Jump to content
Dogomania

MURZYN i LOLA - razem po grób.Murzyn za TM, Lola zostaje rezydentką w schronisku.


Bjuta

Recommended Posts

Witam, naprawdę uwielbiam Psitulmnie ,uważam że to jedno z lepszych schronisk w kraju.Wolontariat ,pracownicy i kierownictwo potrafią ze sobą współpracować,.Naturalnie jak to bywa wśród ludzi pojawiają się konflikty i uważam ,że to całkiem normalne.Niepotrzebnie jednak ludzie spoza grona włączają się w dyskusję i niepotrzebnie zaostrzają istniejący już konflikt.Na forum niech dyskutują osoby zainteresowane tematem,a najlepiej niech to zrobią poza dogo.
Barb myślę,że powinnaś wyłączyć się z tematu i nie mącić już więcej.
Jestem neutralną osobą i dużo mnie kosztowało,żeby zabrać tutaj głos. Jestem przekonana ,że każdemu z nas najbardziej na sercu leży dobro i tak pokrzywdzonych przez los zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 876
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Morusander']
Barb myślę,że powinnaś wyłączyć się z tematu i nie mącić już więcej.[/QUOTE]

Dzięki za rade doswiadczonej - chyba jednopostowej dogomaniaczce ale nie skorzystam. [B]Forum jest dla wszystkich. [/B]
[U][SIZE=3]I proszę o niesugerowanie mi mącenia bo nigdy tego nie robilam.
[/SIZE][/U][SIZE=3][SIZE=2]Wręcz przeciwnie probowalam zalagodzić sprawę i moge zacytowac poniżej stosowne posty.
Oczekuję jednak w dyskusji szacunku dla siebie, forum na ktorym jeteśmy i pozostałych jego uczestnikow.

[/SIZE][/SIZE][quote name='barb'][B]W tym wszystkim najważniejsze powinno być chyba dobro sunieczki ?[/B]
[SIZE=3][SIZE=2]Przeczytałam wątek ale proszę mi wskazać, bo nie znalazłam, [/SIZE][SIZE=2]w którym miejscu jest cytowana [/SIZE] opinia lekarza weterynarii - iż opuszczenie schronu jest zabójcze dla suni ? Że tylko schron daje gwarancję jej życia i zdrowia ?

[SIZE=2]Teraz psina mieszka w zacienionym boksie z basenikiem a co zimą ? Czy ma możliwość mieszkania w ciepłym pomieszczeniu czy tylko w budce na zewnątrz ?

Proszę mnie zrozumieć moze warto by [B]obie strony[/B] wyciszyly emocje (wiem, że to czasem bardzo trudne ) i faktycznie jeszcze raz przemyślały i przedyskutowały całą sprawę tylko i wyłącznie po kątem dobra pieska.

Nie słuzy tez dobru psow dzielenie wolontariuszy na prawdziwywch i nieprawdziwych, na lepszych i gorszych. Trzeba szanować każdego, kto w jakikolwiek sposób pomaga psom. choćby i na tym cytując Bjutę " kretyńskim forum".[/SIZE][/SIZE] [/QUOTE][SIZE=3][SIZE=2]
Gdzie tu mącenie ?
[/SIZE][/SIZE] [QUOTE]
Jestem neutralną osobą i dużo mnie kosztowało,żeby zabrać tutaj głos. Jestem przekonana ,że każdemu z nas najbardziej na sercu leży dobro i tak pokrzywdzonych przez los zwierząt.[/QUOTE]

A zakładasz, że ja nie jestem ? Mnie też lezy na sercu dobro suni i dlatego zabrałam głos.

Link to comment
Share on other sites

uważam że nie warto tu już dyskutować i zniżać się do poziomu rynsztoka z wami bo widzę że "dyskusja " ze strony schroniska nie służy dobru loli a tylko i wyłącznie obrażaniu i atakowaniu ludzi którzy chcą pomóc

Link to comment
Share on other sites

W zaistniałej sytuacji muszę opuścić nie tylko ten wątek ale i wątek Warki, z ktorego tu trafilam - żeby nikogo juz nie denerwować. :shake:

Tymus, gdybyś nie przestal mysleć o starszej, malutkiej, spokojnej suni to wklejam link do ogłoszenia Lali ;)
[URL]http://tablica.pl/oferta/mikrosunia-szuka-domu-ID1aw2R.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tymuś piszesz, że my tylko Ciebie atakujemy, obrażamy, poniżamy, piszesz o jakimś rynsztoku? Możesz mi wskazać gdzie dokładnie to miało miejsce? Jak na razie jesteś jedyną osobą, która wszystkich w około obraża na oślep.

Tymek pisze:
"[COLOR=#3E3E3E]i zauważcie jeszcze jedno ja ciągle wspominam lolę a wy tu tylko wchodzicie by mnie opluwać i to są pracownicy schronu ?! nie dbacie wogólę o dobro loli udowadniacie to!!![/COLOR]"

Tymek do jasnej cholery, a ja nie pisze o Loli?
Uwierz mi, że dbam o dobro Loli i to prawdopodobnie bardziej niż Ty.

Gdzie byli wszyscy kiedy Lola srała i sikała pod siebie na widok człowieka? Kiedy nie można było nawet jej dotknąć? a o spacerze to nawet nie można było pomarzyć... Kto wtedy był z Lolą? Kto poświęcił jej mnóstwo swojego czasu i naprawdę ciężkiej pracy? Ludzie, których własnie obrażasz! Którym sugerujesz, że to co robią robią nieudolnie i ludzie, którzy według Ciebie nie dbają o dobro Loli!
Jeśli byś ja poznał lepiej to jestem pewna, że zrozumiałbyś stanowisko schroniska.

Link to comment
Share on other sites

hahaha stanowisko schronu powiadasz?! hm co dzień to inne raz że jest do adopocji potem jak chciałem jej zapłacić hotelik po smierci murzyna to nie a jescze później sama z bjutą do przebieczan ją chcialaś posłać daj sobie na wstrzymanie ja z wami kończę żal tylko psa i zdechnie w tych szpetnych budach sama jak botti skoro jesteś taka uparta a nie w domu przy ludziach ŻEGNAM TEN WĄTEK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']hahaha stanowisko schronu powiadasz?! hm co dzień to inne raz że jest do adopocji potem jak chciałem jej zapłacić hotelik po smierci murzyna to nie a jescze później sama z bjutą do przebieczan ją chcialaś posłać daj sobie na wstrzymanie ja z wami kończę żal tylko psa i zdechnie w tych szpetnych budach sama jak botti skoro jesteś taka uparta a nie w domu przy ludziach ŻEGNAM TEN WĄTEK[/QUOTE]

Tymek masz nawet takie wiadomości jakich ja nie mam - Lola miała pojechać do Przebieczan? Coraz to ciekawszych rzeczy się dowiaduję.

W takim razie żegnaj Tymek.

Loli za pewnie nie zostało wiele czasu, ale przynajmniej swoje ostatnie lata, miesiące czy tygodnie spędzi u siebie, bez zbędnego stresu. Ona nie potrzebuje luksusów i zainteresowania swoją osobą.. Potrzebuje przede wszystkim spokoju,

Link to comment
Share on other sites

bjuto szkoda że cię poznałem moi pracownicy po zawodówkach może są prostaccy ale na pewno szczerzy i uczciwi czego tobie brak , jesteś porażką polskiej edukacji

mysiu może się pomyliłem bo chodziło mi o hotelik Kasi P / a luksusy które cię tak widzę bolą nie mają tu nic wspólnego a zainteresowanie jak to nazwałaś wynikło z twoich matactw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']
Tymus, gdybyś nie przestal mysleć o starszej, malutkiej, spokojnej suni to wklejam link do ogłoszenia Lali ;)
[URL]http://tablica.pl/oferta/mikrosunia-szuka-domu-ID1aw2R.html[/URL][/QUOTE]

Lala bardzo przypomina Lolę :lol:. Jest z olkuskiego wątku prowadzonego przez Iwoniam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Lala bardzo przypomina Lolę :lol:. Jest z olkuskiego wątku prowadzonego przez Iwoniam.[/QUOTE]




noooo skoro nie zasługuję na lolę (po tylu uratowanych psiakach z psitula) myślę że inne schrony ucieszą się jak zapytam je czy nie mają na "zbyciu" starego chorego niepotrzebnego kochanego psiaka skoro już wszystko czeka .............czekało na lolę nawet wet był załatwiony na co pn i czw wizyty

Link to comment
Share on other sites

Ja na razie to poziom rynsztoka wprowadziłeś Ty! Obrażasz wszystkich na około, bo nie jest tak jak Ty chcesz!
Powiem Ci jedno. Byłam dziś w Psitulu widziałam Lolę na wybiegu, leżała koło budy spokojna i odprężona.
Więc może pogodzisz się z decyzją, której i tak nie zmienisz - a pomożesz innemu psu?
Schowaj wreszcie dumę do kieszeni!

Link to comment
Share on other sites

tu nie chodzi o dumę owszem pomogę innemu psu
a jak na tym wybiegu kiedyś znajdziesz lolę ( która jak pisałaś nie chce do ciebie podejść a do mnie podchodzila nawet ją wyczesałem) martwą to pomyśl że mogła umierać wśród ludzi a nie sama!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A dzięki komu Lola do Ciebie podeszła??? Dzięki Mysi.
Tak wśród ludzi mówisz że mogłaby odejść. a Ty chyba pracujesz, poświęciłbyś jej 12 godzin na dobę czy tylko wieczorem jak wróciłbyś z pracy.
Jeszcze jedno psy najczęściej odchodzą w samotności - powinieneś to wiedzieć!
Nie chce mi się z Tobą rozmawiać bo to do niczego nie prowadzi, tylko przestań już ludzi obrażać.

Link to comment
Share on other sites

u was na pewno w samotności !!!

a do loli na wybieg sam poszedłem bo mysi nie było / i tu znowu kłamstwo ze strony schronu

odnośnie mojej pracy dziewczynko i mojego życia nic nie wiesz i nie masz prawa się wypowiadać !!!
a tak do twojej wiadomości żebyś już się nie ośmieszała zawsze przy moich psach jest moja żona;)a tak w ogóle w schronie poświęcacie jej niby te 12godz tak? a nawet wyczesać jej nie było czasu!!!!!aha zapomniałem do ciebie nie podchodzi a mysia ciągle nie ma czasu

a jak na razie to mnie tu atakujecie i obrażacie

Edited by tymuś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ciekawe ile serduszko Loli jeszcze zniesie :/ oby jak najmniej upałów :/ Boję się tylko co będzie w zimę?[/QUOTE]
Ja wlaśnie zadalam pytanie o warunki pobytu Loli w schronie w zimie ale nie uzyskalam odpowiedzi a za to napisano mi że mącę i powinnam opuścić wątek jako niezainteresowana.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie mów do mnie dziewczynko, bo jak na razie to mącisz na tej stronie i nic z tego nie wynika.
Mam prawo wypowiadać się na każdy temat bo żyjemy w wolnym i demokratycznym państwie.Natomiast obrażanie i obelgi jakie tu czytam z Twojej strony są karalne.
Wyczesałeś ją raz i strzelasz bohatera.
Jakbyś nie zauważył to Mysia też jest człowiekiem i czasami potrzebuje chwili wytchnienia. Nikt za nią pewnych rzeczy nie zrobi.
Potrafi dogadać się z każdym wolontariuszem, służy pomocą w każdej sytuacji.
Oddała całe serce temu schronisku więc przestań wreszcie pieprzyć te swoje głodne kawałki!
Bo jak czytam ten wątek to jestem za tym aby Bjuta go zamknęła

Link to comment
Share on other sites

widzę że Mysia to twoje guruuuu:lol:

poza tym nie strasz mnie dziewczynko groźbami karalnymi bo jakbyś nie wiedziała to prawnika mam na etacie i nie masz o mnie zielonego pojęcia i wiem co nie jest a co jest karalne zresztą rozmowa z tobą jest denna i nie będę jej kontynuować , pewnie odpiszesz ale ja nie będę pisać z tobą jest takie przysłowie gł........................trzeba ustąpić więc to zrobię ;)papa

Link to comment
Share on other sites

Chłopcze ja też jestem prawnikiem. Mówisz że rozmowa ze mną jest denna? Mówisz tak bo nie masz we mnie poparcia więc stosujesz swoje tanie zagrywki.
Powiem Ci jedno mnie nie wyprowadzisz z równowagi, kontynuowanie rozmowy z Tobą to jak rozmowa ze ścianą.
Nie przynosi niczego i nie jest konstruktywna. Mysia jest moją przyjaciółką, osobą na której mogę polegać i która mnie nigdy nie okłamała. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']Chłopcze ja też jestem prawnikiem. Mówisz że rozmowa ze mną jest denna? Mówisz tak bo nie masz we mnie poparcia więc stosujesz swoje tanie zagrywki.
Powiem Ci jedno mnie nie wyprowadzisz z równowagi, kontynuowanie rozmowy z Tobą to jak rozmowa ze ścianą.
Nie przynosi niczego i nie jest konstruktywna. Mysia jest moją przyjaciółką, osobą na której mogę polegać i która mnie nigdy nie okłamała. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć..................[/QUOTE]

ty jesteś za młoda na prawnika hahahaha
i to nie śą moje "tanie" zagrywki ty się napawdę ośmieszasz najpierw dowiedz się trochę kim jestem oki nie potrafisz więc powiem ci co nie co zatrudniam 16ludzi księgową i prawnika na 1/4etatu handluję drewnem na Austrię i w Polsce świadczę usługi budowlane- aktualnie wystawiamy przedszkole popytaj bjuty mysi tyle wiedzą a za chłopca dziękuję pochlebiasz mi w moim wieku:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ok dziadziu,

Wytłumacz mi tylko czemu znajdujesz czas na nic nie wnoszącą dyskusję zamiast pokazać w schronisku że Ci na Loli zależy. Twoje zachowanie ewidentnie wskazuje że potrafisz gadać i nic poza tym. Mógłbyś pokazać na co Cię stać w staraniu o zwierzaka. Nie chodzi tu o sprawy materialne ale jakąkolwiek pomoc. Chciałabym Cię widzieć jak pomagasz na miejscu, pomagasz sprzątać kupy, myć boksy, gotować jedzenie dla psiaków. Gadać może każdy, ja mogę równie dobrze nawijać że widziałam kosmitów.

Co do chrzanienia kto kim jest, ja mogę być również rolnikiem czy księdzem ale w tym temacie nic to nie ma do rzeczy...

Mam nadzieję że da Ci to coś do myślenia...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...