Jump to content
Dogomania

Monique Van Brempt (B)


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witaj :)
Pani sędzina Monique Van Brempt sędziuje bardzo dobrze, świadectwem na to może być fakt sędziowania przez nią Yorków na Światowej Wystawie w Poznaniu w 2006 roku [URL="http://www.sweetyblue.com/sweety/principali/reportage.asp?reportage=WORLD06"]Sweetyblue - REPORTAGES -[/URL]
Sędziowała też Yorki na Międzynarodowej Wystawie w bodajże 2002 roku w Warszawie. Oceny moich psów były doskonałe a i sędziowanie samo w sobie bardzo sprawiedliwe.
To dobry i solidny sędzia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Ooo no w końcu chociaż ktoś, dzięki bardzo :)[/quote]
Nie ma za co.
Kilkukrotnie sędziowała kilka moich psów. Nie widzę więc powodu by nie napisać o tym, że styl jej oceny przypadł mi do gustu :)
Wybierasz się gdzieś gdzie będzie sędziowała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Nie ma za co.
Kilkukrotnie sędziowała kilka moich psów. Nie widzę więc powodu by nie napisać o tym, że styl jej oceny przypadł mi do gustu :)
Wybierasz się gdzieś gdzie będzie sędziowała?[/quote]

Pytałam o tą sędzinę, bo miała sędziować YT suki w Warszawie, tylko okazało się, że sędziuje wszystkie suki oprócz... klasy młodzieży, do której jesteśmy zgłoszone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Pytałam o tą sędzinę, bo miała sędziować YT suki w Warszawie, tylko okazało się, że sędziuje wszystkie suki oprócz... klasy młodzieży, do której jesteśmy zgłoszone.[/quote]
;) I tak bywa.
Mam nadzieję, ze dobrze Ci poszło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Niestety Warszawa to nie była dobra wystawa, nie tylko z resztą dla nas...[/quote]
:calus: Nie zawsze jest super.
Dlatego ja, pomimo tego, że jestem z Warszawy swoich dziewczynek od 2005 roku nie pokazuję na tej wystawie.
Pomijam wyniki ;), bardziej dla organizacji. Stadion Gwardii jest normalną patelnią i yorki (małe ciałka, mało w nich wody) podlegają na ringu procesowi smażenia. Sędziowanie suk, w klasie choćby otwartej potrafiło trwać i ponad 2h.
Chyba raz ta wystawa była na WACIE i tam szło wytrzymać, najlepsze jednak były na Wyścigach.
Cóż, czasy są jakie są i wszyscy tną koszty, szkoda tylko, że kosztem czasami nawet zdrowia psiaków, o wystawcach nie wspomnę :evil_lol:

Kleo, wystaw jest dużo, wyjeździcie sobie co Wam się marzy :)

Link to comment
Share on other sites

Gioco, mi się marzyło tylko ukończenie hodowlanki, chociażby ta bardzo dobra, to moja pierwsza sunia, wiadomo, nie zawsze uda się zaczynać od razu od championa :P Tym bardziej zależało mi na tej ocenie, brakuje nam tylko międzynarodówki, a młoda za wystawami nie przepada i chciałam dać jej już spokój. No cóż, przed nami Sopot :]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='*kleo*']Gioco, mi się marzyło tylko ukończenie hodowlanki, chociażby ta bardzo dobra, to moja pierwsza sunia, wiadomo, nie zawsze uda się zaczynać od razu od championa :P Tym bardziej zależało mi na tej ocenie, brakuje nam tylko międzynarodówki, a młoda za wystawami nie przepada i chciałam dać jej już spokój. No cóż, przed nami Sopot :][/quote]
Daj znać jak Ci w sobotę poszło :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...