Jump to content
Dogomania

Spacerek w katowicach


psikut_zabrze

Recommended Posts

[quote name='Berneska']O coraz więcej osób się łapie super :multi:

A czy ktoś z was na 100 % wie jak nazywa się ten bar ? XD[/quote]

Wydaje mi się że chodzi o ten koło parkingu...
Ogólnie w pobliżu wejścia (tego, gdzie zawsze ludzie z psami wchodzą) na lotnisko są 3. Jeden jest przy skrzyżowaniu francuskiej i 3 stawów, drugi zaraz koło parkingu i trzeci pomiędzy tymi dwoma.
[URL]http://img35.imageshack.us/img35/5982/muchowiec.jpg[/URL]
To chyba obojętne który bar, bo z parkingu widać wszystkie ;p

P.S. My przed chwilą wróciliśmy z muchowca, ale może też będziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Berneńczyk :diabloti:

No nic jak nie przejdzie burza to przełożymy na kiedy indziej np. jutro ;)

U mnie (mieszkam w Libiążu) już przeszła , a też grzmiało przez niecałą godzinę

Może przejdzie , trzeba trzymać kciuki !! :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Burza przeszła, a przynajmniej u mnie nie słychać grzmotów :eviltong:

Może być troszkę mokro, ale chociaż nie będzie tak gorąco :evil_lol: Dixie, ja mam Huską sunię i pieska kundelka. Mam nadzieję, że ten drugi się nie będzie bał, choć może być troszkę nieśmiały.. :oops:

Link to comment
Share on other sites

my na 18 nie zdążymy ale gdzies 15, 20 po będziemy napewno bo mama zanim wróci z pracy i wgl :loveu: Mam nadzieje że poczekacie :diabloti: Edit. Bar już wiem gdzie jest dzięki za mapkę
napewno trafimy

oby jeszcze ta burza przeszła ale u nas już ładnei jest
ja najstarsza :cool1: bo 16
mój piesio to Nowofundland dosyć duży
Niezapomnijcie dobrego humoru i apratów no i najważniejszego piesów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']
Ile gdzieś minut sie idzie nad to jeziorko ??[/quote]

Przez lotnisko, takim dość szybkim krokiem idę 15 min. ;)
Muszę iść teraz do mojego taty do pracy i dopiero pojedziemy, a jak go znam, spóźnimy się na pewno :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wandalka17']Można też dołączyć ??? Chętnie bym przyjechała z moją goldi , zawsze chętną do zabaw . Kiedy następne spotkanko ??[/quote]

jak narazie większosć z nas wyjeżdża ;) Ale może napisz do boness i wilczandy bo z tego co wiem to one chyba narazie nie wyjeżdżają i mają na muchwec blisko :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

My chętni!!! Codziennie jesteśmy wieczorkiem z rodzicami i Łowcą na spacerku na lotnisku Muchowiec, nieopodal Doliny Trzech Stawów!:multi: (Na galerii Łowcy dużo zdjęć z niego!) Duuużo miejsca żeby psa wybiegać, no i socjal exstra! A na końcu jest jeziorko dla ochłody! Tylko ostatnio bardzo mokro na Muchowcu, więc radzę wziąć kalosze!:roll: Tylko o której?

Ps. Łowca ma 8-mies. Nie jest w agresywny i dogaduje się z psami.Zapraszamy. :D :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Tak,tylko musicie mi powiedzieć czym (poza autem oczywiscie)najlepiej sie dostac z Piotra Skargi?Tam chyba jakis autobus jezdzi pod centrum hadlowe,a potem jak tam wejść na teren lotniska?Od strony ośrodka szkolenia?[/quote]

Masz na myśli Fryca? Od Fryca raczej nie wejdziesz, bo się utopisz, tam straszne błoto czasami jest! Hmm... [B]Ale przecież ze 100 metrów przed Muchowcem jest przystanek autobusowy! Jeździ tam chyba jakiś autobus! Tam jest taki okrągły barek piwny w kształcie grzybka, blisko przystanku.[/B] Tylko nie wiem jaki numer ma ten autobus.


Ps. Asiunia, ja to smark jestem straszny! :oops:

Pps. Masz link do mapki tych okolic. [url]http://mapy.google.pl/maps?f=l&hl=pl&geocode=&q=lotniska&near=Katowice&ie=UTF8&z=14[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...