Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja sie muszę pochwalić,że w pracy mama mi wydrukowała już te wizytówki i dała objemki(bo w pracy duzo takich mają,np na konferencje). Waldku,ślicznie to wygląda,naprawdę...co byśmy bez Ciebie zrobili :wink: a i jeszcze ja mam na takim blado żółtym kolorze i jasnym morelowym,bo na białym podobno nie za dobrze to wyglądało(piesek podobno sie troche rozlewał..no nie wiem,bo to mama robiła)
ale te kolorki są śliczne i wizytóweczki wspaniałe,ale my jesteśmy genialni :lol:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co,tylko jedna rzecz mnie przeraża,że 87 yorków będzie oceniac tylko jedna,biedna sędzina...nawet podziału na psy i suki nie ma..przecież to będzie strasznie długo trwało i może odbić się na ocenach psich..nio,zobaczymy jak to będzie,ja na pewno jadę i moja koleżanka Zorka,ta co wklejałam jej suni Coco zdjęcia do galerii. a jadę z Asią i Tomkiem od Nilusia i Ramzesika..juz się doczekac nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

Wię co do wystawy to rzeczywiście konkurencja jest przeogromna... :roll:
i dużo psów... więc doczekac końa będzie tzreba byc cierpliwym (ciekawe jak to wyperswaduje tacie, mam nadzieję że wrazie zego mogę liczyć na waszą pomoc... :evilbat: )
a
le szczęściem w nieszczęściu jest to że wchodze na początku... :roll:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie to jeszcze nie ejst aż tak duzo jak na międzynarodową bo pamiętam że na krajówce w NDM bylo aż 95 yorków, ale na szczęście podzieli je na 2 ringi... :wink: i wszystko poszło sprawnie a tu się zejdzie.... 8) :wink:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...