Jump to content
Dogomania

2x CACIB Bratysława 15-16.08.2009


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='Natalia_W']To ja się pochwalę :D

Lhasa Apso - American Gigolo z Czańca w wyjątkowo dużej stawce baby :) wybiegał dzisiaj

res. BEST IN SHOW BABY :D :D :D

Cieszę się niesamowicie i dziękuję Ani Dzidt za pokazanie Richiego oraz jego drugiej właścicielce Izie Podolskiej za cudowne przygotowanie :)[/quote]
[CENTER]
:loveu: [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][B]AMERICAN GIGOLO z Czańca[/B][/SIZE][/FONT] :loveu:

[B]BEST IN SHOW baby II[/B] , w sobotę
[img]http://img41.imageshack.us/img41/83/sobotabisb.jpg[/img]

[B]BEST IN SHOW baby[/B] w niedzielę
[img]http://img40.imageshack.us/img40/1338/bisbrichiniedziela.jpg[/img]

dawno wystawianie nie sprawiło mi tyle frajdy, młody zero stresu, rusza się bajka, wprawdzie był zmęczony jak i my ale dał rade

może ktoś ma lepszej jakości fotki ????

[B]GRATKI DLA WSZYSTKICH "NASZYCH"[/B] :terazpol:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aro']Właśnie wróciłem do domu, więc krótko i zwięźle, czyli w punktach:
8. A skoro znowu mam dostęp do netu i mogę tu pisać - skończyliśmy Mł. Champ. Słowacji[/quote]

SUUUPER [SIZE=5][COLOR=red][B]WIELKIE GRATULACJE :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
głaski dla małej :loveu:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']ARO- takie info to trzeba pisać dużymi drukowanymi literami :)))

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT SŁOWACJI skończyła jamniczka ARO :lol::lol::lol:
Wielkie brawa !!

A my mamy śmieszny wynik.
1 dnia - CAC CACIB BOB, i nawet finałowa 6 na grupie...
2 dnia - 4/4 hahahahahah :evil_lol:[/quote]

zgadzam się :evil_lol:

[quote name='canossa']Brawa dla Was!
Polskie psy pokazaly klase :multi:
My tylko res.CAC i CAC .[/quote]

[quote name='Krystynah']Gratulacje dla wszystkich!
Nam tez poszlo swietnie :multi::
DUZA (CH.PL. CH.UA, GCH.UA TERRA LEMINISCATUS El Labrro) 2 x CAC, 2 x res CACIB - ukonczyla [B]Championat Slowacji[/B]
SALLY (MŁ.CH.PL, MŁ.CH. UA CAMBREMER SILVER LACE) 2 x JCAC - ukonczyla [B]Młodzieżowy Championat Słowacji[/B][/quote]

[quote name='Chrewt']Nasz Gończy Polski - Dukat Herbu Węszynos w oba dni w klasie użytkowej - oc. dosk., lok. 1, CAC, CACIB, BOB (CACIB-y w naszej rasie przyznawane są przez sędziów grzecznościowo - w celach kolecjonerskich).

Na BIS-ach w oba dni w VI grupie zostaliśmy wybrani do finałowej szóstki. (Na BIS-ach w VI grupie w pierwszy dzień 16 ras, w drugi dzień 15 ras).

No i najważniejsze ukończyliśmy [B]Championat Słowacji[/B] :multi: ![/quote]

[B][SIZE=4][COLOR=seagreen]GRATULACJE dla wszystkich :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]A.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy wszystkim reprezentantom z Polski !!!

My również zaszaleliśmy w Bratysławie, i tak :

[SIZE=3]15.08.2009[/SIZE]

[B][SIZE=3]LBC ROCK'N'ROLL Lesoto[/SIZE][/B] - [B][SIZE=4]lok.1, CAC,CACIB[/SIZE][/B]

[SIZE=3]16.08.2009[/SIZE]

[SIZE=3][B]LBC ROCK'N'ROLL Lesoto[/B] - [SIZE=4][B]lok.1, CAC,CACIB,BOB[/B][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=black]I tak miłym akcentem zakończyliśmy[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]GRAND CHAMPIONA SŁOWACJI !![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amazonka']Gratulujemy wszystkim reprezentantom z Polski !!!

My również zaszaleliśmy w Bratysławie, i tak :

[SIZE=3]15.08.2009[/SIZE]

[B][SIZE=3]LBC ROCK'N'ROLL Lesoto[/SIZE][/B] - [B][SIZE=4]lok.1, CAC,CACIB[/SIZE][/B]

[SIZE=3]16.08.2009[/SIZE]

[SIZE=3][B]LBC ROCK'N'ROLL Lesoto[/B] - [SIZE=4][B]lok.1, CAC,CACIB,BOB[/B][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=black]I tak miłym akcentem zakończyliśmy[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]GRAND CHAMPIONA SŁOWACJI !!![/COLOR][/SIZE][/quote]

I Wam też [SIZE=4][B]GRATULUJEMY :multi::multi::multi:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]GRATULUJE BIS BABY !!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]i całej polskiej EKIPIE!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]no my tym razem skromniej :))[/COLOR]

w I dzien sedziowała pani Ridarcikowa i mimo ze ta pani juz nie raz dawała mi wymownie znac ze do niej nie mam po co przyjezdzac bo albo nie lubi mnie albo moich psów ale ze była to podwójna wystawa to :) Sheina tylko CAC i skonczony championat Słowacji :) a Casy 2 w młodziezy dosk -

2 dnia było już normalne sędziowanie :)) i Sheina CAC i res CACIB a Casy zw mł

wiec w zaleznosci od sedziów napewno bedziemy z Casy próbować podbijac w grudniu Nitre - apropo czy ma ktos moze ulotki i sędziów ??

Link to comment
Share on other sites

Już się biorę za wysyłanie stawek tym co prosili ;)

A wszystkim wpisanym gratulki wielkie !!! BRAWO !!
i my także dziękujemy za gratki ;)
A propos -
już są wyniki finałowych konkurencji na ich stronie.

Dobra, lecę do tych stawek, bo niektórzy się pewnie niecierpliwią... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']patrzyłam dzisiaj i nie widziałam wyników, proszę podaj linka[/quote]
tu jest sobota
[URL]http://www.skj.sk/ba_duo_09/vysledky_15_8_09.doc[/URL]
a tu niedziela
[URL]http://www.skj.sk/ba_duo_09/vysledky_16_8_09.doc[/URL]

Trochę Polska poszalała ;)
Jeszcze raz gratki dla wszystkich zadowolonych z wyników, a reszcie - next time ;)

Link to comment
Share on other sites

My mamy sie czym chwalić :)))

Moja Cocaina - 2 x 1 dosk, Zw Mł + Naj. Junior
Tatus Cocainy - Elmontes Chianti 1 dosk, CAC, CACIB i został INTERCHAMPIONEM
Ciocia Cocainy - Rus La Fler ARRIVA ARRIVA 2 x BOB i [B][COLOR=red]3 BEST IN SHOW[/COLOR][/B] !!!!!!!!!!!!!!!!!
Babcia Cocainy - Elmontes Anais Anais - 2 x Naj. Weteran
Ciocia Cocainy - Art Allas Tiara - 2 x 1 dosk, Res. Cacib i ukonczyła INTERCHAMPIONA !!!!
MOja buldozyca - Ivanka 1 dosk, Zw Mł, Naj. Junior !

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez przyłaczam sie do ogromnych gratulacji dla polskiej EKIPY ,BRAWO!!!!!!:multi::multi:

ARO kiedy pisalam Ci sms-a ,tel mi siadł nie bylam pewna czy doszedł,upewnil mnie dopiero twoj sms wieczorkiem.
Wielkie gratulacje dla Mambuni:p i bardzo Ci dziekuje za przesympatyczne towarzystwo !!Wielkie dziex:p(jak tam focisze:cool3:,ze starówki)

Musiałek- szkoda ,ze sie nie odezwałas liczylismy na Ciebie.Ale pewnie stres etc spowodowal,ze zapomnialas o nas wybaczam!;)

Nio to teraz nasz Jozinek
2x CAC i 2 x Cacib:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']Ja rowniez przyłaczam sie do ogromnych gratulacji dla polskiej EKIPY ,BRAWO!!!!!!:multi::multi:

ARO kiedy pisalam Ci sms-a ,tel mi siadł nie bylam pewna czy doszedł,upewnil mnie dopiero twoj sms wieczorkiem.
Wielkie gratulacje dla Mambuni:p i bardzo Ci dziekuje za przesympatyczne towarzystwo !!Wielkie dziex:p(jak tam focisze:cool3:,ze starówki)

Musiałek- szkoda ,ze sie nie odezwałas liczylismy na Ciebie.Ale pewnie stres etc spowodowal,ze zapomnialas o nas wybaczam!;)

Nio to teraz nasz Jozinek
2x CAC i 2 x Cacib:loveu:[/quote]

[quote name='nalina']Ja rowniez przyłaczam sie do ogromnych gratulacji dla polskiej EKIPY ,BRAWO!!!!!!:multi::multi:

ARO kiedy pisalam Ci sms-a ,tel mi siadł nie bylam pewna czy doszedł,upewnil mnie dopiero twoj sms wieczorkiem.
Wielkie gratulacje dla Mambuni:p i bardzo Ci dziekuje za przesympatyczne towarzystwo !!Wielkie dziex:p(jak tam focisze:cool3:,ze starówki)

Musiałek- szkoda ,ze sie nie odezwałas liczylismy na Ciebie.Ale pewnie stres etc spowodowal,ze zapomnialas o nas wybaczam!;)

Nio to teraz nasz Jozinek
2x CAC i 2 x Cacib:loveu:[/quote]

No fakt - na Musiałka(ę) liczyliśmy. Ale wiemy, jak jest na wystawach - stres i zmęczenie - nie ma czasu na wyszukiwanie kontaktów. My też byśmy się zapewne nie spiknęli, gdyby nie sms jeszcze w Polsce.
Ja też dzięki za urozmaicenie podróży i wspólny, sympatyczny wieczór ;) Daj na prv swój adres mailowy, to wyślę fotki, które cykałaś. I uściskaj najsympatyczniejszego z cane corso ;)
Ps.
Oczywiście, po starówce, wylądowałem w restauracji "Pod UFO" ;) dokładnie vis a vis wejścia do Incheby. Sympatycznie, tylko muzyka takie tam bum bum bum... ;)

Fajnie, że mogę pogratulować kolejnym naszym ;) well - GRATULUJĘ !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']No fakt - na Musiałka(ę) liczyliśmy. Ale wiemy, jak jest na wystawach - stres i zmęczenie - nie ma czasu na wyszukiwanie kontaktów. My też byśmy się zapewne nie spiknęli, gdyby nie sms jeszcze w Polsce.
Ja też dzięki za urozmaicenie podróży i wspólny, sympatyczny wieczór ;) Daj na prv swój adres mailowy, to wyślę fotki, które cykałaś. I uściskaj najsympatyczniejszego z cane corso ;)
Ps.
Oczywiście, po starówce, wylądowałem w restauracji "Pod UFO" ;) dokładnie vis a vis wejścia do Incheby. Sympatycznie, tylko muzyka takie tam bum bum bum... ;)

Fajnie, że mogę pogratulować kolejnym naszym ;) well - GRATULUJĘ !![/quote]

ja obiecuje nadrobic wszystko nastepnym razem :) tak wokól mnie było sporo osób z polski od sheltie i z czech i stres z noclegiem i zmecznie po calej nocy jazdy spowodowal ze sie jakos nie zorganizowałam do konca :((

ale nadrobie nastepnym razem :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']My mamy sie czym chwalić :)))

Moja Cocaina - 2 x 1 dosk, Zw Mł + Naj. Junior
Tatus Cocainy - Elmontes Chianti 1 dosk, CAC, CACIB i został INTERCHAMPIONEM
Ciocia Cocainy - Rus La Fler ARRIVA ARRIVA 2 x BOB i [B][COLOR=red]3 BEST IN SHOW[/COLOR][/B] !!!!!!!!!!!!!!!!!
Babcia Cocainy - Elmontes Anais Anais - 2 x Naj. Weteran
Ciocia Cocainy - Art Allas Tiara - 2 x 1 dosk, Res. Cacib i ukonczyła INTERCHAMPIONA !!!!
MOja buldozyca - Ivanka 1 dosk, Zw Mł, Naj. Junior ![/quote]

:multi::multi: [COLOR=Red][B]OGROMNE GRATULACJE !!!!![/B][/COLOR]


ale nie boisz sie ze nastepnym razem cie nie wpuszcza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]... chyba na to nie zasłużylismy , ale pewień wyjątkowo rozbrykany piesek rasy siberian husky w Bratysławie wywalczył : [/SIZE]

[SIZE=3]sobota : [COLOR=red][SIZE=5]I BIS Puppy[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]niedziela : [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5]I BIS Puppy[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black][SIZE=3]za oklaski na BISach dziękuje wszyskim [B]Winterfrost's Lander[/B] oraz jego pan .[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][SIZE=3]... chyba na to nie zasłużylismy , ale pewień wyjątkowo rozbrykany piesek rasy siberian husky w Bratysławie wywalczył : [/SIZE]

[SIZE=3]sobota : [COLOR=red][SIZE=5]I BIS Puppy[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]niedziela : [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5]I BIS Puppy[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black][SIZE=3]za oklaski na BISach dziękuje wszyskim [B]Winterfrost's Lander[/B] oraz jego pan .[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote]


[COLOR=red][B]WIELKIE GRATULACJE :))) :multi: :multi: :multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...