Jump to content
Dogomania

YORK DAY


smart

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taką imprezkę lubię od wystawy krajowej czy międzynarodowej, gdyż tutaj nie ma żadnej rywalizacji, lecz tylko dobra zabawa,
w ubiegłym roku w walentynki było ponad 300 yorków i zgromadziła się 30 tysięczna publiczność.:).
POZADRAWIAM
KONRAD&UZI

Link to comment
Share on other sites

Ja też niestety zazdroszczę. ja mam 350 km do warszawy. Najbardziej jednak zazdroszczę możliwości spotkania się "na żywo" z innymi yorkofiołami. Strasznie trudno śledzić mi na bieżącą wszystkie topiki i nie pamiętam (trochę) kto jest skąd. Ja jestem z podkarpacia - nie wiem czy jest tu ktoś z "okolicy" - można by się chociaż kiedyś spotkać i pobajdurzyć.
Bywam w wa-wie, ale mojej Avy boję sie ciągnąć tak daleko. Pozdrowienia dla wszystkich i życzę pychaaaa ciastek i aromatycznej kawusi.

Link to comment
Share on other sites

Onia!!!

Ja bardzo często bywał w Leżajsku bo mamy tam domek. Ostatnio tam byłam na feriach. A ty daleko masz do Leżajska?? Myślę, że jakby to było możliwe to mogłybyśmy się kiedyś tam spotkać jak będę ... prawdopodobnie pojadę tam za miesiąc na weekend ... pozdrawiam


P.S Pamiętajcie że macie robić duuuzó foteczek i zdać nam relacje!!!

Link to comment
Share on other sites

No proszę. Zdaje się ostatnio gdzieś pisałaś o domku w Leżajsku (jak mam zaległości to przeglądam wszystko na raz i trochę mi się miesza).
Ja mieszkam z drugiek strony Rzeszowa - 70 km od Rzeszowa. Ale może się zgadamy i psiaki i my się poznamy.!!!
Zatem do zobaczenia!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no więc,piszę tu żeby się nie zgubiło na offie :wink: pojechałam,zobaczyłam i coś tam wylosowałam :lol:
więc chciałam powiedzieć,że ja to duuuupa jestem,bo nie ogarnięta i nie widziałam dogomaniaków,ale chyba Barbielka była na pokazie mody,nie Mariolko :wink:
Konrad ja siedziałam tam przy samej fontanie,w tym zagrodzonym miejscu po prawej stronie sceny.. no i dwa razy szłam po upominki z Hery,raz z Jawą i raz z Toyą :lol: Siedziałam z mamą,ciotką i Dorotką,a z nami dwa szczeniaki i oczywiście Jawa :wink:
ogólnie podobało mi się,choć mogło być trochę więcej atrakcji :-?
piesków tyle,że głowa mnie bolała od kręcenia nią :wink:
jednak Toya tymi fleszami i kamerą była najwyraźniej znudzona i przespała mi na kolanach całą imprezę :lol: pan kamerzysta sfilmował moje maluchy jak wchodziliśmy akurat do promki :wink: pewnie będziemy w lokalnej,no i w warszawskim metropolu mają być jakieś info jutro :wink:
to chyba na tyle,zdjęć narazie nie mam,ale inni dogomaniacy na pewno dużo porobili,ja coś zrobiłam,ale pewnie nie wyszło,aparat został u cioci,więc później wkleję jak coś wyszło

Link to comment
Share on other sites

ja siedziałam tak jak patrzyszłeś na cały wybieg(no wiesz jakbyś stanął na środku i miał na przeciwko p.Korcz) to ja siedziałam po prawej stronie :wink:
jak już informowałam miałam zielony,szeroki sweter i luźne jeansy..

bardzo śmiesznie tam było i w sumie przyjemnie(jak się siedziało i było tak blisko sceny :lol: )

Link to comment
Share on other sites

My tez bylismy. Oczywiscie razem z nasza[b] yoreczka[/b] czyli Mariola :-)
Siedzielismy po prawej stronie (patrzac na A. Korcz).
Generlanie zgadzam sie z Madzia. Impreza byla dosc nudna, przegadana i zawierala zbyt malo atrakcji :-?

Zrobilismy pare fot.
Moze sie spodobaja ;) A moze nie bardzo przypadna Wam do gustu ciuchy i przebrane yorki ;)

Zaraz zaczne wstawiac :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...