Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zazula']Yorki to tak inteligentna rasa, że można je wszystkiego nauczyc. Różnych sztuczek, w tym stania "na bacznośc" na wystawach też. I to raczej nie wystawy i hodowcy niszczą psychikę yorków. Obwiniałabym o to raczej tych wszystkich, którzy traktują te pieski jak maskotki, przytulanki, takie włochate bezmóżdżki. No bo po co układac psa, który i tak chodzi przy nodze, nikomu nie zaszkodzi?A w ogóle to nie jest pies. A po co pozwalac obwąchiwac go innym psom? Jeszcze go zadepczą albo zjedzą! No i york nie zna innych psów, i dlatego się ich boi. Nie wolno dotykac, bo to kruche! Albo przeciwnie - podawane w obcych rąk do rąk, piski ludzkie nad małą główką: "Jaki śliczny, malutki, ojjjj!!" Jak tu w takich warunkach byc normalnym?? No, powiedzcie![/quote]
Czy ktoś ma może przy sobie wniosek o nagrodę Nobla? Ja poproszę dla tej pani :).

Zazulo, podpisuję się wszystkim, co tylko wystającego posiadam :D pod tym, co napisałaś. Kiedy po raz n-ty słyszę określenie "maskoteczka" w odniesieniu do mojego psa, mam ochotę walić w zęby. I przysięgam, kiedyś to zrobię!!!

Link to comment
Share on other sites

Wind napisała:

[quote]A ja chyba wybiore sie do NDM [/quote]

No widzę że grono yorkofiołów na klubowej terierów wzrasta... 8) super, więcej kibiców i fotoreporterów... a tak swoją drogą ciekawe czy mnie poznacie w nowej fryzurce.... :evilbat:

pozdrawiam :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkies']Wind napisała:

[quote]A ja chyba wybiore sie do NDM [/quote]

No widzę że grono yorkofiołów na klubowej terierów wzrasta... 8) super, więcej kibiców i fotoreporterów... a tak swoją drogą ciekawe czy mnie poznacie w nowej fryzurce.... :evilbat:

pozdrawiam :evilbat:[/quote]

Malwinko a co zrobiłas z fryzurka?? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarnia']
Zazulo, podpisuję się wszystkim, co tylko wystającego posiadam :D pod tym, co napisałaś. Kiedy po raz n-ty słyszę określenie "maskoteczka" w odniesieniu do mojego psa, mam ochotę walić w zęby. I przysięgam, kiedyś to zrobię!!![/quote]

Oj, wiem coś o tym. I te okropne łapska, które wyciągają się, żeby tarmosić pieska po głowie. Jak się prosi, żeby nie głaskać, obrażają się: „Ojej, a co się stanie?!”

Ale nie jestem dość odważna, aby zrobić to co Ty planujesz. Jeszcze pomyślę... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Happy']Daga wystawa w Bytomiu jest dokładnie 22 maja. Ja będę na tej wystawie. Kogo mogę spotkać?[/quote]

Ojej ... i znowu nie po mojej myśi. prawdopodobnie w nd jade do Wisły bądź do Ustronia na 2-3 dni i nie będzie mnie na tej wystawie, ale do maja jeszcze sporo czasu wiec zobaczymy co tan naprawde z tego wyjdzie, a tak bardzo chciałam isć i 3mać kciuki za debiut Toluni od Macka

Link to comment
Share on other sites

Oj Daguś jak szkoda, ze cie nie będzie :( TOla na 99% bedzie debiutowała w Bytomiu :roll: Jesli wszystko się uda :D 8)
Poza tym wszystkie nasze psy zaczynały w Bytomiu więc tradycji musi stać sie za dosć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Madziu,[/b]

Bedzie silna grupa pod wezwaniem!
Co do Aneczki, to dzisiaj sie z Nia spotkalam. I z Amelka. I z Berek (Paulina). Ale fajne spotkanko sobie zrobilysmy. Aneczka i Amelka sa cudowne! :-) Jestem Nimi zachwycona :-)
A Berek przyzwiozla swojego Hipcia i Ramone. Bylo ekstra!

Link to comment
Share on other sites

ojej,Beatko,to widzę,że też miałaś udany dzień :D ja tez jestem pod wielkim wrażeniem Ani i jej pięknej córeczki.. :wink:
a co do wystawy,to mi teraz głupio..bo ja mam takiego malucha :roll: a jak będzie coś nie tak,to wszyscy padniecie ze śmiechu :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justka&Figa']czy możecie rozszyfrować skrót NDM :oops: i jeszcze jedno kiedy jest wystawa w Warszawie bo na stronie zw kyn nie mogę si e dopatrzeć. Z góry przepraszam za infantylne pytania i prosze o odpowiedzi bez agresji :wink:[/quote]
NDM to Nowy Dwór Mazowiecki :wink:
A wystawa w WAwie jest przeniesiona, ale nie wiem na kiedy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...