Jump to content
Dogomania

Młody, wesoły i przyjacielski aramis z uszkodzonym oczkiem szuka stałego domku!!!


wiosna

Recommended Posts

[quote name='nova.nathalia']wiadomo cokolwiek co z tym oczkiem?Ile konkretnie potrzeba pieniążków?Postaram się namówić pare osób do pomocy finansowej dla Aramiska, tylko musiałąbym wiedzieć ile kaski konkretnie potrzeba.[/quote]

Nathalia :loveu: super, że zajrzałaś do Aramisa. Najlepiej w jego sytuacji finansowej i nie tylko zorientowana jest Zofija.

(Z tego co wiem to Aramis normalnie widzi i funkcjonuje, mimo zrastającej się trzeciej powieki a zabieg chyba nic by nie dał, bo oczko i tak po czasie wróciłoby do stanu sprzed zabiegu, ale nie chcę dezinformować... Zofija pewnie dokładnie napisze Ci co i jak).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='nova.nathalia']wiadomo cokolwiek co z tym oczkiem?Ile konkretnie potrzeba pieniążków?Postaram się namówić pare osób do pomocy finansowej dla Aramiska, tylko musiałąbym wiedzieć ile kaski konkretnie potrzeba.[/quote]

Zbiórkę możesz zrobić na następny miesiąc za pobyt Aramiska. Normalny koszt to 450 zł za mc. W tym miesiącu zapłaciłam 350zł , ale oczywiście nie wiem jak będzie w przyszłym mc. Moze być 450 zł i tak się wolę nastawić. Zapłaciłam dzięki wszystkim cudownym ludziom, którzy zdecydowali się pomóc Aramiskowi. Czyli dzięki [B]Wam kochane cioteczki,[/B] którte tu:loveu: działacie na forum i dzięki moim [B]przyjaciołom[/B].:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nova.nathalia']wiadomo cokolwiek co z tym oczkiem?Ile konkretnie potrzeba pieniążków?Postaram się namówić pare osób do pomocy finansowej dla Aramiska, tylko musiałąbym wiedzieć ile kaski konkretnie potrzeba.[/quote]
Wielkie dzięki za chęć pomocy. Super ze cioteczek przybywa!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj allegro Aramisa zakończyło się. Dziś zrobiłam nowe, również pogrubione i wyróżnione. Tutaj link:
[url=http://www.allegro.pl/item754457543_pies_piesek_psy_do_adopcji_aramis_szuka_domu.html]Pies / Piesek/ Psy do adopcji . Aramis szuka domu (754457543) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Właściwie wygląda identycznie, jak poprzednio. Zamieniłam tylko kolejność zdjęć.


Ana :) ...

A Nathalia działa ekspersowo :) Rzeczy od niej na bazarek już jadą do Wisły. Ogrone dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to zaczynamy zbiórkę na nowy miesiąc:p Nie wiem czy już pisałam, że Aramis ma też opiekunkę wirtualną, "naszą" Joannę z Bielska, która miesięcznie będzie wpłacała 30 złotych. Może jeszcze ktoś chętny zaadoptować go wirtualnie, oczywiście osoba ta zostanie wpisana jako opiekun wirtualny na naszej stronie emirowskiej:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']a powiedzcie Ci mi na jakich stronach ogłoszony jest Aramis? bo się już pogubuiłam..[/quote]

Ana będzie wiedziała na jakich stronach Aramis jest ogłaszany. Ja potrafię niestety zrobić tylko allegro.
Wczoraj odebrałam rzeczy od Nathali :loveu: Jutro zrobię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Aramisek ma ogłoszenia na:

przygarnijzwierzaka
adopcje.org
kupiepsa
mojpupil
nasipupile
e-zwierzak
cafeanimal
[/quote]

[quote name='ana666']Jeszcze tu wkleiłam Aramisa:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f45/owczarki-niemieckie-do-adopcji-8669/[/URL][/quote]
To strony gdzie ogłosiłam Aramiska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nova.nathalia']Na nowy miesiąc udalo mi się już uzbierać 120 zl:multi: zbieram dalej! i mam kolejne rzeczy na bazarek:)[/quote]

Nathalia :crazyeye: :) Super! :)

Zofija, ogłoszenie w Gazecie Ustrońskiej ukaże się w tym tygodniu. Jednak nie pisałam nic o oczku Aramiska, bo ogłoszenie jest nieodpłatne i ograniczałam się w treści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Czy ktoś z Was mógłby mi pomniejszyć nowe zdjęcia Aramiska i przesłać na mojego maila ???? Ja nie umiem tego robić, a porobiłabym mu jeszcze na innych stronach ogłoszenia.
Trzeba pomniejszyc do 50kb....
Czy ktoś moze mi pomóc?[/quote]

Zofija ja mogę pomniejszyć zdjęcia. Tylko nie wiem czy chodzi o jeszcze inne zdjęcie niż te co ostatnio przesłałaś (bo te mam pomniejszone poniżej 50 kb na potrzeby allegro)? A jeśli masz nowe - pojemne, to możesz je przesłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a ja Ci je odeślę odpowiednio zmniejszone.

[SIZE=1](Dziś zrobiłam zdjęcia rzeczy podarowanych przez Nathalię :) Niestety bazarku nie zdążyłam zrobić. Myślę, że zrobię go w czwartek)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Asl jak myślisz, może udałoby się w ustrońskiej stały taki kącik adopcyjny załatwić?:cool3:[/quote]

Myślałam o tym... Tylko nie wiem jak się za to zabrać. Muszę popytać.

GU to w sumie jedyna z lokalnych gazet, która się zgodziła zamieścic tego typu ogłoszenie nieodpłatnie. I to już 2 raz. Kiedyś dzwoniłam w sprawie nieodpłatnego ogłoszenia bezpańskich kotów do paru miast powiatu cieszyńskiego i wszędzie bezwględnie chcieli zapłaty...

Taki kącik to byłaby świetna sprawa... .

Link to comment
Share on other sites

asl no jak to jak, uderzyć z czarującym uśmiechem do p. Wojsława:cool3:
Mamy taki kącik w Pulsie Cieszyna, może uda się Nathalii załatwić w Istebnej, inna osoba rozmawia ze Skoczowem. Ja spróbuję w Strumieniu. Fajnie byłoby mieć taki kącik w każdej gminie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']asl no jak to jak, uderzyć z czarującym uśmiechem do p. Wojsława:cool3:
Mamy taki kącik w Pulsie Cieszyna, może uda się Nathalii załatwić w Istebnej, inna osoba rozmawia ze Skoczowem. Ja spróbuję w Strumieniu. Fajnie byłoby mieć taki kącik w każdej gminie.[/quote]

Uderzę w takim razie :) Mam ogromną nadzieję, że skutecznie...

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze wklejam link do bazarku z rzeczami od Ana666 :) na rzecz Niuni i Aramisa

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rozne-na-niunie-aramisa-bazarek-do-20-pazdziernika-br-148804/[/URL]

Rzeczy od Nathalii też dziś późnym wieczorem postaram się wstawić. Chyba, że mi znowu prąd wyłączą... :mad:

Link to comment
Share on other sites

W Ustroniu też kataklizm, cztery godziny przy świeczkach siedziałam:mad: Ja mam na Aramisa obrazy malowane przez córkę jednej z naszych wolontariuszek, ładne, tylko oprawić i na ścianę, oraz duuużo różnych płytek z muzyką i nie tylko. Tylko czasu brak na wystawienie:oops: Asl jak się uporasz z tamtymi bazarkami to ja też się pouśmiecham:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...