Jump to content
Dogomania

Spacerek w katowicach


psikut_zabrze

Recommended Posts

Ogłaszam wszem i wobec, że dnia 31.05 (tj. niedziela) w Katowicach w parku tadeusza kosciuszki odbędzie się spacerek. Taka miedyzforumowa integracja. wg moich informacji bd ja z Psikutem kolezanka z szczylkiem ob tereverena, kilka borderkow i ...?
ktoś chętny? spacer około godziny 15 tak więc jesli by ktoś był chetny to piszcze a jesli by sie cos zmienilo to oczywiscie bd pisała pozdrawiam Marta & Psikut

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psikut_zabrze']Ogłaszam wszem i wobec, że dnia 31.05 (tj. niedziela) w Katowicach w parku tadeusza kosciuszki odbędzie się spacerek. Taka miedyzforumowa integracja. wg moich informacji bd ja z Psikutem kolezanka z szczylkiem ob tereverena, kilka borderkow i ...?
ktoś chętny? spacer około godziny 15 tak więc jesli by ktoś był chetny to piszcze a [COLOR=red][B]jesli by sie cos zmienilo to oczywiscie bd pisała pozdrawiam Marta & Psikut[/B][/COLOR][/quote]
Szkoda wielka że nikt nie przyszedł. Pogoda była super. Ani kropli deszczu. Mój pies się wybiegał. Specjalnie na to spotkanko jechaliśmy z Mysłowic.........

Link to comment
Share on other sites

Haha najlepsze jest to ze bylam w 2 miejscach xD na kosciuszki i na muchowcu ;]
Na kosciuszki bylam ja z psikutem, kolezanka z ob terverenem, i 2 bordery ;]
podbiegla na chwile dalmatynka i sobie biegaly
Na muchowcu rowniez w 4;] psiaki biegaly, spotkalismy ob grotka, onki, labka ;]
Może ktoś chetny na spacer ale w zabrzu a nastepny wekeend:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psikut_zabrze']Yanni, widzialam cie ale nie bylam pewna czy to ty. rzucalam psu pilke na polance, bylam z kolezanka i jej szczeniakiem[/quote]
Szkoda że nie podszedłem bo widziałem dwie fajne dziewczyny z bardzo żwawymi piesiurkam. Jakie wygimnastkowane były wasze psy -no super to sie oglądało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psikut_zabrze']Iwcza turniej czego?? xD [/quote]
Gra w bule ;)
tutaj jest info, ze strony mojej szkoły:
[URL]http://www.zso1.eu/files/petanque.pdf[/URL]
Ja będę na pewno, bo pełno znajomych startuje .xd
Może ja też się skuszę...:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zapraszamy wszytskich chętnych na spacerek dzisiaj o gdoz 18 30 (jak już będzie trochę chłodniej ) Żeby psiaki się tak szybko nei wymęczyły samym słońcem :lol: Spotkanie będzie na lotnisku muchowiec od strony jakiegoś baru (ja sama dokładniej nie wiem ale z pewnością jakoś trafimy) pochodzimy tam a potem pójdziemy nad rzeczkę czy jeziorko które tam się znajduje w pobliżu.
Jak na razie napewno będę ja i Barti (Amiś też :evil_lol:)
wilczanda i łowca :loveu:
możliwe że dołączą też
Boness z psiakami :loveu:
i Bernenska z Luną :loveu:

Zapraszamy wszytskich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...