Jump to content
Dogomania

Funia - historia biało-czarnego "Znajdersa" :)


mEFFI100

Recommended Posts

Cześć Dziewczyny ! Wstałam :D czyli żyję, psina merda ogonkiem, wygląda że z nią wszystko dobrze, zaraz się poczłapiemy na spacerek. Boli mnie tu i tam ale to raczej normalne. Doszedł tylko ból w stopie więc pozostaje mi kuśtykać. W tym momencie to i rower mi nic nie pomoże. No trudno, muszę się teraz przyzwyczaić do nowej sytuacji - wszędzie z buta :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dam radę na piechotę, pies będzie miał od razu spacer. Tyle gorzej, że teraz nie będę mogła wyjść po południu i pojechać psinę wyprowadzić. Muszę liczyć na wyrozumiałość szefa i zabierać ją już rano. Mam jeszcze tydzień zanim wróci z urlopu. No i ciężko weta czy cokolwiek w ciągu dnia oblecieć bo później siedzę do wieczora w pracy. Wczoraj tata mi pomógł, bo wracałam z Funią ze zdjęcia szwów, jechałam do domu po kota, którego leczę z chorych jelit i skasowałam auto. Do weta dojechaliśmy koło 22, na szczęście tam są też dyżury całodobowe. Żeby tego było mało byłam już umówiona z dziewczynami z Torunia, że odbiorę króliki, które pójdą z SPK do adopcji. Dziś kumpela mi pomogła bo z Zaspy na Osową i z powrotem to byłoby mi bardzo ciężko. I to ciągle nie wszystko, ja z nią znalazłam Funię, namawiałam żeby ona wzięła do siebie bo ma tylko kota a ja całą masę zwierzyny, nie chciała bo ciężko wyprowadzać, ona w pracy mała w szkole a babcia o kulach. Przyjeżdża po mnie, patrzę a ona ma kundelka. Wył całą noc, rano go pod śmietnikiem skulonego znalazła. Wzięła bo co zrobić, kupiła już legowisko, smycz, miski i żarełko, szampon i płyn na pchły. Byłyśmy przy okazji u weta, obejrzał, stwierdził że sunia klinicznie wygląda dobrze, kazał obserwować i jak będzie ok to będzie można szczepić, dał od razu tabletkę na robale. Normalnie cyrk, ludzie ja nie wiem co się w tym roku dzieje :-o Mam nadzieję, że to już koniec. A króliki te przywiezione to niekastrowane samce i mi nieźle śmierdzi. Jeden biedak ma źle zrośniętą łapkę, niepoważna kobieta się pozbywała bo kupuje psa. Prócz tych dwóch w małej klateczce wystawiła jeszcze jednego, mówiła że to nie hodowla, ze to bratowej, nagiego grzywacza i skórę z dzika z racicami. Brak mi słów w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc!:crazyeye:
Nie wiem co robić jak jechałam na działki to zauważyłam po prawej stronie psa dosyć dużego ale jest szczenikiem , bardzo się łasi . jest zamknięty w ogrodzenia (duży plac pusty może z kilkoma belkami , jakiś stary budynek i ludzi oraz miski z wodą brak nie mówię tu już o jedzeniu dla pieska:angryy::mad:) Psiak jest bardzo , bardzo chudy poszłam do domu przynieść mu kawałek jedzenia jest taki głodny że zjadł trochę siatki :angryy: nie wiem co robić dałam mu też wody ale nie za bardzo ją pił .Ten pies podobny jest do psa z dogomani ale nie pamiętam stronki:placz:.:-(:-(:-(:-(:-( Na grzbiecie ma śmieszny pasek włosów stojących dlatego mi coś tam zaświeciło że go pamiętam :roll:, nie wiem co robić proszę też pisać na gg :11783258
oto kilka zdjęć ale niestety nie za bardzo wyraźne ::-(:-(:-(
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6277/obraz0293.jpg[/IMG][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1394/obraz0291w.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

matko jedyna,to sa rodezjany????????
Dorota ,odezwij sie koniecznie do Betbet.
zaraz Ci znajde kontakt do adopcji rodezjanow,oni ich tak nie zostawia!
mozesz powiekszyc fotki?
poslalm info do Patiszona.

Mefii,w tym roku dzieje sie jakis koszmar.Do nas trafia codziennie jeden pies,aż strach sobie wyobrazic co dzieje sie w schronie w Gdyni,pewnie 10 sztuk dziennie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorotaaa']Proszę o pomoc!:crazyeye:
Nie wiem co robić jak jechałam na działki to zauważyłam po prawej stronie psa dosyć dużego ale jest szczenikiem , bardzo się łasi . jest zamknięty w ogrodzenia (duży plac pusty może z kilkoma belkami , jakiś stary budynek i ludzi oraz miski z wodą brak nie mówię tu już o jedzeniu dla pieska:angryy::mad:) Psiak jest bardzo , bardzo chudy poszłam do domu przynieść mu kawałek jedzenia jest taki głodny że zjadł trochę siatki :angryy: nie wiem co robić dałam mu też wody ale nie za bardzo ją pił .Ten pies podobny jest do psa z dogomani ale nie pamiętam stronki:placz:.:-(:-(:-(:-(:-( Na grzbiecie ma śmieszny pasek włosów stojących dlatego mi coś tam zaświeciło że go pamiętam :roll:, nie wiem co robić proszę też pisać na gg :11783258
oto kilka zdjęć ale niestety nie za bardzo wyraźne ::-(:-(:-(
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6277/obraz0293.jpg[/IMG][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1394/obraz0291w.jpg[/IMG][/quote]

Napisz dokladnie GDZIE on sie znajduje.

Link to comment
Share on other sites

W Pruszczu Gdański na ulicy Nowowiejskiego po lewej stronie mały mostek przed mostkiem dwa place na jednym dosyć dużo rzeczy na drugim parę belek i nasza biedulka :-(Telefon podałam [B]BetBet [/B].Żeby lepiej trafić to tam gdzie jest hotel Jawor iść prosto kawałek do społem market i w lewo potem prosto i znowu na lewo i jest tam właśnie ten mostek.

Link to comment
Share on other sites

dopiero weszłam do domu,musze się natycmiast położyc bo padam z nóg. miałam całonocną wycieczkę zwieńczoną poranną kastracją psa z interwencji.
padam.
popołudniu się czegoś dowiem i dam znać.


EDIT:
Oj...obawiam się, że pies nam zniknął. Miejmy nadzieje, że to nie zasługa właścicieli,którzy zirytowani zainteresowaniem wokół psa( sama mówiłaś, że oprócz Ciebie ktoś jeszcze go karmik) usunęli go...

Link to comment
Share on other sites

Boje się myśleć o tym że właściciele coś jemu zrobili . ja wspominałam to oni cały czas pracują przy otwartej bramie. może im uciekł lub (wole nie myśleć o tym) te Dziewczyny myślę że go nie zabrały chodź słyszałam ja mówiły do siebie ''No to co robimy , co robimy'' Mam nadziej że jest mu lepiej niż w tamtej zagrodzie bez miski i wody ...Jedna do mnie podeszła i mówiła że chce tego psa zgłosić gdzieś koło szkoły Podstawowej nr.3 Może to zrobiły jak tam to na pewno ma tam lepiej :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...