Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Anna Rapp

Pożegnanie naszej ukochanej Tequilki

Recommended Posts

19 maja o godz. 21.45 odeszła nasza najukochańsza sunia Tequila – ESPINOSA Zorrazo. Nagle, bez żadnych niepokojących objawów, w doskonałej formie psychicznej i fizycznej, przewróciła się, straciła przytomność i w niespełna 5 minut odeszła. Miała tylko 4 lata i 8 miesięcy. Była w 35 dniu ciąży, miałaby 7 szczeniaczków. Przypuszczalnie śmierć spowodował udar mózgu o nieznanej przyczynie. Serce i wszystkie narządy wewnętrzne były zdrowe, płody rozwijały się prawidłowo, ciąża przebiegała bez komplikacji. Nie potrafimy wyrazić naszego smutku, nie potrafimy pogodzić się z odejściem Tequilki.

dziękuje bardzo,
brak słów.:shake:

[quote name='Toller']o mamo, ale tragedia!! Strasznie mocno współczuję, wyobrażam sobie jak sie czujecie! :glaszcze: :-([/quote]

o mamo, ale tragedia!! Strasznie mocno współczuję, wyobrażam sobie jak sie czujecie! :glaszcze: :-(

Bardzo, bardzo współczujemy:-( jak zwykle po przeczytaniu takich wiadomości mam łzy w oczach. żałuję, że nie miałam okazji poznać Tequili osobiście.
Żegnamy Tequile i całą 7 szczeniaczków
[*]
[*]
[*]
(obie z mamą czekałyśmy na narodziny:-()

[quote name='Marta&Karmen']Bardzo, bardzo współczujemy:-( jak zwykle po przeczytaniu takich wiadomości mam łzy w oczach. żałuję, że nie miałam okazji poznać Tequili osobiście.
Żegnamy Tequile i całą 7 szczeniaczków
[*]
[*]
[*]
(obie z mamą czekałyśmy na narodziny:-()[/quote]

Dziękujemy Wam bardzo,
to się nie mieści w głowie i sercach naszych:shake:

Chryste...dopiero teraz o tym przeczytałam. Jestem w szoku.
Boże co za tragedia... i jeszcze kochana suńka była w ciąży...:placz:

Nikomu tego nie życzę :-(

Trzymajcie się ciepło, jeszcze będzie dobrze :calus:

Dziękujemy za słowa otuchy.

[quote name='Patisa']Chryste...dopiero teraz o tym przeczytałam. Jestem w szoku.
Boże co za tragedia... i jeszcze kochana suńka była w ciąży...:placz:

Nikomu tego nie życzę :-(

Trzymajcie się ciepło, jeszcze będzie dobrze :calus:[/quote]

to ogromna przykrość.
dziękuje za wsparcie.
[quote name='bonsai_88']Bardzo mi przykro z powodu Tequili i maluszków :-([/quote]

[B]Aniu[/B], pisałam już maila ale jeszcze i na dogo zajrzałam bo pomyślałam że bywasz tutaj propagując tą wspaniałą rasę....
Strasznie mi przykro, strata przjaciela - czy to Kufelka czy Tekilii, to strasznie boli! A jeszcze te maleństwa..... mam łzy w oczach.
Trzymajcie się kochani!!

Witaj Haniu,
Dziękuję bardzo za dobre słowo.
Tak, odebrałam dziś e-mail , zaraz odpiszę na privat.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Ania
[quote name='Deirdre'][B]Aniu[/B], pisałam już maila ale jeszcze i na dogo zajrzałam bo pomyślałam że bywasz tutaj propagując tą wspaniałą rasę....
Strasznie mi przykro, strata przjaciela - czy to Kufelka czy Tekilii, to strasznie boli! A jeszcze te maleństwa..... mam łzy w oczach.
Trzymajcie się kochani!![/quote]

Ja też Asiaczku i trudno mi się pogodzić z tym co się wydarzyło, tak nagle i niespodziewanie!

[quote name='Asiaczek']Aniu, rozmawiałysmy, ale... ja nadal nie mogę zrozumieć tego zdarzenia...
["]

Pzdr.[/quote]