Jump to content
Dogomania

Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kilka dni ciepła a ten już zrzuca niedźwiedzie futro, znowu trzeba go wyskubywać, bo nie idzie tego wyczesać.[/QUOTE]
Cześć Miszaku :-) Nic się nie zmieniasz ślicznotku :loveu:
Aniu nie wiem jak inne zwierzaki, ale moje też zrzucają futro na kilogramy. Już nie wyrabiam z czesaniem...
A tymczasem chciałabym Was zaprosić na bazarek leśnych psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/224131-Bazarek-wiosenny-Agmarka-na-2-bezdomn******-do-20-marca-2012[/url].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak Misza czeka jak wracam od psów z hotelu ..i jeszcze szczeka popędzając mnie , aby przyjśc i dac mu jeść;)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Hl7oVEQCQA4/T2ovHZvKvrI/AAAAAAAADm4/9bamp9P9tno/s640/misza.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Lm2g63oCq1g/T2ovMbWHzGI/AAAAAAAADnA/GJZgpXUaKug/s640/misza1.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Cudny jest, żeby nie to że on tak kocha Anie to bym zabrała tego Miszaka :)[/QUOTE]
racja, przecież już masz gdzie go zabrać, ale on kocha Anię
jestem gotowa dorzucać się do niego do końca życia, byle tylko został u Ani :)

Link to comment
Share on other sites

Już tyle razy biłam sie z myślami i w końcu przestałam. Ja nawet nie jestem pewna czy on by się odnalazł gdziekolwiek indziej, to staruszek i nie wiem czy możemy mu polepszyc a pogarszac nie ma sensu, nie sądze żeby ktos go na kanapę adoptował, chociaż cuda się zdarzają, sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']racja, przecież już masz gdzie go zabrać, ale on kocha Anię
jestem gotowa dorzucać się do niego do końca życia, byle tylko został u Ani :)[/QUOTE]

Jest niestety nikły procent szans iż Miszka domek znajdzie (no, ale jest;) ), myślę , że można go co jakiś czas ogłaszać -różnie bywa.
Prawda jest jednak taka , że to musiałby być dom nad domy, mimo , że on u mnie nie mieszka z nami na kanapach, to myślę, że odnalazł tu swój mały świat, lubi swoje miejsce w szopce , w dzień bryka sobie cały czas kiedy tylko ma ochotę na podwórku, ma wiele atrakcji i wiele głasków, bo wszyscy go tu bardzo lubimy i nasi goscie także-zresztą on się sam wpycha pod nogi i nie ma opcji aby go nie głaskać:)
Mam u siebie kilka psiaków hotelowych, co tez pewnie zostaną na dozywocie , ale do Miszaka mam zupełnie inne uczucia, czuję jakby on był nasz a nie hotelowy...

I dlatego myślę,że z mojej strony będzie ok , jeśli zlikwiduję określoną pobieraną kwotę hotelową, źle się w tej sytuacji z tym czuję.
Jeżeli macie ochotę dalej go wspomagac finansowo i płacić deklaracje to super - nie ukrywam,że będzie miło;) jednak ile tego będzie , to będzie;) Co jakiś czas wspomogę go bazarkiem i damy radę-głodny nie będzie;)

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty w marcu:
+10zł bico
+20zł Paula i Zbysiu
+50zł GochaT
+10zł Ajula
+80zł Stonka1125
+75zł mój bazarek

Miszka zostanie teraz odrobaczony -koszt 20zł i dostanie pipetę na kleszcze i pchły -koszt 20zł

Moja stara sierotka wzięła i sobie chyba zahaczyła pazurem przy drapaniu sutek , no i się zrobił problem, grr
Muszę z nim jechac do weta i pewnie trzeba będzie to wyciąć i to pod znieczuleniem ,bo napuchło i ropka się sączy-na razie mu to obmyłam i osuszyłam .... pojadę teraz do innego weta, gdzie robią wziewną , bo on tak okropnie reaguje na narkozę...no i jeszcze chcę go zabrac potem jak się ładnie wygoi do fryzjera na porządne wyczesanie i kapiel;) już widzę miny pań z yorkami, gdy zobacza Miszaka w salonie piękności hahaha

Link to comment
Share on other sites

hahahaha, tez chciałabym to zobaczyć
nasz tymczasowicz wyżełek Pelito miał strasznie odmrożone sutki jak do nas przyjechał, brzydko to wygladało i jeden był taki podpuchniety i sączący, udało się maścia do wymion podleczyć a potem smarowałam 7 dni surolanem, ładnie sie zagoiło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...