosem przy szybie chciałam zobaczyć co widzi, gdy Adam się przebudził powiedział na co patrzycie, było już bardzo późno a Mega nie zmieniała pozycji wciąż wpatrując się w dal.... w końcu Adam stwierdził, że to nasza Dżinka spaceruje bo ryczę i nie pozwalam jej odejść....już nie będę słonce dziś mija 9 dni odkąd mnie zostawiłaś....dziś do domu pojechał Puko on był przy Tobie gdy zasypiałaś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Dziś w nocy Mega siedziała na łóżku patrzyła w okno widząc cała ulicę, co chwilę wstawała warczała znowu patrzyła siedziałam z nią w tym oknie z nosem przy szybie chciałam zobaczyć co widzi, gdy Adam się przebudził powiedział na co patrzycie, było już bardzo późno a Mega nie zmieniała pozycji wciąż wpatrując się w dal.... w końcu Adam stwierdził, że to nasza Dżinka spaceruje bo ryczę i nie pozwalam jej odejść....już nie będę słonce dziś mija 9 dni odkąd mnie zostawiłaś....dziś do domu pojechał Puko on był przy Tobie gdy zasypiałaś...[/QUOTE]

Nie wiem co napisać bo aż za dobrze znam ten ból...trzymaj się Leno

Link to comment
Share on other sites

a ja czytam i ryczę ......lenko ...potrzebujemy Cię na wątku dwóch psiaków , wejdz proszę , chodzi o miejsce dla rudaska , napisałam pw dzisiaj do Ciebie ale chyba nie dotarło to pw....
to wątek [URL="http://www.dogomania.pl/../173866-Dwa-przeraA-on*****-WrzeA-nia-zbieramy-na-hotel"]http://www.dogomania.pl/threads/173866-Dwa-przeraA-on*****-WrzeA-nia-zbieramy-na-hotel[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziś mija dwa tygodnie odkąd zasnęłaś....czas jakby się zatrzymał wcale nie boli mniej, nie prawdą jest też, że czas goi rany, pusto księżniczko tu bez Twoich mądrych oczu, bez Ciebie warto było czekać na kolejny dzień, liczyłam na poprawę, na wiosnę i nasz spacer...znowu jestem sama, Adam w pracy nawet nie mam się z kim kawy napić pogadać, byłaś fantastycznym słuchaczem, a mój dzień podporządkowany Tobie a teraz demony niszczą demolują znasz tą bandę szczekają biegają nieraz obie patrzyłyśmy jak beztrosko się bawią. Kupiłam Ci dziś krzew posadzę w poniedziałek może będę już na to gotowa...

Link to comment
Share on other sites

a ja po śmierci naszej suni nie chodziłam w tamto miejsce gdzie ją zakopaliśmy, nie potrafiłam , na jej własnym posłanku , przykrytą kocykiem, żeby jej zimno nie było...... następnej wiosny wyrosło na tym miejscu kilka tulipanów ....... nawet teraz, po siedmiu latach nie mogę o tym pisać bez emocji ....

Link to comment
Share on other sites

Nie dałam jej zakopać bez kocyka, choć osoby które mi pomagały chciały bo pielęgniarka nasza kazała, nie dyskutowali ze mną wszystko było tak jak chciałam ja, pochowana została na swoim terenie na terenie swojego podwórka bliziutko swojego domu...

Link to comment
Share on other sites

niby powinniśmy być na to przygotowani , że pies żyje krótko , a jednak tak trudno jest się z tym pogodzić

nasza sunia umierała przy nas , z głową na kolanach mojego męża , klęczał ponad dwie godziny ,a ona leżała cichutko i tylko od czasu do czasu patrzyła na nas , czy jesteśmy ... to była cicha i spokojna śmierć , do tamtej pory nie wiedziałam że mój mąż potrafi płakać .....

Link to comment
Share on other sites

kochani ............Przed chwilą odszedł za tęczowy most Fado pies bohater........... siedzę sama w domu i krzyczę z bezsilności i bólu........ stał dwa dni w lodowatym mule bez pomocy, wyczerpany, ludzie przechodzili obok...........
dostał dom.........ale nie nacieszył się nim długo ..........upadł najpierw na tylnie, potem na przednie nogi i...........dostał wylew...........(*) kochany........... już nie boli
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173273-Herkules-Fado-po-dwA-ch-dniach-spAE-dzonych-w-wodzie-i-2-tygodniach-w-dt-ma-super-dom[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...