Jump to content
Dogomania

Spacerek w katowicach


psikut_zabrze

Recommended Posts

[quote name='wilczanda']Masz na myśli Fryca? Od Fryca raczej nie wejdziesz, bo się utopisz, tam straszne błoto czasami jest! Hmm... [B]Ale przecież ze 100 metrów przed Muchowcem jest przystanek autobusowy! Jeździ tam chyba jakiś autobus! Tam jest taki okrągły barek piwny w kształcie grzybka, blisko przystanku.[/B] Tylko nie wiem jaki numer ma ten autobus.


Ps. Asiunia, ja to smark jestem straszny! :oops:

Pps. Masz link do mapki tych okolic. [url=http://mapy.google.pl/maps?f=l&hl=pl&geocode=&q=lotniska&near=Katowice&ie=UTF8&z=14]lotniska loc: Katowice - Mapy Google[/url][/quote]
Najwyżej uprowadze auto rodziców i jakoś dojedziemy z uszatym:evil_lol:,czyli to jest bardziej od dołu lotniska niż od góry(góra to dla mnie Fryc;))?Wilczak jest pieskiem charakterystycznym więc się znajdziemy na pewno

Ps: ja za super starą się nie uważam,więc spokojnie;)Nastu już co prawda nie mam,ale magiczną granice przekroczyłam nie tak dawno;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiunia']Najwyżej uprowadze auto rodziców i jakoś dojedziemy z uszatym:evil_lol:,czyli to jest bardziej od dołu lotniska niż od góry(góra to dla mnie Fryc;))?Wilczak jest pieskiem charakterystycznym więc się znajdziemy na pewno

Ps: ja za super starą się nie uważam,więc spokojnie;)Nastu już co prawda nie mam,ale magiczną granice przekroczyłam nie tak dawno;)[/quote]

No to fajnie. :p Bo ja to nawet do 16-stki nie doszłam.:shake: :oops: Czyli w weekend. Myślę, że trafisz. Najczęściej to tam brzęczą ci z aeroklubu, więc poznasz, a zresztą trzeba być kompletnie ślepym, żeby pasa startowego nie zauwarzyć.:evil_lol: To do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']My chętni!!! Codziennie jesteśmy wieczorkiem z rodzicami i Łowcą na spacerku na lotnisku Muchowiec, nieopodal Doliny Trzech Stawów!:multi: (Na galerii Łowcy dużo zdjęć z niego!) Duuużo miejsca żeby psa wybiegać, no i socjal exstra! A na końcu jest jeziorko dla ochłody! Tylko ostatnio bardzo mokro na Muchowcu, więc radzę wziąć kalosze!:roll: Tylko o której?[/quote]
Hmmm... My też jesteśmy tam codziennie rano i wieczorem :razz:

[quote name='asiunia']Tak,tylko musicie mi powiedzieć czym (poza autem oczywiscie)najlepiej sie dostac z Piotra Skargi?Tam chyba jakis autobus jezdzi pod centrum hadlowe,a potem jak tam wejść na teren lotniska?Od strony ośrodka szkolenia?[/quote]
Jeździ 0 i 50 z tym, że stają na sokolskiej i na dworcu. Tutaj masz rozkłady:
50- [URL="http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady&submenu=trasy&nr_linii=50"]Trasa linii, linia nr 50, KZK-Go![/URL]
0- [URL="http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady&submenu=trasy&nr_linii=0"]Trasa linii, linia nr 0, KZK-Go![/URL]
Musisz wysiąść na przedostatnim przystanku (Muchowiec Park) i iść w stronę parkingu (na skrzyżowaniu w lewo) zresztą masz już mapkę ;)

[quote name='wilczanda']
Ps. Asiunia, ja to smark jestem straszny! :oops:[/quote]
Ja chyba jestem straszniejszym smarkiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwcza']


Ja chyba jestem straszniejszym smarkiem :evil_lol:[/quote]



Taaak... To ile masz lat?:evil_lol: :evil_lol::lol:
Żart, ale i tak jestem młodsza od Ciebie.;)
Możemy się spotkać, nawet dziś, tylko nie wiem o której będę, bo idę z rodzicami, jak zawsze na Muchowiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']Taaak... To ile masz lat?:evil_lol: :evil_lol::lol:
Żart, ale i tak jestem młodsza od Ciebie.;)
Możemy się spotkać, nawet dziś, tylko nie wiem o której będę, bo idę z rodzicami, jak zawsze na Muchowiec.[/quote]

Ja jeżdżę z tatą, ale z nami raczej takie spotkanie nie mają sensu bo mojego nie spuszczam i zawsze ktoś się musi zaplątać a przy takiej pogodzie niezbyt pożądane są bliższe spotkania z glebą :roll: Poza tym Tofik jest 'indywidualistą' :roll:

Ale czy my się czasem już nie znamy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']a godzinka to wstępnie? 16-17?później? i bardziej sobota czy niedziela?[/quote]


Zapytam się rodziców, bo zawsze chodzę na Muchowiec z nimi.:p Zawsze chodzimy tak ok.18, ale napiszę Ci jutro, dokładniej. Bardziej sobota. W niedzielę, kościół i w ogóle.:evil_lol:

[B]iwcza,[/B] możliwe! Tyle tych psów na Muchowcu, że się gubię! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie [B]asiunia[/B] :p

Ale ja nie wiem czy się pojawię, bo skoro Twój psiak może się wystraszyć to boję się, że mój by to tylko pogłębił - jeśli chce się bawić to strasznie szczeka i ma zabawy typu podlecieć i w locie zaczepić - a mały mógłby się tego wystraszyć :-( Nie jest agresywny, po prostu wydaje duuuużo dźwięków i lubi zabawy w podgryzanie/"zagryzanie", więc nie chcę żeby takie spotkanie przyniosło odwrotny skutek.

[B]wilczanda[/B], a z [B]iwczą [/B]się spotkałyśmy na poprzednim spotkaniu, wtedy zapytałam ją czy jest "właścicielką Tofika" - pamiętasz? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boness.']
[B]wilczanda[/B], a z [B]iwczą [/B]się spotkałyśmy na poprzednim spotkaniu, wtedy zapytałam ją czy jest "właścicielką Tofika" - pamiętasz? :lol:[/quote]
No tak :lol: I wtedy same widziałyście że tofik jest niezbyt 'zabawowy' :roll:

[B]wilczanda[/B] czy ty czasem dzisiaj nie byłaś na muchowcu na rowerze? Tak się teraz zastanawiam, bo mam słabą pamięć do twarzy...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwcza']No tak :lol: I wtedy same widziałyście że tofik jest niezbyt 'zabawowy' :roll:

[B]wilczanda[/B] czy ty czasem dzisiaj nie byłaś na muchowcu na rowerze? Tak się teraz zastanawiam, bo mam słabą pamięć do twarzy...:eviltong:[/quote]

Na samym Muchowcu nie, ale na rowerze byłam.

Dixie, a ty też z nami chodź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...