Jump to content
Dogomania

Jak wystawić szeltika?


Recommended Posts

Witam.Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podać linka do jakiegoś filmiku gdzie jest pokazane jak wystawić szeltika.Córeczka znajomej chce wziąć udział w wystawie ze swoją psinką a ja zupełnie nie orientuję się w tej rasie.Proszę tylko nie mówcie żeby pójść na wystawę i popatrzeć bo psinka już zgłoszona i czas nagli.

Link to comment
Share on other sites

Sposób wystawiania na filmiku jest praktykowany przez niewiele osób i jest trudny, ponieważ tylko dla psów, które umieją się same pokazać.
Na początek najlepiej wystawiać tak jak większość, czyli kucając bądź klękając ustawić psa odpowiednio(nie podnosząc go całego do góry, bo będzie miał garb), żeby miał równo ustawione łapy. Ringówkę trzymamy w lewej ręce a w prawej mamy smakołyk, bądź piłkę, zabawkę, którą trzymamy nieruchomo lub przybliżamy i oddalamy tak żeby pies był tym zainteresowany i uszy miał w górze.

A na jaką wystawę jest piesek zgłoszony?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Reklama on ;) : [URL]http://tinyurl.com/yjeuz88[/URL] Tu masz dokladnie opracowane rozne sposoby wystawiania. IMVHO pokraczne klekanie i wypinanie sie jak to czesto sie widzi na Pl ringach jest co najmniej smieszne, najlepiej jak pies ustawia sie sam bez sztucznego poprawiania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...