Jump to content
Dogomania

Młody, wesoły i przyjacielski aramis z uszkodzonym oczkiem szuka stałego domku!!!


wiosna

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam kompa, wysiadł mi twardy dysk. Korzystam z laptopa z pracy. Aramis jest w nowym domku. Ma wielką ocieplaną budę wyłożoną dywanem, kojec zadaszony,wybieg,opgromny ogród.pojechał wczoraj, a już zaliczył ze 4 długie spracery do lasu 2 godzinne. Pan rudolf i cała rodzina są nim zachwyceni.jestem z nim w kontakcie ma mi wysłac zdjecia no i jestem zaproszona na kawę. Wybieram się tam za tydzień:)...............
Dziewczyny, kobitki kochane dziękuję wam wszystkim za pomoc, za wsparcie, bo dzięki wam wszystkim , naszym wspólnie polączonym siłom aramis jest tam gdzie jest, czyli w cudownym wymarzonym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli kolejny czworonóg uratowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Nie mam kompa, wysiadł mi twardy dysk. Korzystam z laptopa z pracy. Aramis jest w nowym domku. Ma wielką ocieplaną budę wyłożoną dywanem, kojec zadaszony,wybieg,opgromny ogród.pojechał wczoraj, a już zaliczył ze 4 długie spracery do lasu 2 godzinne. Pan rudolf i cała rodzina są nim zachwyceni.jestem z nim w kontakcie ma mi wysłac zdjecia no i jestem zaproszona na kawę. Wybieram się tam za tydzień:)...............
Dziewczyny, kobitki kochane dziękuję wam wszystkim za pomoc, za wsparcie, bo dzięki wam wszystkim , naszym wspólnie polączonym siłom aramis jest tam gdzie jest, czyli w cudownym wymarzonym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli kolejny czworonóg uratowany.[/QUOTE]

Super, super :multi: Zofija :) dziękuję za wiadomości i to TAKIE... Strasznie się cieszę :multi::multi::multi: Aramis :loveu: ma szczęście, że trafił do takiego domku... Należy się chłopaczkowi :) A swoją drogą ciekawa jestem jak się teraz będzie nazywał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Coś mi się wydaje, że pozostanie Aramisem:) Pan Rudolf wysłał mi wczoraj esa i pisze o nim cały czas Aramis:)[/QUOTE]

:) Aramisek też się już pewnie trochę przyzwyczaił do tego imienia :) Zresztą bardzo mu ono pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, Aramis już kilka razy dał dyla, raz na spacerze jak mu się kolczatka osuneła i biedny Pan Rudolf gonił za nim po całej wsi. Drugi raz jak się bawił na ogrodzie i w pewnym momencie zrobił hop przez prawie 2 metrowy płot. Całe szczęście po jakimś czasie wrócił. Ja nie mam na niego słów co za głupek!

Link to comment
Share on other sites

myslę, że jakiś czas jeszcze będzie uciekał. Ja też mam psa ze schroniska i tez na początku nawiewał, myślę, że po prostu piesek robi to, na co ma ochotę, nie rozumie tego, że mu nie wolno. Słucha instynktu. Z czasem się przyzwyczai i przestanie uciekać:) Dobrze, że wraca do Pana Rudolfa, mądra psina, wie, gdzie mu będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

mój pies z początku przez kilka tyg.codziennie uciekał i biegł na drugi koniec lasu do schroniska, już mial tyle sposóbów ucieczki i naprawde robił wszystko żeby tam wrócić, był w schronie od szczeniaka, tam sie wychował i schron traktował jak swój dom, trzeba być cierpliwym i ze spokojem iść po uciekiniera(ja przynajmniej wiedziałam gdzie go szukać), po czasie zrozumiał ze nie ma po co uciekać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...