Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasja']Dzisiaj w zk dowiedziałam się, że yorasów ma być razem 300 :-o[/quote]

Ciekawe jak ja je wszystkie obejrze:evil_lol:

Musze poszukac informacji o godz. rozpoczecia wystawy i kosztach wstepu (moze ktos mi pomoze?):lol:

Link to comment
Share on other sites

Napewno będzie co oglądać, zjadą się takie piękności, że hej :loveu: . Jeśli chodzi o godzinę rozpoczęcia sędziowania to pewnie będzie to 10, muszę się przecież jakoś wyrobić. Mam nadzieję, że za wstęp będzie jakaś rozsądna cena ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']Beata,
bardzo dziękuję, kciuki na pewno sie przydadzą, zapraszam do mojego stolika, chętnie Cię poznam:lol:.
P.S ja na każdej wystawie jestem ostatnia:shake:, ze względu na Yoko Ono, ciekawe jak będzie tym razem ??
Pozdrawiam,
Monika[/quote]
Postaram się Was jakoś odszukac, może jak już będziecie miały numer, to po numerze, bo przy takiej ilości yorków nie będzie to łatwe, a ja będę biegała z aparatem, zapasem baterii i kart pamięci.
Pozdrawiam
Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aya']

ktos wie juz cos o cenie wejsciowek dla widzow?[/quote]

Ceny biletów są podane w dziale [B]Wystawy[/B];)
Kopiuję:

[B]Bilety[/B]
[LIST]
[*][COLOR=red]jednorazowy bilet wstępu 10 ,- zł*[/COLOR]
[*]jednodniowa karta wjazdu 30, - zł*
[*]karta parkingowa / samochód osobowy 60 ,- zł*
[*]karta parkingowa / caravaning lub samochód osobowy + przyczepa 120 ,- zł*[/LIST][I]* cena brutto[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aya']

czyli jesli wstep tylko na yoreczki to 10zl, dobrze rozumiem:P:P?[/quote]


[COLOR=red]jednorazowy bilet wstępu 10 ,- zł* - JEDNODNIOWY (na teren targów czyli na wszytskie pawilony [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aya']to w pt jakie pieski wystawiane sa?

i od ktorej do ktorej sa Yoreczki (sorki za tyle pytan ale bede pierwsz raz:P)[/quote]

Wszystkie inforacje można znaleźć na stronie [URL]http://www.worlddogshow2006.pl/judge_pl.php[/URL] lub w dziale [B]WYSTAWY;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnes & maja']hej Yoko Ono, AYA, Duszek, ja również chętnie bym pojechała tylko że nie wiem dokładnie gdzie to jest, dajcie mi jakieś namiary .to byłby nasz pierwszy raz z Majką na pokazie innych yorków, trzymam kciuki za Yoko Ono.pozdrawiam .;)[/quote]
bardzo dziękuję za kciuki, na pewno sie przydadzą. Melinda jak najbardziej liczę na spotkanko, też słyszałam, że jest 300 yorków ale z tego co wiem, to cały czas jeszcze rejestrują zgłoszone pieski, więc może być dużo więcej :-o Yorki będą chyba podzilone na dwa ringi, ponieważ szczeniaczki i młodzież będzie oceniał sędzia z Polski a dorosłe yorki sędzie z Belgii.
Oj będzie to trwało....
Buziaki dla wszystkich,
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']ja bede w Zabrzu z moja mała Melinda;) oo włąsnie jak sie rozpoznac ze to my....:razz: ja moge tylko powiedzic ze mam teraz krótkie ciemne włoski -aaa i zaraz sprawdze jak mam numerek...
a kto jeszce jedzie jutro???[/quote]

Problem rozpoznawania sie na wystawie dogomaniacy rozwiazali juz dawno. Zapraszam na moja stronkę do działu download/wizytówki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']o dziekuje Ci Waldku za info;) bo nietylko ja niewiedziałam ze sa takie wizytówki Mona rowniez-zrobie sobie pozniej podobna wizytówke i problem bedzie rozwiazany z rozpoznawaniem Dogomaniaków;)[/quote]
Wystarczy do mnie na PW i zamieszcze odpowiednia wizytówke z imieniem i Nickiem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...