Jump to content
Dogomania

Pobite szczeniaki - jedyny który przeżył pilnie potrzebuje DT!!!!ma dom


czarna_zaba

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam maila ws. suni od [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:oknoAdresat%28%27napisz.html?to=ewelinawrobel%40o2.pl%27,10,10,650,540,1%29;"][email protected][/URL]:

Treść wiadomości:
czy małej jest potrzebny tymczas?? jestem z warszawy

Żabo, ustosunkuj się proszę i odpisz coś Pani. Ja zaraz odpiszę, prosząc o nr telefonu. mail przyszedł w piątek, ale od piątku nie działała nam psia poczta i dopiero dziś odebrałam.

Link to comment
Share on other sites

Numer w ogłoszeniach zostaje na mnie. Tymczas jest znów tylko do piątku, w piątek mała jedzie do Chmielnika na kolejny tydzień. mam nadzieje, ze szybko znajdzie dom, bo później znów nie bedzie wiadomo co z nią robić. Do tego te ciągłe przeprowadzki wydaja mi się mocno niewskazane u takiego szkraba:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna_zaba']Numer w ogłoszeniach zostaje na mnie. Tymczas jest znów tylko do piątku, w piątek mała jedzie do Chmielnika na kolejny tydzień. mam nadzieje, ze szybko znajdzie dom, bo później znów nie bedzie wiadomo co z nią robić. Do tego te ciągłe przeprowadzki wydaja mi się mocno niewskazane u takiego szkraba:shake:[/quote]

Żabo, kontaktowałaś się z panią oferującą tymczas - z mojego maila ?

Link to comment
Share on other sites

Przez ostatni tymczas szczeniak znalazł dom. Może niestety nie wymarzony, ale wydaje się że bardzo przyzwoity. Przede wszystkim nowi właściciele zobowiązali się dziewczynkę wysterylizować , jak podrośnie, choć chyba będzie trzeba ich wspomóc finansowo. Na miejscu są już dwa psy biegające luzem po podwórku, szczeniak dołączy do nich. Niestety, nie było o nią sensownych telefonów, wiec nie było w czym wybierać, a tymczasy sie pomału kończyły. Mam nadzieje, że będzie dobrze, będziemy miały możliwość to sprawdzic.
Dziekuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']wiesz co w na Kieleckim jest tyle bezdomnych szczeniakow,ze jak ktos mail wysle lub zadzwoni to najwyzej przekierujesz, albo daj tu znac to sie dziewczyna powiem, ze ktos szczeniaka szuka a one maja duzy wybor[/quote]

Cały problem w tym,ze nie było żadnego sensownego telefonu, albo ludzie chcieli zabawkę dla dzieci, albo milkli po warunku sterylizacji. gdyby był jakiś sensowny wybór wstrzymałabym sie z adopcja:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...